کارن Stentaford برای واشنگتن پست

این Frenette و Babin, خانواده, در اینجا تصویر در یک tintype پرتره تشکیل دو خانواده حباب در دیپپ, New Brunswick.

مروارید مارتین رانندگی بود که او این خبر را شنیده.

کانادا, استان نیوفاندلند و لابرادور خواهد بود tepidly کاهش coronavirus کنترل. پس از هفته گفت: برای جلوگیری از تماس فیزیکی با کسانی که خارج از خانواده خود حباب ساکنان از یک خانوار را در حال حاضر قادر به معاشرت با کسانی که در دیگری.

مارتین یک معلم بازنشسته در Clarenville, Newfoundland, فکر بلافاصله از دخترش میشل و 4 ساله نوه پنه لوپه. او تا به حال شده است قادر به در آغوش گرفتن دختر کوچک از اواسط ماه مارس.

اما او به عنوان cruised همراه یک فکر جدید خود را متوقف.

“آه” مارتین متوجه شدم. “من یک پسر نیز هست. من نمی می توانید انتخاب کنید.”

در حالی که حوزه های قضایی سراسر جهان شروع به استراحت خود coronavirus محدودیت تعداد انگشت شماری هستند پیشگام رمان — و به طور بالقوه پر — رویکرد: دو حباب.

کارن Stentaford

برای واشنگتن پست

کریس برنج, مارس Mandrona جیمی برک و کارن Stentaford خود را جشن اول دو خانواده حباب جمع آوری با یک دور به سلامتی در Sackville, New Brunswick.

قوانین وجود دارد — و آنها را برای تعهد-هراسی. هر خانواده ممکن است پیوستن فقط با یک دیگر خانواده است. هر دو طرف باید به توافق برسند — به بهتر و بدتر — به یک دو به دو ناسازگار در ارتباط است. این تصمیم شامل تمام اعضای هر دو خانواده. و آن را به نهایی.

که ایجاد هیچ کمبود خاردار معضلات و بالقوه برای احساسات صدمه دیده است. چگونه شما را انتخاب کنید بین بچه های خود را و یا خود را در قوانین? اگر چه خود را dimwitted برادر متوقف نخواهد شد, دعوت به حباب ؟ اگر شما ترجیح خانواده گرفته شده است?

اگر چه آن را می گوید آن را آماده برای یک رابطه, راست, در حال حاضر, اما می خواهد شما را به می دانم که شما را به یکی دیگر از خانواده واقعا خوشحال یک روز ؟

[کانادا پرستاران است که کار در ایالات متحده در حال ساخته شده را انتخاب کنید از یک طرف]

ترتیب نیست منحصر به فرد به نیوفاندلند و لابرادور. نیوبرانزویک نیز در آن معرفی شده است. بنابراین نیوزیلند. و کانال انگلیسی جزیره گرنزی.

پتانسیل ناراحت کننده مکالمه و بین خانواده تنش می داند هیچ مرزهای.

نیوفاندلند و لابرادور حرکت قرار داده الیزابت Haggie در حباب.

“پدرم پرسید که او قرار بود به ‘دو حباب’ با … او نمی نوشتن من,” او هنوز توییتی. (پدر او جان است Haggie استانی وزیر بهداشت. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

کارن Stentaford

برای واشنگتن پست

جیمی برک کارن Stentaford, مارس Mandrona و کریس برنج بزرگداشت خود در افتتاحیه حباب مراجعه با محلی هنر و صنعت آبجو و یک tintype پرتره.

وقتی کارن Stentaford شنیده ام که نیوبرانزویک شد اتخاذ سیاست های ذهن او شتافت بازگشت به دبیرستان.

“من فقط می تواند تصور کنید کسی با شما تماس و گفت:” آیا شما می خواهید به من حباب است؟’ و سپس گفت: “من در حال حاضر همکاری با کسی’ ” گفت: Stentaford یک مدرس عکاسی در دانشگاه مونت آلیسون در واقع است. “این است که احساس نمی دید به کسی تیم است.”

Stentaford موفق به جلوگیری از نیش رد — او حباب با دوستان.

Cheryl جانسون بود که کمتر خوش شانس. مادر دو زندگی می کند که خارج از سنت جان خواسته پدر و مادر خود را اگر آنها می خواستند به ادغام حباب. آنها گفتند که خود را حفظ فاصله اجتماعی.

“هیچ هیچ, ما می توانید حباب با هم. It’s okay” جانسون گفت مادرش. او را از آزادی از دولت استانی در مورد او شنیده بود یا اشتباه.

“این خوب” مادر او پاسخ داد: قبل از تغییر موضوع.

جانسون در قوانین نمی خواهم به انتخاب بین دو فرزند خود را به طوری که او نه حباب با هر کسی. پدر و مادر او بعد از آن روشن است که نبود آن شخصی را انتخاب کرده اند به بیش از حد محتاط. به عبارت دیگر: آن را به شما نمی; آن را به ما.

[مردم از این راه دور کانادا جزیره ایجاد کرد در حال گرفتن پول از دولت به روشن کردن. یک زن و شوهر ماندن است.]

جانسون که با این نسخهها کار در آموزش و پرورش گفت: در آن بوده است “واقعا سخت است” برای دیدن عکس های از دو خانواده حباب در رسانه های اجتماعی. آن مرکب است از استرس در حال حاضر تولید اضطراب زمان.

“این وحشتناک, سیاست,” او گفت:. “آن را استرس زا و خسته کننده است.”

در گرنزی برخی 2,894 مایل دورتر راس Le Brun بیش از حد دچار چالش های تشکیل دو خانواده حباب. شریک زندگی خود را خواهر کنار درب زندگی می کند به او مادر در قانون و بنابراین کردم “طاس تخته نرد برای اولین بار” بر روی جفت شدن. پدر و مادر خود دو بچه ها و قرار دادن آنها را در همان نقطه سخت به عنوان مارتین.

Le Brun و خانواده اش شده بود رانندگی توسط خانه پدر و مادر خود و تکان دادن از یک فاصله امن. در یکی از این دیدار پس از دو خانواده حباب اعلام شد, پدر و مادر خود پرسید که آیا آنها می خواهم به در آمده است.

“و در حال حاضر ما در حال, حباب,” Le Brun گفت.

او و شریک زندگی خود را “کاملا لذت بردن از” شرکت خود را به او گفت و می شده اند خوب بدون حباب دو. اما پسر خود را اوتیس 3 از دست رفته پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

“گمان می کنم بسیاری از خانواده ها در حال رفتن بود در همان موقعیت که در آن آنها احساس بی دست و پا” Le Brun گفت. “آنها نمی خواهند به زور خود را بر روی مردم وجود دارد و ممکن است گزینه های دیگر برای مردم.”

برای برخی از تصمیم گیری به مراتب کمتر شکنجه.

کارن Stentaford

برای واشنگتن پست

ملک و لیام Frenette بازی چوگان سرپهن خود را با حباب خانواده به عنوان پدر و مادر خود را تشویق آنها را در Dieppe, کانادا.

آندره Frenette و خانواده اش حباب با Babins او همسر و خانواده. Frenette مدیر برنامه ریزی شهرستان بخش در دیپپ, New Brunswick گفت: معرفی دو خانواده حباب آمد و در زمان مناسب: او و همسرش ناتالی تا به حال شده است در تلاش برای نگه داشتن خود را پسران 7 ساله ملک و 5 ساله لیام اشغال شده است.

و برای هفته ها از پسران بوده و محدود به بازی با عموزاده خود را 9 سال سن سیمون و 7 ساله دوستانم در اسکایپ. در حال حاضر آنها می تواند در فرد است.

“آن را مانند زمانی که آن را تولد خود و یا Christmastime,” Frenette گفت. “آنها خیلی خوشحال بودند.”

Frenette بود ماهیگیری برای ماهی قزل آلا با برخی از bubblemates.

در همپتون, New Brunswick, ریک Weddell گفت این بود: “بدون ذهن و بسیار خوشحال” است که او و دوست دختر خود را لینک خواهد تا با او یکسان دوقلو, خواهر, خانواده. این نیست که او را دوست ندارد خواهر و برادر خود را گفت. اما وقتی که می آید به دوقلو پویا “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از اینکه در زندگی من است.”

[برای رسیدن به این کانادا, جزیره ایمیل عبور از طریق مین است. در حال حاضر آمریکا و عوامل آن باز است.]

Kendra گالانت حسابدار در Quispamsis, New Brunswick گفت: خانواده حباب با همسایگان — دوستان نزدیک با آنها اغلب معاشرت. او گفت: این مهم برای او 11 ساله پسر به چهره به چهره و تماس با بچه های دیگر.

“ما در حال بزرگ huggers” او گفت:. “اما ما در آغوش گرفت.”

ملانی همیلتون یک طراح مبلمان و ساز از نقل مکان به Rothesay, New Brunswick, فقط قبل از اینکه او 7 ساله پسر اندرسون شروع سال تحصیلی. او مطمئن بود که آنها را در پیدا کردن bubblemates. سپس او یک متن از مادر یکی از اندرسون همکلاسی.

“ما فقط شروع به پریدن کرد و در آن” همیلتون گفت.

خانواده ها باید پیاده روی رفته در Haggerty به یارو و dined در سوشی. چند روز در هر هفته اندرسون سر به خانه های دیگر به بازی ترک همیلتون با زمان و فضا برای کار بر روی طرح ها و قطعات برای نمایشگاه.

“این یک بازی تعویض,” او گفت:.

کارن Stentaford

برای واشنگتن پست

این Frenette و Babin خانواده حباب.

مقامات بهداشت عمومی خواسته اند ساکنان به دقت فکر می کنم در مورد حباب های خود را. آنها را دلسرد چیدن bubblemates با شرایط اساسی و تاکید کرد که باید به پیروی از قوانین.

“اگر شما باید همسان با یک دوست خانوادگی یا ارتباط نه گروه می تواند به شکل یک حباب با هر کس دیگری” جنیفر راسل, New Brunswick افسر ارشد پزشکی بهداشت خاطر نشان کرد ساکنان هفته گذشته است. “این مجموعه پتانسیل برای یک زنجیره ای از سرایت آن عفونت می تواند تصویب کردند. عواقب احتمالی این می تواند غم انگیز است.”

[آلبرتا کانادا: موش-رایگان برای 70 سال!]

زمان مارتین وارد خانه از درایو خود او تصمیم گرفته بود دو حباب شد دو مشکل.

او نوشت: او دختر در Facebook: “لطفا من را انتخاب کنید و پدر خود را برای حباب خود را.” میشل در آشکار از دست دادن برای کلمات در پاسخ با چهره شگفت زده از emoji. مارتین ساخته شده مورد او. پنه لوپه اجتماعی دختر کوچولو, باید با یک دوست. به علاوه نمی شود آن را به دیگر پدربزرگ و مادربزرگ.

میشل در زمان او و مادرش مشاوره و حباب تا با یکی از پنه لوپه دوستان. همانطور که برای مارتین او punted تصمیم به پدر او که با همسرش زندگی می کند و او. او ازدواج دختران با قوانین و فرزندان خود را.

حتی اگر او می تواند انتخاب بین آنها انتخاب کنید او را ؟

“این یک تصمیم سخت” مارتین گفت. “ما ممکن است در نهایت به یک حباب خانواده است.”

ادامه مطلب

به عنوان قیمت انسولین soars آمریکایی کاروان به کانادا برای نجات بخش پزشکی

ماه قبل از کانادا انتخابات جاستین ترودو مادر رنگارنگ طول می کشد مرحله به همه

کانادا به تتم همجنسگرایان قربانیان جنگ سرد دوران ‘گی پاکسازی’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de