به منظور اجتناب از نیاز به بحث در مورد coronavirus من به عنوان یک کارشناس و نه من هر معتبر, نظر در مورد این موضوع من را شروع کرده اند یک سری کوچک در “گشت و گذار سافاری” است که من در طول سال گرفته شده, شروع با آنهایی که در اوایل.

امروز من می خواهم به بحث در مورد اولین سفر من به بدنام “North Shore” در جزیره اوآهو.

اولین بار من تا به حال به هاوایی رفته بود در واقع تابستان قبل از این سال سال 1963 بود و من 15 سال loud-mouthed و وارد است. یک زن و شوهر از ماه گشت و گذار در علا Moana در ساحل جنوبی رفت و یک راه طولانی به سوی بستن من و من آموزش برخی از احترام.

من خیلی خوب بود اما تقریبا به خوبی به عنوان من تا به حال فکر می کردم زمانی که من وجود دارد. در ماه دسامبر آماده بودم فقط نگه داشتن دهان من بسته و رفتن و دیدن آنچه آن را مانند به سمت چیزهای بزرگ در ساحل شمالی و ببینید اگر من تا به حال جرات به انجام آن است یا نه.

من خوش شانس برای رسیدن به بیش از رفتن با یک گروه از خوانندگان و ثابت شده بزرگ موج سواران: مایک دویل, میکی Munoz جوی cabell در است و چاک Linnen.

همه ما ملاقات کرد تا در مایک مادر خانه حدود نیم مایل از فرودگاه بین المللی لس آنجلس اواخر یک بعد از ظهر زمستان کردم و آماده برای پرواز ما به هونولولو. در آن روزها شما فقط چک هیئت مدیره خود را در چمدان بدون کیسه های هیئت مدیره و یا هر گونه حمایت می کند. از زمانی که آنها بیرون آمد و با ضربه و شکسته باله است که تنها راه آن بود.

من در زمان یک هیئت مدیره با من 10 پا با سرعت مدیره فیل ادواردز ساخته شده بود به من. من خوش شانس بود به تنها برخی از خش بر روی آن زمانی که آن را وجود دارد.

من تا به حال 11-پا موج بزرگ هیئت مدیره در حال حاضر وجود دارد در Hobie فروشگاه در حال انتظار برای من. آن را قرمز ساخته شده و آن را به یک معروف بزرگ موج عکس از یک دسته از بچه ها مصرف کردن در Waimea Bay – بزرگ قرمز از هیئت مدیره تا با یک پا چسبیده از آب فقط در پشت آن. آن من بود ،

من پارو کردن و شروع به پریدن کرد به بالا رفتن چهره قبل از من مکیده بیش از سقوط توسط این هیولا بزرگ موج.

من با مایک دویل در آن سفر بود و خوشحال شدم. مایک بود و بدون شک یکی از بهترین موج سواران در تمام دوران و او خیلی خوب در به دنبال پس از من. ما زخم ماندن با خدمه از سرزمین اصلی است که اجاره یک Quonset کلبه توسط یک محل به نام Velzyland. 15 نفر وجود دارد بچه ها, دو دختر و یک سگ.

در روز اول ما وجود دارد ما گرفتار غروب ساحل در حدود 15 فوت است. من ترسیده بود اما موفق به گرفتن یک خوب به اندازه موج حق کردن خفاش.

واقعا خوب کالیفرنیا گشت و گذار کمپ Aaberg شد و در مقابل من و من فقط تماشا کردم که در آن او بود و به دنبال آن به عنوان نزدیک که من می توانم. ما هر دو موج و من کاملا حیرت زده و دور باد.

کمپ به من لبخند زد و گفت: “پس شما مانند این مسائل نه؟” پس از آن عامل ترس تبدیل کردن یک شکاف و من قادر به گرفتن یک دسته از سواری.

روز بعد از تورم شروع به پریدن کرد به بالا در اندازه و Waimea Bay شد رفتن. این برتر موج بزرگ نقطه بر روی این سیاره که در آن زمان.

من تا به حال جان سالم به در اولین روز در غروب ساحل تا زمانی که مایک برداشت هیئت مدیره خود را به دست و پا زدن کردن من برداشت معدن بیش از حد. او به من نگاه کرد و گفت: “شما مطمئن هستید؟” من جواب نداد من فقط رفت.

و من مطمئن نیست در همه.

این تبدیل به یک کل دیگر مقابله همه با هم.

من در شوک بود به به چقدر بزرگ آن امواج زمانی که شما در واقع وجود دارد در حالی که قدرت. آنها نه تنها قد بلند اما به عنوان ضخامت به عنوان یک مرکز خرید و در حال حرکت واقعا سریع است.

محض انرژی و صدا ساخته شده من احساس بسیار ناچیز است.

زمانی که من نشسته در صف بحث در مورد اگر من رفتن به سعی کنید به یکی یا نه من تو را دیدم بزرگ موج surfer جورج داونینگ به من نگاه کن.

او از من پرسید اگر من می ترسم. من می خواستم بگم “نه که من خوب بود و این کاملا سرد است.” اما یک “بله” است و آنچه بیرون آمد. او لبخند زد و گفت: “خوب پس شما خوب خواهد بود.”

ساخته شده است که من احساس می کنم بهتر است.

من سه سواری که روز و خوش شانس بود نه افتاده اند و بر روی هر یک از آنها. من به یاد داشته باشید در یکی از اولین زمانی که من ایستاده در بالای این هیولا دیوار آب من فکر می کنم “20 ، این چیزی است که بیشتر شبیه به 300 فوت … من میخوام diiiiiiieeeeee.”

برجسته از سفر اول به ساحل شمالی بود به گشت و گذار خط لوله برای اولین بار. این نقطه ای است که من واقعا در عشق با سقوط کرد.

اینکه راست پا رو به جلو “مسخره پا” که برای من عالی بود. بزرگ و قدرتمند باقی مانده است.

من دوست داشتم که نقطه و تا به حال برخی از بهترین گشت و گذار در روز وجود دارد. آخرین باری که من سوار آن بود در تولد 50. پس از آن بود شلوغ در آن من می توانم یک موج بدون حداقل دو بچه انداختن در من است.

اما در آن اول زمستان برای من وجود دارد که تنها تعداد کمی از مردم خارج وجود دارد در یک زمان و آن را فقط به گشت و گذار سگ بهشت برای من.

من خوش شانس بوده است به صرف مقدار زیادی از زمان در هاوایی در طول سال و یک تن از سوپر خوب گشت و گذار. اما این اولین زمستان همیشه ایستاده بود به عنوان یک ویژه و کاملا چشم باز – تجربه برای من است.

متخصص بپرسید

پرسش: چرا نمی Kelly Slater بازنشسته از WSL و اجازه اسلحه جوان وقت خود را به درخشش?

– سوزی آلیسون هیوز اوکدیل, Ca

A. اجازه دهید این سوال را در چشم انداز. کلی است که در حال حاضر 48 ساله است 11 قهرمانی جهان است و تقریبا به اتفاق آرا به عنوان بزرگترین surfer.

چه او را ترک کرده اند به اثبات می کند ؟ هیچ چیز این پسر است این پسر است.

پس چرا از آن است که به نظر می رسد او در حال رفتن به مسابقات تور جهانی دیگر به این سال ؟

نظر من این است که به این دلیل است که او می تواند. او هنوز هم یک شات در برنده شدن در یکی بیشتر در 48 سال است. بیا چرا که نه ؟ چرا توقف رقابت در زمانی که شما هنوز واجد شرایط برای این سفر و در واقع هنوز هم به اندازه کافی باقی مانده در مخزن را به انجام برخی از آسیب ؟

من فکر می کنم زمانی که او احساس می کند او دیگر در واقع یک شات را به نفع خود است که وقتی او را قطع خواهد کرد آن را. دیگر بچه ها رخشان فقط خوب و داشتن کلی در مخلوط فقط باعث می شود آن است که بسیار جالب تر است.

من امیدوارم که او آن را می کشد و به پایان می رسد تا با یک حتی ده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de