دهلی نو: فرانسیس پیوست رهبران مسلمان و افراد دیگر در سراسر جهان در تماس با جهان بعد از نماز به پایان COVID-19 بیماری همه گیر.

رهبر کاتولیک های جهان در “مؤمنان همه ادیان” برای پیوستن به تماس در سراسر جهان نماز در مارس 14, برای مشاهده رمضان سریع و نماز و آثار خیریه به التماس “خدا به نوع بشر کمک غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

پس از خواندن “رجینا Coeli” نماز در مارس 3, پاپ فرانسیس در سخنرانی خود تکرار تماس برای ادیان بعد از نماز گفت:

“به یاد داشته باشید مارس 14, همه مؤمنان با هم مؤمنان مختلف [مذهبی] روایات به دعا برای سریع و به انجام کارهای خیریه.”

مشابه حرکت بود مورد استقبال دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و Dr. Ahmed el-الطيب بزرگ امام الازهر و رئیس شورای اسلامی از بزرگان.

مصر همانند امام

در بیانیه ای که در Facebook, Dr. ال طیب گفت:

“من خوش آمدید شریف انسانی تماس های ساخته شده توسط این کمیته برای دعوت از مردم در سراسر جهان به دعا مىخواندند و برای تمام بشریت و برای خاطر خداوند متعال به منظور از بین بردن این بیماری همه گیر از سراسر جهان است.”

شورای امنیت سازمان ملل با پشتیبانی تماس بگیرید

آنتونیو توییتی اشاره به این حادثه تلخ در روز یکشنبه “در شرایط دشوار ما باید ایستاده با هم برای صلح و انسانیت & همبستگی. من پیوستن به عالیجناب پاپ فرانسیس (@Pontifex) و آیت الله آل شیخ الازهر احمد الطيب در حمایت خود را برای دعا و نماز برای بشریت این 14 مارس – یک لحظه برای انعکاس و امید و ایمان است.”

پیشتر در روز یکشنبه کمیته عالی انسان برادری دعوت مؤمنان از جهان و همه ادیان را به May 14 “یک روز برای روزه و نماز و دعا برای همه بشریت است.”

این کمیته گفت: “هر کس از هر کجا که هستند و با توجه به آموزه های خود دین و ایمان و یا فرقه باید درخواست تجدید نظر به خدا به لغو این بیماری همه گیر کردن ما و تمام جهان برای نجات همه ما از این سختی است.”

دیگر رهبران جهان نیز تایید May 14 تماس برای نماز از جمله ابوظبی, ولیعهد شیخ محمد بن زاید آل نهیان لبنان رئيس جمهور میشل Aounnand عام اسقف قسطنطنیه Bartholomew.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de