اسلام آباد: پاکستان COVID-19 مرگ و میر ثبت شده بیش از 100 درصد افزایش بیش از 10 روز گذشته در حالی که تعداد موارد گزارش شده توسط هر استان نیز افزایش داده است نشان داد.

از آنجا که این بیماری پدید آمده در این کشور در فوریه 26, بالاترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در پاکستان پدید آمده در روز پنج شنبه با 48 مرگ و میر در حال گزارش گرفتن کلی تلفات به 593, اطلاعات جمع آوری شده توسط سحر خبر داد.

چه آغاز شده به عنوان یک تک رقمی افزایش تعداد مرگ و میر در طول ماه مارس افزایش یافته و به دو برابر رقم در ماه آوریل است.

از مارس 28 مارس 7, 299 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در کشور; این حساب برای بیش از 50.4 درصد از کل تعداد مرگ و میر.

با وجود این روند نگران کننده دولت فدرال روز پنجشنبه اعلام کرد که مستند اقدامات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری خواهد بود کاسته شروع شنبه.

علاوه بر این بازار نیز اجازه داده می شود برای باز کردن به صورت پنج روز در هفته است.

اما در حالی که این استان حرکت به سمت کاهش مستند تعداد موارد گزارش شده به صورت روزانه نیز افزایش با کلی چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 24,954.

از مارس 27 آوریل 6, 10,365 موارد گزارش شده در کشور نزدیک به یک سوم از تعداد کل موارد با توجه به سحر داده های جدید.

بزرگترین افزایش روزانه در مجموع تعداد موارد بر مه 6, به عنوان شمارش افزایش شگفت آور 1,430.

کارشناسان بهداشت و درمان در کشور بارها هشدار داده است که این ویروس بود و انتظار می رود به اوج در این کشور در ماه مارس.

صحبت کردن سحر, اخبار, Sunil Dodani از بیماری های عفونی بخش در Sindh موسسه ارولوژی (SIUT) گفته بود: “شده است وجود دارد افزایش در تعداد موارد مثبت. بیشتر بیماران در حال حاضر (نیز) گزارش با بیماری شدید. این الگو نشان می دهد که بعد از دو تا سه هفته بسیار مهم هستند که این بیماری همه گیر قله.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de