رهبران چند کلیساهای پروتستان پنج شنبه اعلام کرد که آنها را بازگشایی خود را پناهگاه درب در مارس 31, هجوم رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برنامه برای بازگشایی بخش از دولت است که تعطیل شده است برای چندین هفته به دلیل coronavirus stay-at-home سفارشات.

تحت Newsom برنامه که می افتد به چهار مرحله کلیساها تحت مرحله 3 همراه با مو و ناخن سالن ورزشگاه سینما, عروسی, و, رویدادهای ورزشی, بدون مخاطبان زنده.

اما در طول یک کنفرانس خبری در آب زندگی megachurch در فنتنا ایمان رهبران به نمایندگی از megachurches و کوچکتر جماعت به اضافه کردن هزاران نفر از مؤمنان در کالیفرنیا گفت: آنها آماده هستند به صبر بسیار طولانی خواهد شد و بازگشایی در 31 مه — روز پنطیکاست.

با توجه به سنت مسیحی در این روز یادبود نزول روح القدس بر حواریون و پیروان عیسی مسیح در حالی که آنها در اورشلیم جشن جشن هفته. مشاهده 50 روز پس از عید پاک روز پنطیکاست علائم تولد کلیسای مسیحی.

بنابراین آن را تنها مناسب است که در کلیساهای “تولد” در آن روز و شروع به خوش آمد گله شده است که گرسنگی برای حمایت معنوی و راهنمایی در طول همه گیر گفت: Danny Carroll, کشیش ارشد در آب زندگی جامعه کلیسا است که 26,000 — قوی و به طور معمول استقبال 8,000 برای خدمات آخر هفته.

‘لگد به محدود کردن’

“کلیساهای ما بخشی از راه حل ما نیست, مشکل اینجا,” او گفت:. “اما ما غیر ضروری تلقی شده است. ما شده ایم لگد به محدود کردن.”

کارول گفت: این کلیساها در حال تلاش نیست که جرقه ای برای شورش و یا فعالیت خود را با حرکت به بازگشایی شده است. انجیلی ایمان رهبران آیا شرکت در یک کنفرانس با Newsom صبح روز پنج شنبه و در حال کار با دفتر خود را به اطمینان حاصل شود که کلیساها را می توان هر چه زودتر او گفت:.

کارول گفت: کلیساها در سراسر کالیفرنیا ادامه داد: برای خدمت به جوامع خود با ارائه ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران و مواد غذایی برای نیازمندان اما در حال مانع از پرستش با هم در حالی که به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل مندرج توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

طی کنفرانس خبری روز شنبه در ساکرامنتو Newsom اذعان کرد این کار از ایمان جامعه در خدمت کسانی که در نیاز از جمله بی خانمان ها, سالمندان و کودکان است. او گفت: تسهیلات ساخته شده اند به طوری که آنها می تواند همچنان که کار می کنند.

Newsom: هیچ چیز “حک شده در سنگ’

“ترس ما این است که به سادگی این” Newsom گفت: “جماعت از مردم از دور و گسترده ای با هم در یک فضای بسته در یک مقیاس بزرگ باقی می ماند یک نقطه نگرانی و اضطراب برای ما. ما در حال کار بر روی دستورالعمل های فیزیکی برای فاصله گرفتن و کار کردن با رهبران مذهبی صحبت کردن در مورد شرایط منحصر به فرد خود و امکانات. هیچ چیز حک شده در سنگ.”

Newsom گفت کلیساها ممکن است مجاز به بازگشایی زودتر از انتظار می رود.

“من را بسیار جدی کسانی که نگرانی مردم با ایمان و من بسیار حساس برای کسانی که می خواهند به بازگشت به کلیسای” او گفت:. “اما سلامت آن جوامع بنیادی است.”

(از چپ به راست) Tandra Moering روت هیلاری و جنی سانتا آنا از شیله خیمه کلیسا در رانچو کوکامونگا جمع آوری شده در آب زندگی جامعه کلیسا در فنتنا در پنج شنبه, مه 7 برای حمایت از بازگشایی کالیفرنیا کلیساها برای فرد خدمات در مه 31. (عکس Deepa Bharath, SCNG)

شورش در حال حاضر در جریان است

برخی از کلیساها در حال حاضر خود را آغاز کرده اند شورش علیه دولت و شهرستان-صدور دستورات است. در روز یکشنبه 3 412 کلیسا در موریتا از سر فرد خدمات در سرپیچی از دولت coronavirus-همه گیر سفارشات که مجوز پارکینگ-بسیاری از جلسات که در آن بندگان شرکت از ماشین اما داخل سالن اجتماعات.

یک خواهر جماعت در سن جکینتو قصد دارد به دنبال کت و شلوار در یکشنبه 10 مه در حالی که همه در زیر جسمی فاصله دستورالعمل با توجه به یک وکیل است که نشان دهنده هر دو کلیسا. یک قاضی فدرال اخیرا مسدود شده Inland Empire کلیساها از باز کردن درهای خود را به فرد خدمات.

کشیشان که جمع آوری شده در فنتنا سوال چرا کلیساها در نظر گرفته نمی شوند ضروری است که فروشگاه های بهبود خانه باقی می ماند باز است ؟

“شما کلیساها در سانتا آنا و لس آنجلس تغذیه مردم و نیازهای خود را ملاقات گفت:” کشیش جیم Domen بنیانگذار نیوپورت بیچ مبتنی بر کلیسای ایران که او می گوید: نشان دهنده بیش از 1000 شبان در کالیفرنیا است. “چگونه می Costco باز بماند اما نه کلیسا؟”

کشیش مت قهوه ای, بنیانگذار صندل کلیسا در کنار رودخانه گفت: در مارس 7 کنفرانس خبری در فنتنا که کلیساها که مجاز به کمک به کسانی که نیاز دارند نیز باید مجاز به جمع آوری به دعا. (عکس Deepa Bharath, SCNG)

‘می خواهید به درمان می شود به عنوان بزرگسالان’

کشیش مت براون که تاسیس صندل کلیسا در کنار رودخانه بود به انتقاد از Newsom رویکرد به خصوص وقتی که می آید به ایمان جامعه است.

“من کلیسا ساخته شده 10,000 ماسک و لباس برای پزشکان در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله,” او گفت:. “ما خوراک مردم و تهیه دستگاه های الکترونیکی برای سالمندان که جدا شده است. (Newsom) هیچ مشکلی با آن. اما زمانی که ما می خواهیم به جمع آوری به عبادت او دارای یک مشکل است. ما می خواهیم به درمان می شود به عنوان بزرگسالان و شهروندان است. ما باید آزادی برای جمع آوری به عبادت.”

کلیسا همواره چراغ در طول زمان نیاز گفت: دیگو مسا کشیش ارشد فراوان زندگی خانواده کلیسا در رانچو کوکامونگا ،

“این کلیسا بیش از یک موسسه و یا یک تجمع صبح یکشنبه,” او گفت:. “ما در حال درخواست برای اجازه داده می شود برای رسیدن به مردم نیاز دارند.”

بسیاری از کلیساها از جمله او را دوباره باز مه 31 کارول گفت.

“قطار در حال حاضر در سمت چپ ایستگاه,” او گفت:. “کلیساها آماده به رول کردن, بدون توجه به آنچه. که گفت: ما در حال تلاش نیست که شورشیان و یا فعالان در اینجا. ما نمی خواهیم به رفتن به دادگاه بیش از این است.”

اما رهبران مذهبی هستند و احساس “به طور کامل از حقوق خود محروم و در این بحث” کارول گفت.

“ما نمی MLB یا NBA,” او گفت:. “ما یک جمع غریبه ها. به عنوان شبان ما دفن این افراد است. ما خونریزی با این افراد است. ما یک خانواده, یک گروه از غریبه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de