قانونگذاران درگیری در هنگ کنگ به عنوان کاسته coronavirus قوانین هرالد موج جدیدی از ناآرامی

آنتونی والاس خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دموکراسی نماینده مجلس ریموند چان است انجام دور با امنیت زیر را لغو کردند در هنگ کنگ مقننه در روز جمعه.

دلار هنگ کنگ — در روز دلار هنگ کنگ جشن کاستن از coronavirus اجتماعی, فاصله, قوانین, یک درگیری را در این شهر مقننه که منجر به حداقل یک نماینده مجلس کشیده بر روی یک برانکارد و در حالی که پلیس از اسپری فلفل روزنامه نگاران در نزدیکی یک اعتراض.

روز جمعه هرج و مرج بود یک بازگشت به تقابل سیاسی تعریف شده است که هنگ کنگ در سال گذشته و یک منادی از تابستان یکی دیگر از نارضایتی به تعمیق اختلافات بین حکم pro-پکن اقلیت و دیگران که می خواهند حزب کمونیست چین در خارج از این شهرستان در امور.

با نگرانی های بهداشتی بیش covid-19 شیوع محو شدن — هنگ کنگ صفر ثبت موارد جمعه برای 12th زمان در گذشته 19 روز — خاک نیروبخش است برای دموکراسی تظاهرات به خیابان بازگشت و افزایش شدید تنش های سیاسی پیش از انتخابات پارلمانی در پاییز.

https://twitter.com/HongKongFP/status/1258659731385679872″>

جرقه برای تقل شد اختلاف بر سر رهبری از مهم کمیته در هنگ کنگ قوه مقننه. کمیته مجلس شده است قادر به عملکرد ماه قفل بر سر اینکه آیا باید آن را رهبری pro-پکن مجلس پرستاره لی یا دموکرات دنیس Kwok.

فلج بدان معنی است که چند قطعه از قانون — از جمله ستیز لایحه که جرم تمسخر چینی سرود ملی — برگزار شده است ، پکن دفاتر که بر هنگ کنگ امور هشدار داد که طرفدار دموکراسی قانونگذاران مشغول شد در “مخرب filibustering” شدند و با استفاده از “حقه های کثیف” به غرفه کار قوه مقننه است.

[یک سیستم: هفته است که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ]

چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران در روز جمعه اقدام به توقف لی از ریاست جلسه کمیته سازند و او را از سوء استفاده از قدرت او. هر دو طرف درگیر در یک مسابقه فریاد که تبار به فیزیکی مجادلات با توجه به پخش زنده ویدئوها از رسیدگی. ماموران امنیتی از نقل مکان به اخراج چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران در حالی که یکی اندرو Wan دور انجام شد بر روی یک برانکارد و پس از سقوط و مجروح شدن خود را.

https://twitter.com/JessiePang0125/status/1258654161551233025″>

به طور جداگانه یک تعداد انگشت شماری از معترضان طرفدار دموکراسی جمع آوری شده در منطقه مالی به شکل رایج اعتراض در سال گذشته — آواز و مناجات در مراکز خرید در موقع ناهار — قبل از آنها پراکنده شده توسط پلیس. فیلم نشان داد دانشجویی گزارشگران اسپری فلفل توسط افسران و نفر دیگر جریمه برای شرکت در این گردهمایی.

این صحنه به نظر می رسد به مجموعه سیاسی تن برای چند ماه آینده. آنها همچنین یک رجعت به مدت مشابه سال گذشته زمانی که قانونگذاران به طور مشابه جنگیدند — به معنای واقعی کلمه — بیش از یک در حال حاضر کنار گذاشته لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است.

که دیده می شود توسط طرفدار دموکراسی اردوگاه به عنوان شواهدی از پکن افزایش دخالت در هنگ کنگ انداخته هشت ماه از خشونت گاهی اوقات ناآرامی های سیاسی که منجر به هزار نفر بازداشت و طرح میتوانست به زندگی در این خاک چینی.

[هنگ کنگ بحران شدت به چین حرکت می کند به تسریع مرگ از شهر خود مختاری]

هنگ کنگ قصد دارد برای برگزاری انتخابات پارلمانی در ماه سپتامبر که می تواند دوباره کاری تعادل سیاسی در این شهر در حمایت از ضد پکن دموکرات. کارشناسان می گویند حزب کمونیست چین مصمم است برای جلوگیری از یک نتیجه مشابه سال گذشته انتخابات محلی که در آن طرفدار دموکرات ها که می خواهند برای حمایت از استقلال به هنگ کنگ جاروب اکثریت کرسی است.

پکن در ضمن همچنان به حفاری در. این هفته دولت چین را بالا دفتر سیاسی در هنگ کنگ توصیف مخالفان دولت به عنوان یک سیاسی “ویروس” و متهم کردن آنها به دنبال استقلال این سرزمین است.

پکن وعده داده شده به حفظ هنگ کنگ سطح بالایی از استقلال و راه مشخص از زندگی در مقایسه با سرزمین اصلی چین تا 2047 نیم قرن پس از آن به دست آورد حاکمیت از بریتانیا. اما در سالهای اخیر دولت مرکزی شتاب یک سرکوب در مرکز مالی.

ماه گذشته چین با مقامات بالا در هنگ کنگ اظهار داشت که آنها نه به عنوان یک قانون اساسی که به صراحت ممنوع پکن دخالت در امور محلی.

تیفانی لیانگ کمک به این مقاله است.

ادامه مطلب

یک کشور یک سیستم: هفته است که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ

چین شوم هشدار به دلار هنگ کنگ: کمتر تحمل بیشتر میهنی آموزش و پرورش

هنگ کنگ بحران شدت به چین حرکت می کند به تسریع مرگ از شهر استقلال

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر