http://www.washingtonpost.com/video/world/netanyahu-cleared-by-israels-top-court-to-form-government/2020/05/07/ddd2bef3-fd90-4b29-ba41-7a5dc7a892fc_video.html

اورشلیم — اسرائیل و قانونگذاران نقل مکان کرد و به سرعت پنج شنبه به در محل قرار داده و یک دولت جدید پس از بالا حکم دادگاه که پاک راه را برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به رهبری یک ائتلاف تازه با وجود کیفرخواست خود را در رشوه خواری و فساد اتهامات عنوان شده علیه.

برخی از 72 اعضای پارلمان همچنین در بیش از 61 مورد نیاز برای حمایت اکثریت رسما تایید نتانیاهو برای تشکیل کشور و دولت برای اولین بار در بیش از یک سال و آغاز پنجمین دوره به عنوان نخست وزیر.

کنست نیز به تصویب تغییرات دوشنبه به قانون اساسی اسرائیل معادل یک قانون اساسی است که اجازه می دهد برای پیچیده قدرت های قرارداد که تحت آن نتانیاهو خواهد حکومت با رقیب سابق خود Benny Gantz. دادگاه عالی عدالت حکم منتشر اواخر روز چهارشنبه نیز هموار راه را برای وحدت و ائتلاف قرارداد که تحت آن آنها را در این کار بالا است.

رئیس جمهوری اسرائیل Reuvin Rivlin به نتانیاهو اقتدار برای نهایی کردن توافق با دولت جدید ونزوئلا در هفته آینده.

در یک ماراتن شنیدن یک پنل از 11 قضات این هفته در نظر گرفته شده استدلال در برابر نتانیاهو را به تشکیل یک دولت پس از تحت تعقیب در ماه نوامبر در سه پرونده های جنایی. دادگاه همچنین شنیده چالش ها به بخش هایی از توافق بین نتانیاهو حاکم لیکود و Gantz آبی و سفید جناح.

دادگاه به اتفاق آرا حکم گفت که حتی تشکیل پرونده از اتهامات جنایی علیه یک عضو کنست “جلوگیری نمی کند و آماده سازی او با تشکیل یک حکومت و رهبری آن است.”

قضات نیز حاضر به upend پیچیده ائتلاف مقابله امضا شده توسط نتانیاهو و Gantz در آوریل 20 روز پس از مذاکرات دشوار, تماس آرایش سیاسی مهم “در قلب فرایند دموکراتیک است.”

“دخالت خارجی به شمار جدی نقض اصل دموکراسی است که زمینه سیستم ما از دولت” قضات نوشت: در تصمیم گیری کنند.

[در ماراتن شنوایی اسرائیل بالا دادگاه بحث نتانیاهو سرنوشت مشروعیت خود را از ائتلاف]

Gantz یک نظامی سابق رئیس ستاد رفت و سر به سر با نتانیاهو از طریق سه دور مجمل ملی رای گیری بیش از سال گذشته است. پس از 2 مارس انتخابات که دوباره چپ نه رهبر با یک مسیر به یک اکثریت Gantz معکوس تعهد خود هرگز به پیوستن به نیروهای با نتانیاهو, گفت coronavirus اضطراری ساخته شده و آن را ضروری برای تشکیل اسرائیل دولت برای اولین بار از اواخر سال 2018 است.

روز چهارشنبه ساعت قبل از دادگاه آن حکم رهبران دو کشور ملاقات کرد به چکش از آخرین جزئیات توافق کنند. نتانیاهو در خدمت 18 ماه به عنوان نخست وزیر و پس از 18 ماه مدت برای Gantz با دو کوتاه تر چرخش به دنبال دارد. هر عمل خواهد کرد به عنوان معاون نخست وزیر و به اشتراک گذاری برابر حق وتو قدرت بیش از بسیاری از تصمیمات دولت است.

دادگاه عالی را بررسی ترتیب در جلسات یکشنبه و دوشنبه موجب بحث بیش از قدرت خود برای دخالت در تصمیم گیری به تازگی مقامات منتخب برای ورود به یک حاکم توافق با جنجال برانگیز نخست وزیر در مرکز آن است.

نتانیاهو منتقدان گفت که به او اجازه می دهد تا در قدرت باقی می ماند در حالی که در مواجهه با اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد داشته و تاثیر ویرانگر در این کشور را پایبندی به قانون است.

اما دیگران استدلال می کنند که کثرت قابل توجهی از رای دهندگان به حمایت از نتانیاهو و محرومیت او از دفتر قبل از روند قانونی در برابر او بازی کردن را به مقدار ابطال خواهد از رای دهندگان.

حتی دادستان کل Avichai Mandelblit که نظارت تحقیقات و کیفرخواست علیه نتانیاهو توصیه دادگاه که اتهامات به تنهایی باید حفظ نتانیاهو از تشکیل یک دولت است. اسرائیل قانون اجازه می دهد تا یک نخست وزیر به خدمت از طریق آزمون و تا زمانی که درخواست های خود خسته شده او گفت:.

دادگاه عالی در حالی که ابراز ناخرسندی نتانیاهو اتهام “نقض تمامیت اخلاقی” گفت: از آن می تواند به پیدا کردن هیچ پایه و اساس قانونی برای نگه داشتن او را از دفتر.

ادامه مطلب

رهبران اسرائیل توافق برای تشکیل دولت وحدت ملی با نتانیاهو نخست وزیر باقی مانده در حال حاضر

تجزیه و تحلیل: اسرائیل نزدیک یک نقطه بدون بازگشت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de