جشنواره پاس خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما جایزه دریافت کنید نسخه های بیش از حد! مشترک شدن در حال حاضر.

جشنواره تصویب پنج شنبه, مه 7

اینجا در جنوب کالیفرنیا برخی از غیر ضروری کسب و کار انتظار می رود برای شروع به باز کردن در یک ظرفیت محدود با منظقه وانت (از جمله موسیقی فروشگاه ها و کتابفروشی ها) در پایان این هفته است. کنسرت ها و جشنواره ها به نظر می رسد راه طولانی کردن اما یک رویداد اصرار دارد نشان می دهد بر روی بروید.

باکره جشنواره برنامه ریزی شده است برای 6-7 ماه ژوئن در Banc کالیفرنیا در ورزشگاه لا و در طول یک آنلاین پنل AMP, موسیقی, نشست روز چهارشنبه این رویداد افسر ارشد بازاریابی گفت: این نشان می دهد که هنوز هم در کتاب و بلیط ها هنوز هم در فروش.

در پایان مقابل از طیف Insomniac را فراتر از سرزمین عجایب شیراز که در اصل برنامه ریزی شده برای سن برناردینو در ماه مارس و پس از آن تحت فشار قرار دادند تا ژوئن 19-20, اتفاق نمی افتد تا 2021.

اما Insomniac است که هنوز هم انجام می دهند مجازی خود را با بیحوصلگی حرف زدن Thons و Dreamstate است که بر روی آن ضربه بزنید برای این آخر هفته.

Porter Robinson نیز میزبانی مجازی نسخه از راز آسمان جشنواره, ساخته شده است که اولین آن در اوکلند در سال گذشته در زمان قبل از همه گیر بار.

ما همچنین کردم یک جفت بزرگ از داستان های این هفته در مورد جنوب کالیفرنیا “souldies” صحنه. به عنوان خوانده شده.

Major Lazer نشان داده شده در اینجا انجام یک تنظیم در آزمایشگاه مرحله در سال 2019 Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره امپراتوری باشگاه چوگان در Indio, یکی از نوازندگان جدید باکره متحرک در Banc کالیفرنیا ورزشگاه و نمایشگاه پارک در لس آنجلس ژوئن 6-7. با وجود این رمان coronavirus گیر این جشنواره است که هنوز هم برنامه ریزی شده اتفاق می افتد. (فایل عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

باکره متحرک هنوز برنامه ریزی ژوئن اولین

در حالی که دیگر نشان می دهد که به تعویق افتاده و یا لغو شد با توجه به این رمان coronavirus همه گیر افتتاحیه باکره متحرک با Major Lazer و Lizzo است که هنوز هم برای برنامه ریزی لس آنجلس در ماه ژوئنگفت: Steve لوی رئیس بازاریابی افسر باکره متحرک در طول یک پنل آنلاین برای آمپر موسیقی اجلاس در چهار شنبه, مه 6.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.
Insomniac Events’ فراتر از سرزمین عجایب لغو شده است برای سال 2020 است. دیپلو در اصل یکی از نوازندگان در این لایحه برای سال 2020 رویداد. (فایل عکس های کریس Pizzello آسوشیتد پرس)

فراتر از حرکت فراتر از 2020

Insomniac اتحاد کشیده پلاگین در فراتر از سرزمین عجایب 2020 است و به دنبال به جلو به 2021. در سمت روشن آنها در حال انجام یک مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon با Dreamstate هنرمندان این آخر هفته.

Porter Robinson نشان داده شده در اینجا انجام در سال 2017 Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره امپراتوری باشگاه چوگان در Indio میزبان یک نسخه مجازی از راز آسمان جشنواره در مارس 9. (File photo by Thomas R. Cordova Press-Telegram/SCNG)

آیا شما می خواهید به دانستن یک راز ؟

Porter Robinson آوردن او راز آسمان جشنواره آنلاین در مارس 9 و او را امیدوار کننده 14 ساعت موسیقی. و وجود دارد یک معامله در تحویل مواد غذایی بیش از حد. دریافت جزئیات بیشتر.

در این ماه ژوئیه 19, 2014 فایل, عکس, گابریل راث از شارون جونز و Dap-پادشاهان انجام در قسمت جلو عرشه کشتی جشنواره موسیقی در اسکله پارک در جولای 19, 2014, Louisville, Ky. راث رودخانه های بومی و ساکن را آغاز کرده است یک رکورد برچسب زدن برای Daptone سوابق وجود دارد. (AP فایل عکس)

شکوفا “souldies” صحنه

شما ممکن است تشخیص گابریل راث (یک.k.یک. Bosco مان) از زمان خود را با شارون جونز و Dap-Kings اما Daptone سوابق بنیانگذاران آغاز شده است یک اثر تجلیل از جنوب کالیفرنیا موسیقی مستقر در خارج از زادگاه خود ریورساید. اطلاعات در مورد گروههای جدید پنروز سوابق بیش از حد.


و در حال حاضر برای چیزی کمی اضافی و…در اینجا سه باید خواند, در, سرگرمی, فرهنگ و رویدادهای ما فکر می کنم شما ممکن است مانند.

  1. Troubadour راه اندازی یک GoFundMe کمپین برای شناور ماندن
  2. نویسنده و تولید کننده تلویزیون و سابق رپ جنسن Karp می یابد فرفره پس از KROQ 106.7 FM شلیک
  3. X منتشر شد اولین آلبوم جدید در 35 سال با هر چهار نفر اعضای اصلی

دریافت به جشنواره پاس تحویل به صندوق هفتگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de