Jabin Botsford واشنگتن پست

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند قبل از امضای توافقنامه تجارت با معاون نخست وزیر لیو او در کاخ سفید در ژانویه. 15.

سئول — متحده و مقامات اقتصادی چین زده آشتی جویانه تن طی یک تماس در روز جمعه به عنوان آنها در مورد چشم انداز از چین انجام فاز 1 ایران که رئیس جمهور تهمت و تهدید کرده است که به قراضه در روزهای آینده به عنوان روابط دو جانبه و نزاع.

اگر چه چینی نماینده معاون نخست وزیر لیو او را متوقف کوتاه تضمین که چین را تحقق وعده خود را به خرید اضافی $200 میلیارد دلار در ایالات متحده محصولات هر دو او و مقامات ایالات متحده توافق کردند که به “تقویت همکاری ها در اقتصاد کلان و بهداشت عمومی و ایجاد شرایط مطلوب برای اجرای فاز 1 معامله” با توجه به بیانیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه گفت که او می تواند “خاتمه” قرارداد اگر چین نمی تعهدات خود را برای افزایش خرید از آمریکا کالا در این سال توسط $76.7 میلیارد از سال 2017 سطح. اما واردات چین از ایالات متحده کاهش یافته است در ماه های اخیر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که wreaked ویران کردن اقتصاد در سراسر جهان بالا بردن شک و تردید در مورد اینکه آیا پکن می تواند در دیدار با اهداف خود را.

ایالات متحده بازخوانی تماس با شرکت تجارت Rep. رابرت Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بود که صریح تر از نسخه چینی و گفت: هر دو طرف “توافق” بود که “هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع.”

[ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی]

در این بیانیه از USTR گفت که هر دو طرف “توافق کردیم که پیشرفت خوبی در حال ساخته شده است در ایجاد دولتی زیرساخت های لازم برای ایجاد این توافق یک موفقیت است.”

فراخوان نخستین گفتگو بین سطح بالای مقامات تجارت پس جزئی قرارداد امضا شد کاخ سفید شرق اتاق در Jan. 15. Coronavirus که در آن زمان در حال حاضر گسترده در سراسر ووهان پشت سر هم به برای مشاهده کامل متن و هفته بعد به عنوان مقامات چینی در نهایت اذعان کرد آن عفونی بالقوه و درهم به مهر و موم کردن هوبئی مرکزی استان.

چین را از دست داده و شیوع بیماری از جمله بیانیه های مکرر در اوایل ژانویه کم اهمیت جلوه دادن virus تهدید شده است به تلخی انتقاد متهاجم اعضای دولت آمریکا که شناور امکان به دنبال جبران خسارت مالی و یا تحمیل یک دور تازه از شیب تعرفه ها که عصاره صدها میلیارد دلار از چین است.

در پاسخ به پکن متهم کرده است دولت آمریکا از “تغییر سرزنش” برای منحرف کردن اذهان از خود و شکست, شامل همه گیر و راه اندازی یک سالوو بی سابقه ای, شخصی, حملات در رسانه های دولتی در برابر دولت مایک Pompeo.

آمریکا مرگ و میر پیشی گرفته 70,000 این هفته در حالی که چین در صدر در زیر 5000.

[چین پیشنهاد برای تعمیر آن coronavirus-آمار تصویر backfiring در غرب]

نسبتا آشتی جویانه تماس بین نمایندگان تجاری آمد در برابر پس زمینه از یکی از acrimonious دوره در ایالات متحده-چین روابط.

در ماه مارس مقامات چینی در سراسر جهان منتشر حاشیه نظریه که این ویروس انجام شد به چین توسط سربازان ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo سپس ضربه نشان می دهد که این پاتوژن به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه — یک نظریه است که اثبات توسط شواهد موجود با توجه به اکثریت پژوهشگران علمی و اطلاعاتی ایالات متحده و مقامات دفاعی.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را بررسی کنید در عرض یک هفته در چین به پیشرفت در آمریکا خرید کالا. روز بعد چین روزنامه اظهار تاسف کرد که “تفاهم که به نظر می رسید که توسعه یافته بین دو کشور در تجارت خود مذاکرات است که در حال حاضر فقط یک حافظه دور.”

حتی اگر چین مراحل خرید خود را در برخی از بخش های آن معلوم نیست اگر آن را به دیدار با تعهدات دیگر.

در طول سه ماهه اول اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد به عنوان کشور تعطیل و صادرات خشک شده بود. در ماه آوریل واردات کاهش یافت و 14.2 درصد بیش از آنچه اقتصاددانان پیش بینی است.

ادامه مطلب

چین پیشنهاد برای تعمیر آن coronavirus-آمار تصویر backfiring در غرب

ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی

مقامات ایالات متحده تهیه و اقدامات تلافی جویانه در برابر چین بیش از coronavirus به عنوان رئیس جمهور تهمت دود

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی