کراچی: پنج خواص کشته شده در افغانستان طالبان ملا اختر منصور که خریداری شده توسط او در کراچی با استفاده از هویت جعلی بوده کشف و ضبط توسط پاکستان ضد تروریسم دادگاه برای حراج این گزارش در روز جمعه.

ملا منصور که شد کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در طول پاکستان-ایران مرز در مارس 21, 2016, تا به حال خریداری پنج خواص از جمله توطئه ها و خانه ها تخمین زده می شود ارزش بیش از 32 میلیون PKR به گزارش طلوع نیوز.

این وحی آمد در گزارش ارائه شده توسط اداره تحقیقات فدرال به ATC-II در ماه ژوئیه سال گذشته در خصوص رسیدگی به یک پرونده مربوط به اتهام جمع آوری کمک های کشته شده در افغانستان طالبان و همدستان طریق خرید خواص در پشت جعلی هویت منابع گفته طلوع نیوز در روز پنج شنبه.

از ژانویه دادگاه شده بود کارگردانی این تحقیقات افسر (IO) برای تکمیل فرایند دلبستگی از ملا منصور خواص و اعلام دو اتهام absconding همدستان — اختر محمد و Amaar.

سه نام برده شده در اتهام ترور تامین مالی و پول شویی مورد ثبت در جولای سال 2019

دادگاه در حال حاضر به نام برای گزارش از کمیسیون پیشاور و کویته در مورد روند اعلام ملا منصور را به اتهام absconding همدستان و دلبستگی از خواص خود را.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de