آه امداد که مستند پخت و پز ارائه می کنند. زمانی که اقامت cooped در یک روز ممکن است به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به گذشته است. پخت و پز ممکن است بهترین متمایز جزء. اما مگر اینکه شما در حال تغذیه محله یا dishing تا شام به یک خانواده بزرگ کسانی که وعده های غذایی می تواند عملکرد یک بار از باقی مانده.

ساندویچ می تواند یک راه خلاقانه برای استفاده از این یخچال-پر کردن قسمت های تکراری. همه چیز را از پس مانده غذا پخته شده, استیک, مرغ, گوشت خوک و یا گوشت و غذاهای دریایی می تواند سنگ بنای درخشان ساندویچ. پروتئین های سرد و برش را به کنترل اندازه قطعات می تواند در ستاره سنتی بین ورقه نان renditions و همچنین به عنوان جمع به پیتا نیمه یا نورد burrito-سبک در پیچد. و یا سعی کنید محکم کاهو تاکو tucking پر کردن به خورده برگ کاهو.

اگر دوست دارید سعی کنید برخی از خوشمزه چاشنی برای اضافه کردن pizzazz. فروشگاه خرید ترشی را می توان با پرتاب تکه های مرغ یا گوشت خوک. Raita کلاسیک هندی سس ماست و می تواند خوشمزه در ساندویچ مرغ (آن را به ترکیب 1 فنجان دشت شیر به سبک یونانی, ماست 1 قاشق چای خوری سیر خرد شده 3/4 فنجان پیاز خرد شده پوست کنده و کشت خیار و نمک و فلفل). یا برای تند, لبه یک لیمو-فلفل قرمز مایو با ترکیب 1/4 فنجان سس مایونز 1 قاشق غذا خوری آبلیمو و 1/2 قاشق غذا خوری پودر فلفل قرمز 1 قاشق چای خوری سیر خرد کرده به همراه نمک و فلفل.

در اینجا برخی از مورد علاقه use-the-leftovers ساندویچ ریف از خانه ما:

پیتا ساندویچ پر شده با سالاد خرد شده و پنیر

خرد شده سالاد باعث خوشمزه برای پر کردن نان پیتا جیب و فرمول باز است برای تنوع با توجه به آنچه که در دست خود سبزی bin. ترد مخلوط سوفی با لیمو ترش و عسل سرکه بریزید و استقبال طیف گسترده ای از پس مانده ها: ژامبون مرغ یا استیک یا سرخ کرده مکعب توفو دلپذیر هستند و همچنین شستشو داده و خشک کنسرو لوبیا. من می خواهم رابطه جنسی با لبه است که پنیر فلفل جک به ارمغان می آورد و همچنین حفره دار زیتون سبز.

عملکرد: 8 نیمه

نگاهی خرد شده سالاد با خیار قطعه قطعه و تکه آووکادو و گوجه فرنگی اضافه مانده پروتئین از یخچال قرار دادن آن همه در داخل یک پیتا و شما باید رضایت بخش غذا است. (عکس نیک Koon)

مواد تشکیل دهنده

1/4 فنجان آبلیمو

1/4 فنجان روغن زیتون فوق العاده خالص

1 قاشق غذا خوری عسل

2 قاشق غذا خوری خرد شده تازه نعنا یا ریحان تازه

نمک و فلفل را به طعم و مزه

1 آووکادو رسیده تکه

3/4 فنجان تکه های مانده گوشت و یا مرغ بدون استخوان

2 گلخانه خیار در نیمی از طول برش قطعه قطعه وسط به 1/4-inch برش

3 رم گوجه فرنگی تکه یا چند گوجه فرنگی گیلاسی نصف شده یا quartered

1/2 فنجان قطعه قطعه حفره دار زیتون سبز

1 فنجان رنده شده فلفل-پنیر جک

2 قلب کاهو درشت خرد شده (حدود 6 فنجان)

4 (6 1/2-inch) پیتا دور

روش

1. در کاسه بزرگ ترکیب آبلیمو و روغن و عسل; هم بزنید تا ترکیب. اضافه کردن نعناع یا ریحان و نمک و فلفل; هم بزنید تا ترکیب.

2. اضافه کردن آوکادو مانده گوشت و مرغ, خیار, گوجه فرنگی و زیتون سبز به آرامی شیر یا خط. اضافه کردن پنیر و کاهو; بازی شیر یا خط. طعم و تنظیم ادویه به عنوان مورد نیاز است. برش نان پیتا دور در نیمه باز و جیب پر کردن هر نیمه با سالاد. انجام بیش از حد پر و یا پیتا را پاره خواهد کرد.

منبع: اقتباس از “ملیسا پخت و پز روزمره با آلی تولید” توسط کتی توماس (Wiley, $29.95)

قانون مهاجرت و ملیت را در سالاد مرغ ساندویچ

سالاد مرغ مشخصی با ترخون تازه یکی دیگر از پر کردن مورد علاقه خود را. ظریف رازیانه طعم ترخون تنفس زندگی جدید را به این سالاد. گاهی اوقات من اضافه کردن خشک خرد شده زغال اخته و یا درشت خرد شده بادام تست. یا اگر من احساس کمی شوخ من اضافه کردن نوار بیکن ترد یا آووکادو به ساندویچ زمانی که من اضافه کردن کاهو لایه.

عملکرد: 4 تا 5 ساندویچ

مواد تشکیل دهنده

حدود 4 فنجان پخته شده, سرد, مرغ, برش را به 3/4 اینچ تاس یا کباب از ابتدا استخوان 4-در پوست-بر سینه مرغ خام

فوق العاده روغن زیتون (در صورت برشته از ابتدا)

حلال نمک و فلفل سیاه تازه زمین

3/4 فنجان سس مایونز

1 1/2 قاشق غذا خوری ترخون تازه خرد شده برگ (آیا جایگزین های خشک ترخون — استفاده از ریحان یا جعفری اگر شما تازه ترخون)

1 فنجان کوچک-خرد شده کرفس (2 ساقه)

8 تا 10 برش هفت دانه نان یا نان اسکو

1 بسته کودک, سالاد دیدن کوک نت

طبخ یادداشت: اگر شما با استفاده از بسیار بزرگ, سینه مرغ, شما ممکن است نیاز به یک کمی بیشتر سس مایونز و ترخون. من ترجیح می دهم ترکیبی از نوزاد سبزی است که همچنین شامل سبزی تازه.

روش

1. استفاده از باقیمانده مرغ پخته و یا شروع از ابتدا پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد. جای سینه مرغ پوست طرف بر روی یک rimmed ورق پخت و مالش با روغن زیتون. نم نم با نمک و فلفل. کباب 35 تا 45 دقیقه یا تا زمانی که مرغ کاملا پخته شده. کنار گذاشته تا خنک شود.

2. زمانی که مرغ سرد است حذف و دور پوست و استخوان; برش مرغ به 3/4 اینچ تاس. جای مرغ را در یک کاسه اضافه کنید و سس مایونز (رزرو 1 تا 2 قاشق غذاخوری برای روی نان), ترخون, کرفس 2 قاشق چای خوری نمک و 1 قاشق چای خوری فلفل. بازی شیر یا خط هست.

3. به جمع آوری و گسترش کمی سس مایونز در نیمی از نان برش بالا با سالاد مرغ و سالاد. پوشش با باقی مانده برش نان. در نیمه قطع و خدمت می کنند.

منبع: “Barefoot Contessa در خانه” توسط Ina Garten (Clarkson پاتر $35)

کاهو پیچیده ساندویچ سالاد تخم مرغ

این روزها سخت-تخم مرغ پخته شده استاندارد کرایه در یخچال. آنها یک میان وعده مفید و علاوه بر خوش آمدید به سالاد ساندویچ و ترشی شور. به جای سس مایونز سنتی بر اساس سالاد تخم مرغ, من ترجیح می دهم ماست ساده به عنوان ستون فقرات ما تخم مرغ-سالاد ساندویچ. این معجون خوشمزه است استفاده می شود بین برش تست روستایی نان و یا خدمت به عنوان یک رو باز ساندویچ اما برای تغییر سرعت (و یا زمانی که هیچ نان در دست) من می خواهم به آن پهلو به محکم برگ کاهو یا یک کره برگ کاهو و یا برگ قرمز برگ کاهو بریزید و آن را تاکو به سبک.

عملکرد: 4 نفر (عملکرد بستگی به اندازه برگ کاهو)

نگه داشتن کربوهیدرات. سالاد تخم مرغ می تواند قرار داده شده در برگ قرمز یا کره کاهو است که می تواند خورده و خورده تاکو به سبک. (عکس توسط Curt نوریس)

مواد تشکیل دهنده

5 عدد تخم مرغ بزرگ

2 1/2 قاشق غذا خوری ساده بدون چربی ماست به علاوه موارد بیشتر در صورت نیاز.

2 قاشق غذا خوری ریز خرد شده سس گوجه فرنگی

نمک درشت و فلفل را به طعم و مزه

1/2 قاشق چای خوری خرد شده لیمو (رنگی بخشی از پوست)

برگ قرمز برگ کاهو یا کره کاهو شماره متفاوت است با توجه به اندازه برگ

اختیاری چاشنی: پیازچه خرد شده

روش

1. به سخت طبخ تخم مرغ: قرار دادن تخم مرغ در ماهی تابه کوچک با آب سرد برای پوشش 1 اینچ. محل در حرارت بالا. زمانی که آب به جوش می آید پوشش و حذف از گرما. اجازه می دهد تخم مرغ به نشستن برای تحت پوشش 12 دقیقه. تخلیه و اجرای آب سرد بیش از تخم مرغ است. هنگامی که به اندازه کافی خنک برای رسیدگی به کرک و پوست کنده در آب سرد محل در ظروف محفوظ از هوا و خنک.

2. در یک کاسه متوسط با هم ترکیب ماست و زعفران و نمک و فلفل و مزه; هم بزنید تا ترکیب. درشت ریز ریز کردن تخم مرغ اضافه کنید و به مخلوط ماست; هم بزنید تا ترکیب. طعم و تنظیم ادویه در صورت نیاز و اضافه کردن ماست اگر مورد نیاز برای رسیدن به قوام خامه.

3. بالا هر برگ کاهو (یا پشته دو برگ اگر شل و ول) با سالاد تخم مرغ. اگر مورد نظر بالا با پیازچه خرد شده بریزید و تاکو به سبک.

نان ذرت مکزیکی پیچد با کلم و پانسمان

این کاری ادامه داده اند, یک راه خوشمزه به استفاده از باقی مانده گوشت پخته یا مرغ. خرد مانده ماهی قزل آلا نیز یک انتخاب خوشمزه. من عاشق راه سس مایونز نمک و فلفل اضافه شدن شخصیت به ظرف. آن را تقویت آسیایی, یادداشت با علاوه بر این از سس سویا تست روغن کنجد و قرمز خشک شده و تکه های فلفل قرمز به علاوه معطر جایزه پرتقال یا نارنگی مزه است. توجه داشته باشید که هر دو رنگ قرمز و سبز و انواع کلم به نام در لیست مواد تشکیل دهنده. لطفا احساس خوش آمدید برای استفاده از هر کدام کلم شما در دست است.

مانده گوشت و مرغ و یا ماهی را می توان با مخلوط کردن با کلم و پانسمان و نورد آن را همه در یک نان ذرت مکزیکی به یک ترد قرار دادن. (عکس نیک Koon)

عملکرد: 4 بزرگ پیچد

مواد تشکیل دهنده

پانسمان:

1 فنجان سس مایونز

1 قاشق غذا خوری سویا سس

مزه از 1 پرتقال 1 قاشق غذا خوری

2 قاشق غذاخوری آب پرتقال تازه

2 قاشق چای خوری روغن کنجد

1/8 قاشق چای خوری خشک شده قرمز شیلی پرک

بسته بندی:

4 بزرگ آرد ذرت

1 فنجان خرد شده کلم سبز

1 فنجان کلم قرمز خرد شده

حدود 3/4 فنجان مانده پخته شده سینه مرغ و یا گوشت گاو و برش را به نوار نازک یا تکه ببینید meatless نکته

1 فنجان نخود برف و یا ضربه محکم و ناگهانی قند و نخود فرنگی و رشته ها برداشته شده و هر برش را به 3 درازا نوار

1/4 فنجان خرد شده پوست کنده daikon

1 آووکادو متوسط پوست کنده بازمی گردد قطع به 1/4-inch wide درازا برش

4 پیاز سبز, ریشه کمرنگ درازا نصف شده

4 تا 8 ساقه گشنیز

نمک درشت و فلفل را به طعم و مزه

روش

1. محل پانسمان و مواد در کاسه کوچک; هم بزنید تا ترکیب. گسترش به اندازه کافی پانسمان بر روی یک نان ذرت مکزیکی به نازک کت تمام سطح. محل 1/4 کلم در نیمه پایین تر از نان ذرت مکزیکی; محل 1/4 از هر عنصر باقی مانده در بالای کلم اضافه کردن نمک و فلفل را به طعم و مزه. رول تا تنگ ممکن است با شروع در پایین لبه تاشو بیش به پایان می رسد (به پهلو در مطالب) نیمی از راه را از طریق نورد نان ذرت مکزیکی. پایان نورد. آن را آرام فشار به مهر و موم. در نیمه قطع از وسط و محل بر روی صفحه.

2. تکرار با مواد باقی مانده.

Meatless نکته: این پیچد لذیذ بدون گوشت تا حذف مرغ. اگر مورد نظر اضافه کردن مکعب از شرکت آسیایی با طعم توفو.

منبع: اقتباس از “ملیسا پخت و پز روزمره با آلی تولید” توسط کتی توماس (Wiley, $29.95)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de