خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارگران بار تخته سه لا است که صادر خواهد شد در یک کشتی باری در بندر در Lianyungang در استان جیانگ سو چین در 7 مه سال 2020 است.

بروکسل — مقامات رسمی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه در دفاع از خود دست زدن به روابط با چین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک روز پس از E. U. سفیر ایران در پکن اجازه نظر مقاله در مورد E. U.-چینی روابط که او co-نوشت: به سانسور قبل از انتشار در یک دولت-اجرا روزنامه.

سانسور شد و دومین بار در دو هفته است که کمیسیون اروپا در سیاست خارجی شعبه یک امتیاز به مطالبات به تن کردن انتقاد. در وهله اول, این نرم, عناصر به بیرون درز گزارش که از تجزیه و تحلیل چینی coronavirus دروغ قبل از انتشار نسخه نهایی.

این حوادث نشان می دهد ناسازگار از رویکرد اروپا نسبت به چین در یک لحظه زمانی که این قاره است عنوان به آنچه که از آن انتظار خواهد بود که بدترین سقوط اقتصادی خود پس از جنگ جهانی دوم تاریخ است. اروپا مشتاق است برای تجارت چین به عنوان یک تاسیسات اقتصادی و به دنبال پرچین آن شرط اگر چین موفق به توسعه یک واکسن علیه ویروس. اما آن را نیز به خود می بالد در یک مدافع لیبرال دموکراسی, آزادی مطبوعات و حقوق بشر — تمام مناطق که در آن سیاستگذاران اروپایی را مورد انتقاد پکن.

“ما تاسف است که این op-ed که این مشترک op-ed منتشر نشده بود به طور کامل در چین روزانه” سخنگوی کمیسیون اروپا Virginie Battu-Henriksson پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “E. U. هیئت به چین شناخته شده ساخته شده نگرانی خود را به وزارت امور خارجه چین در هیچ شرایط نامشخص.”

آن را با “بی میلی قابل توجهی” که این هیئت موافقت به انتشار, سانسور شده, مقاله Battu-Henriksson گفت. او گفت: E. U. ماموریت در چین در نهایت تصمیم گرفت که گسترده تر بهره مندی از انتشار پیام های موجود در نسخه ویرایش شده از نظر مقاله هرحال آن ناخشنودی بیش از حذف از مواد.

مواد اولیه ای که برداشته شد با اشاره به ریشه های شر: “شیوع کروناویروس در چین و گسترش بعدی آن به سایر نقاط جهان است.” Op-ed منتشر شد روز شنبه و با همکاری امضا شده توسط سفرای چین از 27 E. U. عضو.

Ng هان Guan

AP

یک زن و شوهر به شمار برای عروسی, عکس نزدیکی یک مقیاس ماکت برج ایفل در پارک جهان در پکن در 7 مه سال 2020 است.

E. U. هیئت به چین منتشر unredacted قطعه نظر خود را در آن وب سایت و Battu-Henriksson گفت: آن را در دسترس ساخته شده به دیگر رسانه های چینی. اما سانسور نسخه ترویج شد و در توییتر توسط گونار Wiegand بالا از مقام وزارت امور خارجه در کمیسیون اروپا دیپلماتیک بازو.

چین در ابتدا به دنبال سرپوش گذاشتن بر شیوع است که اعتقاد بر این است که آغاز شده و در مرکزی چین در شهر ووهان. پکن تاکنون به انتقاد حساس از دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

[چین پیشنهاد برای تعمیر آن coronavirus-آمار تصویر backfiring در غرب]

E. U. دست زدن از سانسور حادثه شد و به شدت از انتقاد قانونگذاران اروپایی که انتقادی از چین است.

“این است که به سادگی غیر قابل قبول ایم” راینهارد Bütikofer یک عضو پارلمان اروپا از حزب سبز. “اگر سفیر اتحادیه اروپا در تصمیم خود برای اذیت کردن, اسپرم, او باید آرامش خود را ارسال. اگر او داده شد چراغ سبز برای kowtowing از بروکسل پارلمان اروپا باید سرزنش” E. U. سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell.

حتی در آن بدون سانسور, فرم op-ed, جشن 45 سالگرد روابط دیپلماتیک بین اروپا و پکن بود به ویژه با چین در زمانی که پکن ماموریت های دیپلماتیک در اروپا شده اند بی بند و بار در broadsides در برابر هر دو در اروپا به خود, پاسخ به همه گیر و نقد آن از چین است.

“در مراحل مختلف بیماری همه گیر شده و به کمک متقابل بین اروپا و چین و دیگران نشان دادن حمایت متقابل” خواندن یک خط از op-ed. “این است که چگونه شرکای واقعی عمل می کنند.”

در مقابل یک unsigned نظر قطعه ارسال شده در اواخر ماه گذشته در وب سایت چین سفارت در فرانسه گفت که “برخی از غربی ها شروع به از دست دادن اعتماد به نفس در لیبرال دموکراسی” در میان همه گیر. یکی دیگر از پست گفت: فرانسه که خود را رها سالمندان به “مرگ از گرسنگی و بیماری” پیشرو وزارت خارجه فرانسه به تسلیم اعتراض رسمی.

[اتحادیه اروپا می گوید همه گیر رکود اقتصادی خواهد بود بدترین در تاریخ خود]

مقامات اروپایی به سادگی ممکن است در تلاش برای جلوگیری از دیگری مبارزه در لحظه ای که آنها نیز در تضاد با واشنگتن در مورد مسائل مختلف از جمله تجارت و دفاع و توسعه واکسن تحلیلگران گفت. و اقتصاد کشورهای اروپایی هستند در سقوط آزاد: آمار و ارقام منتشر شده روز شنبه پیشنهاد کرد که آنها رنج می برند بسیار بدتر از ضربه در طول بحران مالی 2008 و یا هر چیزی خارج از جنگ و یا کل سقوط اقتصادی.

“ما در یک بحران اقتصادی. آن را بسیار ضعیف لحظه ای برای اروپا است. بسیار کمی وجود دارد که وحدت. وجود شک و تردید در مورد همبستگی” گفت: Janka Oertel مدیر آسیا برنامه در شورای اروپا در روابط خارجی. “سوال این است که چگونه بسیاری از جبهه جنگ شما می توانید استطاعت.”

اما Oertel هشدار داد که این امتیازات ممکن است به تضعیف رهبران اروپا امکان قرار دادن محدودیت بر رفتار در قلمرو خود را.

“وجود دارد که سر و صدای زیادی در این رابطه در حال حاضر. آنها به احتمال زیاد در فکر این است که یک فرصت خوب به نوبه خود حجم اما زمانی که شما انتخاب می کنید برای انتشار در چین روزانه و سپس آن را لزوما در چین, نظر,” او گفت:. “متن شگفت آور است حتی بدون سانسور بخش است.”

برخی از ناظران فکر کرده اید که چرا 27 E. U. سفرای چین امضا کرده بود در چنین پیش پا افتادگی پر از پیام در وسط یک رویارویی با پکن است.

“من شوکه هستم نه یک بار بلکه دو بار: اولین #اتحادیه اروپا سفیران سخاوتمندانه اتخاذ #چینی روایات و سپس به نمایندگی اتحادیه اروپا در بالا را می پذیرد چینی سانسور مشترک op-ed ایم” رئیس آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی نوربرت Röttgen. “صحبت کردن با یک صدا مهم است اما آن را به ما منعکس مشترک اروپایی ارزش ها و منافع!”

بالا E. U. رهبران در هفته های اخیر شده اند و حاضر به انتقاد از چین; کسانی که منتقدان شامل Borrell که نظارت E. U. سفیر ایران در پکن, نیکولا Chapuis. در جلسه هفته گذشته در پارلمان اروپا که درخواست شده بود که پس از گزارش دروغ بود, نرم, او به نام چین “یک رقیب و یک سیستمیک رقیب.”

برخی از رهبران ملی E. U. متحده نیز دشوار بوده است. بنابراین آشتی جویانه حرکت به سمت پکن ممکن است منعکس کننده یک درگیری از سند چشم انداز در مورد نحوه رسیدگی به روابط با آن به جای یک سیاست منسجم از مماشات ناظران گفت.

و چین تهاجمی عمومی تن به سمت اروپا ممکن است backfiring بحرانی نظرات در یک زمان هنگامی که آن را در غیر این صورت ممکن شده اند قادر به درو روابط عمومی ثروت باد اورده از آن محموله از تجهیزات پزشکی به آمار کشورهای اروپایی است.

یکی از قابل توجه bellwether پدید آمده در این آخر هفته در آلمان که تولید سنگین اقتصاد عمیقا وابسته به روابط خوب با چین است. آلمانی رهبران اغلب حمایت از یک روش ملایم با پکن است. اما برجسته رهبر کسب و کار های اجرایی از نفوذ Axel Springer publishing group, روز یکشنبه به نام قاطع شکستن.

“وجود دارد بدون نیاز به ریز گردد و بلاغت در اینجا ما نیاز به ایجاد یک اساسی تصمیم سیاسی. چین یا آمریکا. آن است که دیگر ممکن است برای رفتن با هر دو” Mathias Döpfner نوشت: در یک op-ed منتشر شده در Welt am Sonntag روزنامه و در کسب و کار خودی. “ما باید اجازه دولت سرمایه داری از یک توتالیتر قدرت های جهانی به ادامه نفوذ و یا حتی بیش از صنایع کلیدی?”

ادامه مطلب:

E. U. حملات مقابله به کمک سخت ترین ضربه از کشورها به عنوان coronavirus گونه تهدید به شکستگی بلوک

Coronavirus بازدید کشورهای اروپایی اما دولت کمک سپر کارگران

رهبران اروپایی هشدار می دهند coronavirus می تواند منجر به فروپاشی اتحادیه خود را

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی