AP

مصطفی Kadhimi عراق نخست وزیر صحبت می کند به اعضای پارلمان عراق در بغداد در مارس 7.

عراق انتصاب یک نخست وزیر جدید این هفته به پایان می رسد ماه از بن بست سیاسی اما به سهولت کشور را شتاب بحران او را در حال حاضر باید برای پیروزی سیاسی حمایت مهم اصلاحات در صورت ریشه دار منافع.

عراق به نام مصطفی Kadhimi سابق رئیس اطلاعات به عنوان نخست وزیر در اوایل روز شنبه پس از دو نامزد قبلی پا بود کنار در ماه های اخیر.

است که عراق بدون یک نخست وزیر از ماه نوامبر زمانی که عادل عبد المهدی استعفا داد و در مواجهه با تظاهرات توده ای. سیاسی اودیسه در آن زمان به جای او بر عمق اختلافات و محدود منافع است که آمده اند به شکل سیاسی عراق سیستم.

Kadhimi و 53 خطاب به مجلس در اوایل روز شنبه پس از یک شب طولانی از مذاکره میان رقابت سیاسی بلوک و گفت: دولت خود را “ارائه راه حل و نه اضافه کردن به این بحران است.”

در دفتر او نیاز به تعادل در رقابت فشارهای کشور های همسایه ایران و متحدان خود را در ایالات متحده در حالی که همچنین پرداختن به مجلس خواسته های ایالات متحده به رهبری ائتلاف نظامی برای خروج نیروهای خود از عراق است. نهفته تنش بین ایران و ایالات متحده بارها و بارها ریخته به جنگ در خاک عراق و تهدید به موضوع این کشور را به جنگ باز و همچنین آسیب مبارزه با آنچه باقی مانده از گروه دولت اسلامی.

[ایران و آمریکا توافق بر سر عراق آخرین نامزد برای نخست وزیر. اما عراقی ها?]

سابق روزنامه نگار Kadhimi شهرت برای عمل گرایی و روابط نزدیک به رئیس جمهور عراق Barham Salih. Kadhimi نامزدی به نظر می رسد که موفق به کسب حمایت و یا حداقل پذیرش از هر دو کشور ایران و ایالات متحده, قدرتمند, بازیگران در یک کشور است که در مرکز صحنه در پروکسی خود را مبارزه با.

اگر چه Kadhimi نامزدی به دست آورده غیر معمول درجه اجماع او مخالف بود با Kataib حزب الله, یکی از قدرتمند ترین در ایران-حمایت از گروههای شبه نظامی در این کشور است. این گروه متهم کرده است او را به همدستی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis سر عراق با شبه نظامیان شبکه در ماه ژانویه است.

این گروه در بیانیه ای روز شنبه بود خاموش کرد که در آن متحدان سیاسی در مجلس شده بود تحت فشار برای پیدا کردن یک نامزد اجماع. “اما این را بهانه ای نیست هر کسی از ادامه نیست به دنبال کسانی که درگیر در قتل شهید رهبران و رفقای خود را هر چه خود را شرح شغل” بیانیه ای گفت:.

واشنگتن استقبال Kadhimi انتصاب پنج شنبه. وزیر امور خارجه مایک Pompeo, نام نخست وزیر جدید در مدت کوتاهی پس از مجلس پذیرش نامزدی خود را. “آنها مورد بحث و بررسی فوری کار سخت پیش رو برای دولت عراق اجرای اصلاحات پرداختن به covid-19 و مبارزه با فساد” مورگان Ortagus یک سخنگوی وزارت خارجه در بیانیه ای گفت:.

چالش های پیش Kadhimi تند هستند. غوطه وری قیمت نفت باید عجله بالقوه فاجعه اقتصادی, خروج دولت که قادر به تامین آن موقت 2020 بودجه بدون تغییرات. وجود گسترده خشم عمومی در مورد میزان فساد و سوء مدیریت و فرقه گرایی.

و coronavirus است که هنوز هم وسیله کشور است. اگر چه سرایت رای به نظر می رسد کمتر از حد انتظار کارشناسان بهداشت می گویند که خطر موج دوم عفونت بسیار واقعی باید عراق را مستند کاسته بیش از حد به سرعت.

پس از سال 2003 ایالات متحده به رهبری تهاجم عراق قدرت را در این کشور تقسیم شد و در میان آن های مختلف قومی و فرقه ای گروه تولید بست سیستم که در آن حمایت است doled به هواداران توسط سیاستمداران و مدیران کسب و کار با لینک ها به جناح های مختلف. که سیستم را پیاده سازی شد کلید تقاضا از اکتبر تظاهرات. اسب-معاملاتی که قبل Kadhimi را تایید نشان داد به جای آن که آن را به عنوان موثر به عنوان همیشه.

مقامات و تحلیلگران سیاسی گفت که میزبان نصب بحران کمک کرد تا توضیح دهد که چرا Kadhimi موفق شده بود که در آن دو قبل از او تا به حال نه.

“وجود دارد در نهایت تحقق بخشی از احزاب مختلف که [نخست وزیر جدید] نیاز به دریافت از طریق” گفت: Lahib Higel ارشد عراق تحلیلگر گروه بحران.

عبد الرحمن Kadhimi را سلف نیز آمد به دفتر به عنوان یک نامزد اجماع. خود را باز ماه در دفتر به نظر می رسید به طلیعه چیزی بودن در شروع ملی, بهبود, پس از سال سخت آمریکا حمله به درگیری های فرقه ای است که به دنبال, و, بعد, ظهور دولت اسلامی و خلافت.

در بغداد بسیار غنی منطقه سبز افتتاح شد به پولیس ترافیک تحت عبد المهدی و دیوار در سراسر شهر آمد. به طور گسترده تر به او قول داد برای مبارزه با فساد و به بازسازی نبرد زخمی کشور است.

Abdul-مهدی استعفا داد و یک سال و نیم به مدت خود را داشتن است قادر به غلبه بر محدودیت های سیستم سیاسی او به ارث برده و قادر به آدرس خشم مردمی در پشت تظاهرات توده.

به عنوان سابق این کشور به جاسوسی رئیس Kadhimi اغلب باقی مانده در سایه ها و بسیاری از عراقی ها شنیده صدای او برای اولین بار تنها زمانی که او پذیرفته رئیس جمهور نامزدی برای نخست وزیر در ماه گذشته.

برای موفقیت در پست جدید خود را, او را مجبور به حرکت به ريشه منافع که به مدت طولانی مانع تغییر را به نفع خود تصویب تغییرات دولت. از بالاترین اولویت خواهد بود صرفه جویی در اقتصاد است. با همه گیر cratering تقاضا برای نفت که اکثریت بودجه عراق بودجه سال, دولت در حال حاضر بحث کاهش به یک بخش حقوق و دستمزد لایحه که در مجموع حدود 50 میلیارد دلار در هر سال.

“او ممکن است قادر به رسیدن به موقت سیاست های ریاضتی” Higel گفت. “اما آن را به او سخت برای او برای رسیدن به طولانی مدت و پایدار اصلاحات اقتصادی که کشور نیاز دارد.”

Kadhimi تجدید نظر خود را از لیست پیشنهادی وزرای حداقل سه بار در هفته در حال اجرا به رای مجلس به عنوان او به دنبال دلجویی های مختلف جناح های سیاسی. به عنوان زنگ صدا پنج شنبه به سیگنال شروع جلسه مجلس, معاملات بیش از نهایی ترکیب کابینه هنوز زده بودن.

با توجه به عراق قانون اساسی بیش از نیمی پیشنهادی وزرای کابینه باید برنده تصویب جدید دولت ، در آخرین رویداد 15 Kadhimi پیشنهاد وزیران تصویب مجلس در حالی که پنج نیست. نفت و امور خارجه وزارتخانه نیز خالی سمت چپ انتظار مذاکرات بیشتر.

Spain agent گزارش از لندن است. مصطفی سلیم در بغداد کمک به این گزارش.

عراق اقتصاد در حال فروپاشی تحت دو پانچ از غرق شدن قیمت نفت coronavirus مستند

خیابان مبارزه برای عراق در آینده.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de