دهلی نو: امارات متحده عربی’ top روزانه ایسنا روز چهارشنبه خواستار تمام کردن ممنوعیت هند برجسته ترین کانال های خبری-جمهوری TV, Zee News, India TV, Aaj Tak, ABP و زمان در حال حاضر برای صادرات نفرت از طریق اسلام هراسی در منطقه خلیج فارس.

واعظان نفرت

آنها خواستار مجرمان واقعی و واعظان نفرت امارات متحده عربی بر اساس روزنامه در یک داغدار سرمقاله در 6 مارس مشخص شده که چگونه سمی کانال های تلویزیون با نفرت محتوا در زمان نخست در هند تا به حال فوق العاده باعث مذهبی ناهماهنگی در کشورهای حوزه خلیج فارس.

“نفرت تبلیغ در تلویزیون زندگی می کنند دارای یک تأثیر قوی به خصوص وقتی که می آید از مجریان محبوب. مقامات در خلیج فارس باید اقدام علیه این کانال واعظان نفرت از جمله جمهوری TV, Zee News, India TV, Aaj Tak, ABP و بار در حال حاضر” ایسنا نوشت.

سرمقاله آمد در میان تعدادی از “نفرت پر و افراطی” پست در رسانه های اجتماعی توسط سرخپوستان زندگی در امارات متحده عربی و دیگر کشورهای عربی در چند هفته.

چهره تبر

در دو هفته گذشته حدود نیم دوجین هندی, شرح پرداخت می شود به شدت برای خود Islamophobic رسانه های اجتماعی پست پس از امارات متحده عربی است تبر به آنها اتهام “باطل” کمپین علیه مسلمانان است.

با اشاره به موارد اخیر روزانه گفت: بسیاری از هند برگشت بودند که برای نام نفرت مذهبی و تبعیض طولانی مدت از ساکنان امارات متحده عربی.”

“برجسته عرب و شخصیت های مستقر در امارات متحده عربی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس نیز نگرانی در مورد رشد اسلام هراسی در میان شرح. هندی سفارتخانه های مستقر در امارات متحده عربی ، عمان و قطر باید هشدارهای صادر شده در رسانه های اجتماعی انجام یادآوری سرخپوستان در مورد سخت قوانین ضد تبعیض.”

“اما سوال بزرگتر این است که چرا در دراز مدت از ساکنان که آشنا با قوانین محلی و حساسیت در حال ارسال چنین سوء استفاده از مطالب در رسانه های اجتماعی است ؟” روزانه پرسید.

“مقصر هند است رسانه ها به طور خاص برخی از کانال های خبری که صادرات روایت از نفرت علیه مسلمانان از هند به کشورهای حوزه خلیج فارس” خلیج فارس اخبار گفت.

چرخاندن اخبار

خبر آنلاین که متعلق به قدرتمند Al Nisr گروه انتشارات در امارات متحده عربی نیز متهم به برخی از پیشرو کانال های رسانه های چرخاندن اخبار ساختمان و روایات جعلی به هدف دارد.

“به عنوان مثال رسانه ها ناظران اشاره کرده اند خبر جعلی از مسلمانان تف بر روی میوه ها برای گسترش Coronavirus. این خبر جعلی تکرار شد در برخی از کانال های خبری تا زمانی که مردم در واقع شروع به باور آن” روزانه گفت.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de