بیایید صادق باشیم: یک بسیاری از مردم در حال ساخت حفاظت-سبک ماسک های این روز است.

اما بسیاری از کسانی که ماسک سازندگان نیست و متخصصان پزشکی. بسیاری نیز در حال ساخت و محصولات است که در واقع قابل استفاده در بیمارستان.

و چند اگر هر یک از کسانی که, ماسک, پروژه های شامل ترکیب سرندیپیتی و سازمان به عنوان ماسک ساخت عملیات در حال انجام توسط افرادی که کار در UCI مرکز پزشکی در نارنجی.

در طول راه UCI پروژه رشد کرده است شامل ده ها تن از مردم در چیزی شبیه به یک شش درجه از کوین بیکن زنجیره ای از خیرخواهی.

غریبه نه بیشتر

تا چند هفته پیش ملیسا چانگ و Aditi Sharma یکدیگر را نمی دانند. این درست است حتی اگر هر دو در حال پزشکان در UCI چانگ یک متخصص بیهوشی و Sharma ساکن در پوست است.

اما دو ماه پیش تلاش برای دفع کردن گسترش COVID-19 عمدتا با نگه داشتن مردم از هم جدا طریق اجتماعی فاصله آورده چانگ و شارما با هم. در حال حاضر آنها در حال رهبری UCI پروژه به درجه بالا با استفاده از ماسک محافظ سترون مواد به طور معمول دور انداخته در بیمارستان پس از یکی استفاده کنید.

 • کالیفرنیا کروم و ویکتور Espinoza کروز به یک facile پیروزی در $300,000 عالی دوباره سهام در سانتا آنیتا در روز شنبه در Arcadia. دورتموند و رافائل Bejarano سمت چپ پایان دوم.

 • ورود به Hospedaje Turistico Recoleta, Cusco, پرو با جنس زنبق و سوسن Yokoi

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • فرشتگان’ گریگوری Petit می شود نگاهی نزدیک تر به مدال طلا Maddie Musselman برنده در ریو این ماه به عنوان بخشی از ایالات متحده زنان واترپلو تیم در حالی که Musselman می شود دست خود را بر روی یک خفاش قبل از بازی روز سه شنبه در فرشته ورزشگاه.

 • زمان شهرستان دانا پوینت عضو شورای کارلوس الورا شرکت در آخرین جلسه شورای اسلامی روز چهارشنبه.

 • اسپانیا Mireia بلمونت گارسیا شنا به یک مدال طلا در 200 متر پروانه در مسابقات شنا در تابستان 2016 بازی های المپیک سه شنبه ، 10, 2016 در ریو دو ژانیرو, برزیل.

 • میلدرد گارسیا

 • بیش از 50 سالمندان با شهروندان نگران از لاگونا وودز ایجاد کرد اعتراض در برابر خشونت اسلحه در مقابل Rep. میمی والترز’ در ارواین در چهار شنبه, اکتبر 8, 2016. آنها همچنین راهپیمایی در اطراف یک مرکز خرید در نزدیکی دفتر او.(عکس توسط Mindy Schauer,اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • گاهشمار ژاپنی آمریکایی در اردوگاه های اقامت اجباری

اما آنها فقط دو بازیکن کلیدی در رشد پروژه است که تولید هزاران نفر از ماسک های, هر کدام با قابلیت فیلتر کردن که تقریبا منطبق بر کسانی که سخت به دریافت N95 را که در طول این همه گیر حرفه ای پزشکی به شدت نیاز است.

نیز وجود دارد MIT تصفیه متخصص که در درخواست از Sharma, آزمایش اثر مواد — چیزهای که معمولا استفاده می شود به عنوان بسته بندی نگه می دارد که وسایل جراحی استریل قبل از عملیات.

پس از آن وجود دارد UCI کارگران بیمارستان ایم که وظیفه پیشگیری از عفونت مدیریت زنجیره تامین و تضمین ایمنی محیط زیست. آنها امضا در فرآیند ذخیره و حفظ ماسک ویژه مواد جمع آوری شده و صعود توسط پرستاران در درخواست از چانگ و شارما.

دیگران وجود دارد بیش از حد از UCI دانشکده فنی و مهندسی. آنها تولید یک دستگاه مکانیکی به برش فلز نوار است که ارائه یک جا در سراسر پل بینی. که شده است یک برکت و رحمت برای UCI دانشجویان پزشکی که قبلا با استفاده از ابزار به دست برش نوار.

حتی چانگ دوست پسر خود ساخته مهاجر کارآفرین است که محدود به صفحه اصلی این روز و می خواست برای کمک به. او دوخته 500 نمونه از ماسک از یک الگوی است که او کمک کرد تا تدبیر برای به دست آوردن یک جهانی مناسب است.

وجود دارد دکتر دیگری که مربیان Sharma. او قرار داده و او را در تماس با یک زن جوان که مورد استفاده برای نگاهداری کودکان خود را, اما در حال حاضر اجرا می شود خود را پوشاک کسب و کار. او در حال حاضر ساخت ماسک با بهترین دوستان از دوران کودکی که همچنین دارای یک کسب و کار پوشاک. بهترین دوست خود مادر نیز در این صنعت درگیر است.

در صورتی که بسیاری از مردم — و آن است — چرا که آنها در حال ساخت یک مقدار زیادی از ماسک است.

در طول هفته آینده مغازه در سانتا آنا را فراهم مکانیک و کار رتبه اولیه اجرای 2000 ماسک. چانگ و شارما می خواهید به دست انداز که به 10000 به طوری که آنها می توانید ساز و برگ هر کس در UCI مرکز پزشکی از پزشکان برای سرایداران.

و رویای بزرگتر سابق غریبه تصور یک راه برای تعامل با مردم فقیر در کشورهای جهان سوم به تولید ماسک برای بیمارستان ها در سراسر جهان است. کسانی که بیش از حد خواهد بود ساخته شده با همان مواد بازیافت شده از منابع مختلف.

“این می تواند تبدیل به جهانی جدید پوشش جایگزین” شارما گفت.

اما اجازه دهید تا کمی.

بحران همکاران

به عنوان UCI مرکز پزشکی رفت و به همه گیر حالت شارما و چانگ شد و هر دو هزینه های زیادی از زمان در خود تعمق در موضوع نحوه تامین سلامت کارگران با مناسب ماسک. این به یاد داشته باشید زمانی بود که فرمانداران سراسر کشور و رهبران در سراسر جهان به رقابت در برابر یکدیگر برای آرزو N95 را که در غیر pandemic بار استاندارد بخشی از پزشکی تجهیزات حفاظت شخصی.

کمک های مالی از پارچه ماسک ساخته شده توسط مردم در جامعه شد بسیار استقبال مینماید اما آنها نمی واقعی حفاظت در برابر سرایت ویروسی مانند رمان coronavirus. عددی زبان از جمله پارچه ماسک تنها به ارائه 26.1% تصفیه است که بسیار کمتر از 95% تا 99% تصفیه ارائه شده توسط N95s.

بنابراین Sharma آغاز شده و مجبور باشید آنلاین به پتانسیل تحقیقاتی جایگزین ماسک مواد. او در سراسر اطلاعات در مورد تصفیه اثربخشی Halyard H600 عقیم سازی بسته بندی مسائل در اطراف ابزار پزشکی و جراحی. این مواد پلاستیکی ایجاد شده توسط ذوب و دمیدن پلی پروپیلن است که تحت درمان با الکترو استاتیک شارژ.

مواد و فرایند شارما گفت: از نزدیک شبیه آنچه اتفاق می افتد در طول ساخت N95 ماسک.

شارما گفت: یک ماه پیش یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه فلوریدا شروع به تحقیق در مورد Halyard H600 به عنوان یک جایگزین برای مواد پزشکی-درجه ماسک. شارما در زمان که ایده یک گام بیشتر و شروع به دنبال یک آزمایشگاه است که ممکن است قادر به اجرای برخی از آزمایشات است. در اوایل ماه آوریل گرگ Rutledge یک تصفیه متخصص و مهندسی شیمی استاد در دانشگاه MIT به توافق نگاهی به دسته ای از مواد او فرستاده می شود راه خود را.

این Halyard H600 ثابت کرد شایسته ارائه به 86.5 درصد تصفیه در صورت استفاده در دو لایه شارما گفت.

چانگ گفت: او آموخته شارما تحقیقات از طریق یک ایمیل تصادفی و در ارتباط با او. از تجربه خود در اتاق عمل چانگ آشنا شد و با Halyard H600 مواد و می دانست که چگونه آن را به هدر رفت.

چانگ در کار تدارکات گرفتن UCI در هیئت مدیره به اجازه دهید آنها را جمع آوری و بازیافت مواد. او همچنین کسی که برای ایجاد نمونه اولیه — خانواده دوست و هنگ دانیل مهاجر از ویتنام زندگی می کند که در Laguna Niguel. دانیل است و قرار است در چهار فرزند از طریق UC Irvine با درآمد حاصل از خانواده های مختلف شرکت که شامل یک مغازه مشروب فروشی و نانوایی.

دانیل نیست یک آموزش خیاطی, اما او تا به لباس های ساخته شده برای خانواده اش. مشتاق به بازگشت به جامعه Daniel است “فقط شده دوخت دور در خانه” ساخت ماسک چانگ گفت.

“او یک قهرمان واقعی است.”

Ramping تا

اما به مقیاس خود ماسک سرمایه گذاری حرفه ای مورد نیاز بود.

وارد Alana Stirdivant و جنی فارل. آنها دوستان که هر اجرا کسب و کار خود را در صنعت پوشاک.

زمانی که این بیماری همه گیر مسدود شرکت خود آنها روشن به یک تلاش مشترک بازاریابی ماسک ساخته شده از پارچه است که فارل شنا شرکت OC Cutworks در سانتا آنا تا به حال در فراوانی. کسانی که ماسک به فروش می رسد در Stirdivant وب سایت shopdaydreamerz.com.

برخی از نقطه نیاز به متصل شود. فارل آموخته از UCI ماسک پروژه از دوران کودکی دوست, Jaclyn مراتع, زنی که یک بار شده بود پرستار بچه برای کودکان شارما UCI مربی.

با هم فارل و Stirdivant هستند اختصاصی هزینه ساخت UCI ماسک با درآمد حاصل از فروش خود را به شنا-پارچه ماسک. فروشگاه او قطع بازیافت Halyard H600 پارچه به پشته 7-توسط-8-اینچ مربع برای ماسک.

اما فارل استخدام یک شرکت دیگر ساحل جنوبی دوخت و اجرا توسط مادرش, Cha, Sullivan and brother-in-law Damion رابرتسون را 2,000 ماسک. او فروشگاه مامان دو درب را از فارل است.

فارل که با حضور UCI گفت: کمک کردن در این پروژه “احساس شگفت انگیز است.”

“اگر من پول برای اهدای … من عاشق اهدای وقت من و یا فقط هر چیزی من می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de