کاراکاس: یکی از دو ارتش آمریکا سربازان اسیر در تلاش برای حمله به ونزوئلا در دستور فلوریدا بر اساس مزدور شرکت گفت که ماموریت خود را به امن کنترل فرودگاه در کاراکاس و این امکان را برای رئیس جمهور نیکلاس مادورو را به روی یک هواپیمای عازم آمریکا است.

“سفارشات ما تا به حال به امن و فرودگاه برای انتقال رئیس جمهور نیکولاس مادورو” لوقا Denman گفت: در یک ویدیو پخش در تلویزیون دولتی.

در این ویدئو Denman گفت که او عضو ارتش ایالات متحده در سال 2006 و در خدمت به پنج سال است.

آن را از طریق نظامی خود تجربه که Denman آمد به می دانم که اردن Goudreau یک گروهبان سابق در نیروهای ویژه که تاسیس فلوریدا مستقر Silvercorp ایالات متحده آمریکا است.

Denman گفت که Goudreau با او تماس در ماه دسامبر در مورد انتساب برای Silvercorp که ادعا می کند در وب سایت خود را به ارائه امنیت برای یکی از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات در سال 2018 است.

Denman که انتظار می رود به پرداخت در هر نقطه از $50,000 تا 100,000 دلار برای کار خود را به نمایندگی از Silvercorp گفت که او و بری آموزش دیده ونزوئلا در آماده سازی برای روز یکشنبه را شکست خورده دریایی تاخت و تاز در بندر لا Guaira, 30 کیلومتری شمال پایتخت کاراکاس.

سلاح ارائه شد توسط Silvercorp با توجه به Denman که تولید می شود یک کپی از یک $213 میلیون قرارداد امضا شده توسط Goudreau, میامی مبتنی بر ونزوئلا مشاور سیاسی J. J. رندن و خوان Guaido مخالفان نماینده مجلس که خود را اعلام کرد ونزوئلا رئیس جمهور موقت در ژانویه 2019.

پس از botched تهاجم Goudreau گفت که در حالی که Guaido تغییر ذهن خود و Silvercorp هرگز پول وعده داده شده او تصمیم به رفتن پیش با این طرح است.

Denman گفت که او در زمان سفارشات خود را از Goudreau. وقتی پرسیده شد که فرمان Goudreau, Denman پاسخ داد: “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo را قاطعانه رد هر گونه دخالت آمریکا را در طرح.

هشت نفر از خواهد از مهاجمان کشته شدند و 19 نفر از جمله Denman سابق و کهنه سرباز آمریکایی ایران بری در بازداشت هستند.

در بیانیه ای در اوایل این هفته Guaido تیم گفت: آنها تا به حال “هیچ رابطه ای با هر شرکت در امنیت و دفاع شعبه است.”

اما در روز چهارشنبه خوان خوزه رندن مشاور Guaido و عضو استراتژیک کمیته سی ان ان گفت که او تا به حال امضا “اکتشافی” قرارداد با Goudreau به دنبال جذب چند از مقامات دولتی و “تحویل آنها به عدالت”.

مادورو گفت: از آن خواهد شد تا به ونزوئلا قضائیه برای تصمیم گیری که آیا Guaido باید دستگیر شود.

“در مورد ژوئن Guaido که بستگی ندارد پاسخ من است که بستگی به ارگان های عدالت در ونزوئلا و آن را به دادستانی کل و دادگاه که تعیین اگر او باید دستگیر شود یا نه” گفت.

Guaido به رسمیت شناخته شده توسط ما و ده ها تن از کشورهای دیگر به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع باقی مانده است یک مرد آزاد حتی پس از رهبری یک شکست نظامی قیام علیه مادورو از یک سال پیش و با وجود داشتن سفر خارج از کشور در سرپیچی از حکم دادگاه محرومیت او را از خروج از کشور.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de