واشنگتن: ملیندا گیتس آمریکایی نیکوکار و همسر میلیاردر بیل گیتس به دولت آمریکا یک “D-منفی” برای عدم هماهنگی ملی در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما نیاز به رهبری در سطح ملی است. ما از دست دو ماه تقریبا در حال حاضر در شرایط ملی ما پاسخ” ایسنا به نقل از خبرگزاری دروازه روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد عنوان کرد و گفت به خروجی اخبار سیاسی روز پنج شنبه.

“از نظر ما پاسخ ملی ما فرمانداران که پله بالا است. خوشبختانه. اما در حال حاضر ما 50 های مختلف وطنی دولت راه حل به جای ملی پاسخ” ملیندا گیتس گفت.

“اگر ما در حال انجام همه چیز است که این نمونه کشورها انجام می دهند مانند آلمان, ما خواهد شد تست اول مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس آسیب پذیر و شما انجام می شود تماس با ردیابی.

“و ما قادر خواهد بود برای شروع به فکر کردن در مورد به آرامی بازگشایی اماکن در جامعه در امن و سالم در راه است. اما ما باید از فقدان یک تلاش هماهنگ شده. که فقط حقیقت را در سراسر ایالات متحده.

“ما باید با قرار دادن مراتب بیشتر پول به تست و ردیابی … به جایی که ما می توانیم قرنطینه در ما,” او اضافه شده است.

با اشاره به یک نیاز بزرگ در سطح جهانی “برای یک واکسن دارو برای تست” ملیندا گیتس گفت: “بیشتر مورد نیاز است برای واکنش بین المللی که ما واقعا وجود ندارد در پاسخ آن به طور کامل در مقابل بین المللی”.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد ارائه کمک های مالی برای حمایت از تلاش در مبارزه با COVID-19 در سطح جهان است.

آن شده است به همکاری با دولت های ملی و سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی و یونیسف در جنگ در برابر ویروس.

ما در حال حاضر حساب برای بیشترین تعداد از coronavirus موارد و مرگ و میر در جهان است.

از جمعه وجود دارد 1,256,972 موارد در کشور در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 75,670 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de