پایان سونامی نفرت برانگیخته توسط COVID: سازمان ملل متحد رئیس

سازمان ملل متحد: coronavirus همه گیر است که رها کردن یک سونامی نفرت و بیگانه ستیزی قربانی و ترساندن طلبی گفت: دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز جمعه.

ضد اسلامی حملات

سازمان ملل متحد نیروهای مسلح گفت: ضد خارجی ملت رسید آنلاین و در خیابان ضد سامی تئوری های توطئه را گسترش و COVID-19-مربوط به ضد اسلام حملات رخ داده است.

مهاجران

اشاره به این حادثه تلخ گفت: مهاجران و پناهنده شده اند تخطئه به عنوان یک منبع ویروس — و پس از آن دسترسی به درمان های پزشکی.

با افراد در میان آسیب پذیرترین خوار الگوهای رفتاری پدید آمده اند نشان می دهد آنها نیز بیشتر مصرفی است.

روزنامه نگاران بهداشت حرفه ای

و روزنامه نگاران, خبرچین, بهداشت حرفه ای کمک کارگران و مدافعان حقوق بشر هستند که هدفمند به سادگی برای انجام شغل خود را.

پایان سخنرانی نفرت جهانی

اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر برای همه, تلاش برای پایان دادن به تبعیض در سطح جهان است. دبیر کل نام رهبران سیاسی برای نشان دادن همبستگی خود را با همه مردم در موسسات آموزشی به تمرکز بر سواد دیجیتالی در زمانی که افراط گرایان به دنبال شکار اسیر و به طور بالقوه نومید مخاطبان است.

رسانه های اجتماعی

به نام او در رسانه ها به خصوص رسانه های اجتماعی به حذف نژادپرستانه و زن ستیز و دیگر محتوای مضر در جامعه مدنی برای تقویت خود در کمک رسانی به مردم آسیب پذیر و در چهره های مذهبی به عنوان مدل از احترام متقابل است.

و من از همه جا برای ایستادن در برابر نفرت درمان هر یک از دیگر با عزت و از هر فرصت برای گسترش مهربانی اشاره به این حادثه تلخ گفت.

دبیر کل تاکید کرد که COVID-19 مراقبت می کند که ما در آن زندگی می کنیم چیزی که ما باور داریم و یا در مورد هر گونه تمایز است. جهانی خود تجدید نظر برای رسیدگی و مقابله با COVID-19-مربوط به سخنرانی نفرت خود را به شرح زیر مارس 23 پیام تماس coronarivus همه گیر یک بحران انسانی است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشری.

افزایش قومی و ناسیونالیسم

اشاره به این حادثه تلخ گفت: پس از آن که همه گیر دیده می شود نامتناسب اثرات در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و در خطر از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ.

با افزایش قومی و ناسیونالیسم پوپولیسم ، استبداد و فشار علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به همه گیر او هشدار داد.

در ماه فوریه اشاره به این حادثه تلخ با صدور فراخوان به کشورهای کسب و کار و مردم برای کمک به تجدید و احیای حقوق بشر در سراسر جهان تخمگذاری هفت نقطه طرح نگرانی در مورد تغییر آب و هوا, جنگ و سرکوب است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر