با دانا نقطه سواحل تایید شده برای باز کردن به عنوان بخشی از یک شهرستان برنامه مدیریت مسئولان شهرستان در روز پنج شنبه, مه 7 اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد دنبال ادعای خود را در برابر دولت است.

“ما رفت و به طرح دعوی در دادگاه با هدف گرفتن شهرستانها باز” گفت: شهرستان دانا پوینت مدیر مایک digital marketer. “در حال حاضر که اتفاق افتاده است و ما خارج از آن.”

طرح دعوی در دادگاه – ثبت چهار شنبه, آوریل 1 توسط دانا نقطه شهر هانتینگتون بیچ – ادعا کرد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را در هفته گذشته به همه اورنج کانتی سواحل اقدام شد و بدون قانون اساسی و یا اقتدار قانونی و نقض در شهرستانها’ حقوق به کنترل خود را به سواحل.

هانتینگتون بیچ مقامات نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها ادامه خواهد داد. نیوپورت بیچ ارائه مختصری در حمایت از.

“آن تغییر نمی کند وضعیت ما پس از نیوپورت بیچ هرگز واصل طرح دعوی در دادگاه گفت:” جان پاپ سخنگوی این شهرستان است. “شهر ارائه مختصری در طرح دعوی در دادگاه توسط هانتینگتون بیچ و دانا پوینت چرا که این شهر احساس مهم بود برای شنیدن دیدگاه دیگر شهرستانها نهفته دولت تصمیم به نزدیک سواحل در OC.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de