حداکثر Bearak واشنگتن پست

راه قلع و سایر مواد خانگی و اقلام بستر زمین در فاضلاب منطقه ای از Kariobangi زاغه در نایروبی بود که خاک یکسان توسط دولت شهر در مارس 4.

نایروبی — لیلیان Awino نمی تواند نقطه دقیقا همان جایی که او یک بار بود. دولت شهرستان با بولدوزر تخریب آن همراه با صدها نفر دیگر از دوشنبه و محله خود — به عنوان شناخته شده فاضلاب برای مجاور تصفيه — در حال حاضر چیزی جز یک میدان باز آشغال با راه راه قلع و پاره کردن تشک.

بیش از 8000 نفر در زندگی فاضلاب وارن از حاجت میان مایل و مایل از محله های فقیرنشین که کشش شرق از نایروبی به مرکز شهر. پایتخت کنیا است obscenely نابرابر شهرستان که در آن غنی که چند سرب طلاکاری زندگی و فقیر که بسیاری از چهره های روزانه مجازات برای آنها فقر: زاغه, تخریب, خشونت پلیس فاسد, سیاست و بیماری هایی که به دلیل گسترش شهر را عدم ارائه آب تمیز.

حداکثر Bearak/واشنگتن پست

با ورود این بیماری همه گیر کوروناویروس در کنیا دولت درخواست کرد برای اعتماد عمومی را — که نامرئی اما جزء ضروری که هر گونه مداخله ای سلامت عمومی متکی است. اما دهه از سیاست هایی که به ضرر فقرا را فرسوده هر فرصتی برای به دست آوردن اعتماد که در شهر زاغه.

“اگر دولت می خواهد ما را به این باور کرونا وجود دارد آنها نمی خواهد که تخریب خانه ما” گفت: Awino, 26 حمل او 3 ماهه نوزاد. پس از تخریب او شده است قادر به تولید شیر مادر. کودک شروع به سرفه کردن.

او کسر منطقی است. اگر دولت می گوید هر کس باید به لحاظ اجتماعی فاصله و حفظ بهداشت اما آنها به طور همزمان نیروی هزاران نفر به خواب خارج نشسته اند و با هم در سرما و باران و سپس این بیماری باید جدی به عنوان آنها می گویند آن است.

کنیا شیوع به نظر می رسد تحت کنترل در بالای 600 موارد اما اگر آن را از دست اعتماد کمبود خواهد بود که وضعیت موجود. بهداشت عمومی است که بیش از آزمایش و درمان. آن نیاز به ایمان است که دولت عمومی ،

پس از یک غروب-به-سحر مقررات منع رفت و آمد اجرا شد و در اواخر ماه مارس پلیس را کشته اند و بیش از ده نفر در محله های فقیرنشین و روستایی در سراسر کنیا. دیگران اند و در سرکشی برای مواد غذایی است. در حالی که کشورهای دیگر تا سطح شیب دار و رفاه کشور کنیا است که افزایش مالیات بر کالاهای اساسی مانند آرد و تخم مرغ و شیر و پخت و پز گاز.

در سراسر جوامع Kariobangi, Kayole و Kawangware ساکنان hissed در دولت جدید محدودیت هایی که دارند محروم شمارش هزاران نفر از معیشت خود را. فقط دو ده نفر تایید کرده اند از این ویروس در کنیا.

“من نمی دانم که این نام از یک نفر که مرده است. همه ما می توانید ببینید که دولت با گرفتن میلیاردها شیلینگ برای مبارزه با این بیماری است که برای ما وجود ندارد” گفت: Wesley Onguso استفاده می شود که برای بازی با کنیا تیم ملی فوتبال و در حال حاضر درایوهای یک تاکسی موتور سیکلت ساخت و او را یکی از مهمترین خطر برای گرفتن ویروس.

پایین جاده دولت انجام تست توده. سلامت کارگران تلاش کرده اند تا مردم را به نشان می دهد تا در مقابل این مشکل در دیگر نقاط جهان که در آن آزمون در خواست بزرگ. چرا که تا روز Onguso و من با دولت بود و کسانی که مشکوک به داشتن ویروس برای پرداخت خود را قرنطینه در امکانات عمومی به میزان بیش از 250 $برای 14 روز.

Onguso و دوستان او خندید در این ایده که آنها را به طور داوطلبانه تست شده است.

“و پس از آن چه ؟ پرداخت 28,000 شیلینگ? ما کسب درآمد نیست در حال حاضر. من نمی توانم پرداخت 50 برای یک ماسک. و چون من سرفه پس از من خواهد پرداخت 28k? آیا قضاوت ما برای رفتن نیست,” او گفت:. دولت بعد از وعده داده شده به پوشش قرنطینه هزینه اما با تاخیر تصمیم به انجام این کار اجازه زمان برای شک و تردید به نفوذ درک عمومی از توده تست شده است.

حداکثر Bearak

واشنگتن پست

مردم جمع آوری در یک توزیع مواد غذایی در فاضلاب محله نایروبی, on May 6.

در سراسر شهر در خارج از نایروبی آب و فاضلاب شرکت ، یک گروه کوچک از رهبران محلی برگزار نشستن در شفاعت برای چیزی حتی اساسی تر از ماسک های: آب. یکی از پلاکارد خواندن “قانون 1 از covid-19: شستن دست های خود را. اما در جایی که آب؟”

ساکنان Kayole شکایت خود را شیپور خاموشی شده اند خشک به مدت سه ماه. با بهداشت که به ترویج به عنوان یک روش پیشگیری در این بیماری همه گیر آنها تا به حال به دادگاه تجدید نظر به رهبران خود را به استفاده از این لحظه به کمک آنها درخواست شرکت ابزار است.

پلیس یورش برده و تا به طبقه دوم ساختمان اداری دستبند فعالان و بعد از آن منتشر شد آنها را در 50 دلار در اوراق قرضه وثیقه تقریبا همان هزینه یک سال از آب در حال اجرا در یک خانه در Kayole.

“این چیست ارزان نشان می دهد شما در حال قرار دادن ؟” نعره میکشید یک اسلحه toting افسر پلیس قوی بیش از معترضان با اشاره انگشت خود را در چهره خود را. “چرا شما مانند عمل متمدن مردم؟”

و سپس به یک همکار و من: “چرا شما تشویق این افراد است ؟ حتی من آب ندارد در خانه من و شما ببینید من شکایت؟”

یک مقام ارشد در شرکت آب و برق صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مسائل حساسیت اذعان کرد که این شرکت نمی تواند در دیدار این شهر تقاضا برای آب حتی در طول باران های سنگین. “ما هیچ گزینه ای جز جیره,” او گفت:.

همانطور که برای razing فاضلاب ساخته شده بود که از نظر قانونی در شرکت ابزار زمین او گفت: “مردم در تلاش هستند تا ما را به نگاه غیر انسانی اما ما تا به حال هیچ انتخاب است. کسانی که مردم قربانیان سیاسی دشمنی. وجود حکم دادگاه در برابر تخریب اما وزارت کشور contravened آن برای حمله به یک حریف سیاسی که پشتیبانی در میان این افراد است.”

دولت سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در میان ریزه از نشانید محله صدها نفر از مردم راه می رفت به سمت توزیع مواد غذایی سازمان یافته این شهرستان را به تازگی عزل فرماندار, که ترجیح می دهند به دست کنیاک از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده.

به هیچ کس به ویژه در, یک زن در حال عبور پرسید: “کجا بود او هنگامی که بلدوزر آمد؟”

موسیقی انجیل از نزدیکی یک کلیسا blared. قلع ورق crunched زیر پا به عنوان جمعیت به تصویب رسید.

یوسف Mungai کشیده handcart با تمام وسایل و قول داد برای بازسازی هر کجا که او می تواند پیدا کردن فضا در یکی دیگر از زاغه.

حداکثر Bearak

واشنگتن پست

یوسف Mungai مانور یک handcart با وسایل از یک خانه به دیگری زاغه جایی که آنها برنامه ریزی برای بازسازی در نایروبی در مارس 6.

فرانسیس Mir. Kamau بازگو چگونه او به حال اول خود را از دست داده زمین در پس از انتخابات شورش در سال 2007. او وزن حدود 200 پوند پس از آن و متعلق به فروشگاه او گفت: با افتخار. در حال حاضر او در وزن 130 و فروش بیسکویت از یک سبد آویزان در اطراف گردن خود را. او هاوکینگ در فاضلاب زیرا او می دانست که مردم آنجا گرسنه بودند.

مریم Wanjiru Maina نشسته در بالای باقی مانده از خانه او خراب توسط بولدوزر و شروع به گریه کرد. “من سه فرزند است . . .” او آغاز شده بود اما درد بیش از حد.

در بالای یک, تازه, تپه از خاک Josphine Ochola 53 ساله سرخ شده ماهی ساردین فروشنده که زندگی در فاضلاب برای 23 سال گفت: “ما در حال ایستاده بر روی آنچه که هفته گذشته در خانه کسی و که فرد در حال حاضر در حال خواب در باز است.”

سپس خیره در آوار او گفت: همان کلمات ما شنیده می شود در پایان هر مصاحبه ای که روز: “اگر تاج واقعی است پس مطمئنا آنها باید منتظر قبل از انجام این کار است.”

Rael Ombuor کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

کنیا کارخانه که تبدیل به فولاد ماسک خط مونتاژ یک شبه

آنها: تریلیون ملخ فرود در شرق آفریقا در موج دوم

آفریقا آسیب پذیر ترین کشورهای چند هواکش — و یا هیچ در تمام

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de