بیش از 200 ، 000 نفر فوت کرده اند در سراسر جهان در covid-19 همه گیر و میلیون ها نفر از موارد گزارش شده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در حال حاضر شیوع این کانون با ثبت مرگ و عفونت های گزارش شده از هر کشور دیگر.

چندین کشور در حال تایید هزاران نفر از موارد جدید covid-19 هر روز به رهبری ایالات متحده که در آن آزمایش شد و آهسته شروع به.

در مارس 31, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام همه گیر “چالش برانگیز ترین بحران ما رو پس از جنگ جهانی دوم است.”

گزارش مرگ و میر

موارد گزارش شده

بیماری است که می تواند باعث شدید تنفسی علائم گزارش شده در هر قاره ها به جز قطب جنوب و در حداقل 180 کشور جهان است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد covid-19 یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

ایالات متحده در مجموع از موارد گزارش شده است که تا کنون بالاترین در جهان است. Covid-19 تایید شده است در هر دولت و در بسیاری از مناطق ایالات متحده. همانطور که بیشتر تست های انجام شده بسیاری از کشورهای در حال دیدن رشد سریع در تعداد موارد شناخته شده.

موارد گزارش شده

گزارش مرگ و میر

در اوایل ماه, چین, که در آن شیوع سرچشمه در سال گذشته گزارش موارد بیشتر از هر کشور دیگر. آن شمارش از عفونت های جدید به اوج خود رسید و در اواسط ماه فوریه و با نزدیک شدن به صفر از اواسط ماه مارس هر چند سوالات فراگیر از صحت داده ها.

در حالی که این ویروس به نظر می رسد به plateaued یا کاهش یافته و در بسیاری از اروپا و بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و خاورمیانه گزارش داده اند که افزایش در تعداد موارد است.

به عنوان بیماری مشکلاتی روبرو در چین از آن شروع به افزایش در ایتالیا و اسپانیا. با بیش از 150000 نفر فوت کرده در سراسر اروپا است.

Coronaviruses طیف وسیعی از برخی از ویروس سرماخوردگی به کسانی که علت بیشتر بیماری های جدی از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). برخی از گونه های گسترش موثر تر از دیگران; ویروس است که باعث covid-19 به نظر می رسد به گسترش به راحتی از فردی به فرد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تعداد موارد داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده موارد گزارش شده و مرگ و میر از دانشگاه جانز هاپکینز و گزارش پست.

*در مارس 4, دانشگاه جانز هاپکینز, شروع به شامل برخی از 22,000 موارد از خانه های سالمندان که قبلا غایب از اطلاعات حسابداری برای بسیاری از سنبله در مورد آن روز با توجه به Le Monde.

لورن Tierney, جو, Fox تیم Meko کریس Alcantara جان Muyskens, صدفی قهوهای مایل به زرد Adrián بلانکو آرماند Emamdjomeh, Youjin شین مونیکا Ulmanu هری Stevens, Kevin Schaul و بانی Berkowitz کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

چگونه به آماده شدن برای کروناویروس در آمریکا

چگونه coronavirus چهار بازار

میلیون توییت میفروخت تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس در کشورهای دیگر منتشر نشده متحده گزارش می گوید

کاخ سفید آماده به درخواست کنگره برای پول بیشتر برای سرمایه گذاری coronavirus پاسخ

Coronavirus آمد از خفاش ها و یا احتمالا pangolins میان ‘شتاب’ جدید زئونوز عفونت

نسخه قبلی این گرافیک شامل هنگ کنگ موارد که تحت نظر قرار گرفتند.

در مورد این داستان

در اصل منتشر Jan. 22, 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de