ژنو: به عنوان بسیاری از 190,000 مردم در سراسر آفریقا می میرند در سال اول بیماری همه گیر کوروناویروس اگر مهم مهار اقدامات موفق سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد در روز جمعه.

نیجریه و آفریقای جنوبی شروع آرامش بخش مستند

که هشدار می آید به عنوان قاره پرجمعیت ترین کشور نیجریه با دیگران از جمله آفریقای جنوبی و ساحل عاج را آغاز کرده اند آرامش بخش برخی از آنها مستند اقدامات ،

سازمان ملل متحد در سلامت بدن را برآورد شد و بر اساس پیش بینی مدل سازی و تمرکز در 47 کشور در این که آفریقا – مصر, لیبی, تونس, مراکش, اریتره و سودان سومالی و جیبوتی را شامل می شوند نیست.

Coronavirus مرگ و میر در قاره آفریقا

در سراسر قاره آفریقا بیش از 2000 coronavirus مرگ و میر ثبت شده توسط Africa مرکز کنترل بیماری.

مقایسه 140,000 نفر در اروپای غربی که در آن ویروس در زمان برگزاری چندین هفته پیش از آن.

“این به احتمال زیاد خواهد شد بی اتش سوختن در انتقال نقاط داغ,” بی بی سی به نقل از آفریقا که سر Matshidiso Moeti عنوان کرد و گفت, در بیانیه ای.

“COVID-19 می تواند تبدیل به یک ثابت در زندگی ما برای چند سال آینده مگر اینکه یک رویکرد پیشگیرانه گرفته شده است توسط بسیاری از دولت ها در منطقه است.

“ما نیاز به آزمون ردیابی منزوی و درمان” Moeti اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de