به جای دیدن یک توسعه توافق برای فرشته ورزشگاه ملک ژوئن امسال آناهایم مقامات می تواند فشار مهلت بازگشت به ماه سپتامبر اجازه می دهد آنها را به در نظر گرفتن آن در کنار موافقت نامه های مرتبط که در یک بعد زمانی.

شورای شهر در پنج شنبه, مارس 12 را در نظر بگیرید تغییر زمان برخی از بخش هایی از این توافق به فروش ورزشگاه و اطراف آن زمین به SRB مدیریت مشارکتی از جمله فرشتگان صاحب Arte مورنو همسر و خانواده خود را اعتماد است.

پس از یک دوره آماده سازی و نسبتا سریع مذاکرات این شورا رای دادند و در ماه دسامبر به فروش 54 ساله ورزشگاه و اطراف پارکینگ در $325 میلیون معامله که مرتکب فرشتگان به بازی در آناهایم از طریق حداقل تا سال 2050 یا ارتقا و یا تعویض ورزشگاه و توسعه زمین های اطراف آن به یک ورزش و سرگرمی مقصد.

تغییرات در نظر گرفته شود شنبه باعث شد در بخشی از تاخیر در تهیه پیش نویس توافق نامه با توجه به شیوع کروناویروس, شهرستان, سخنگوی مایک Lyster گفت. وی افزود: تنظیم برنامه اجازه خواهد داد که این شورا در نظر گرفتن چندین موافقت نامه های مرتبط در یک زمان و باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد شهروندان قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را در فرد در جلسات شورای.

“بزرگترین تاثیر خواهد بود به حرکت می کند تا از ورزشگاه سایت فروش. که می تواند پول ما می توانید استفاده کنید برای جامعه ما هر چه زودتر” Lyster در بیانیه ای گفت.

“این می تواند به توسعه در اطراف ورزشگاه هر چه زودتر. از جایی که ما نشسته است انتظار می رود سرمایه گذاری در اطراف ورزشگاه دیده می شود نقش ما در دراز مدت بهبود از coronavirus رکود.”

فرشتگان سخنگوی ماری Garvey در بیانیه ای گفت: “ما همچنان به پیشرفت حتی در این بی سابقه بار. ما اعتقاد داریم که این جدول زمانی جدید است و خبر خوب برای آناهایم و فراهم می کند توانایی برای سرعت بخشیدن به خرید و پرداخت به عنوان شهر به نظر می رسد به بهبود است.”

اگر شورای موافق در شنبه SRB مدیریت خواهد پرداخت این شهرستان در مجموع سپرده 25 میلیون دلار در ماه اکتبر و همچنین ارائه یک طرح جامع برای مالکیت رسمی و تعهد به حفظ تیم بیس بال در شهر و توسعه توافق که طلسم کردن جزئیات مانند چقدر مقرون به صرفه مسکن و اضافی پارک زمین ارائه شده خواهد بود و چه مقدار خواهد بود کسر از قیمت فروش زمین برای پوشش آن جامعه از مزایای.

طرح جامع نبود در ابتدا انتظار می رود حداقل تا سال 2021 به طوری که با پیشنهاد و مبلغ 10 میلیون ودیعه با توجه با آن در آینده زودتر کلی فروش معامله می تواند هر چه زودتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de