آن را تقریبا به مقصد به این آمده است. زمانی که Giuliana Mendiola خود را از دست داده کار در تابستان گذشته به عنوان یک UC ریورساید زنان دستیار مربی بسکتبال و جان Margaritis خود را نگه داشته – برای لحظه ای – به عنوان سر مربی شرایطی که انرژی سابق بازیکنان به صحبت کردن در Mendiola طرف به نظر می رسید آن را به همه اما مسلم است که این موضوع را در باد دادگاه.

از آن خواهد شد.

Mendiola را طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 18 در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه مرکزی کالیفرنیا ذکر شده دانشگاه کالیفرنیا رجنت, Margaritis و مدیر ورزشی Tamica اسمیت جونز به عنوان متهمان. آن را به دنبال محاکمه با حضور هیئت منصفه و در نهایت جبرانی و خسارات تنبیهی برای عدم تمدید Mendiola مربیگری قرارداد در ماه ژوئیه گذشته 1 و شرایطی که تحت آن رخ داده است.

شکایت توصیف تهدید کلامی و سوء استفاده فیزیکی محیط خصمانه کار تلافی هنگامی که او ایستاده بود تا برای بازیکنان که بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته توسط Margaritis آنچه او در نظر گرفته امتناع از جونز به عمل در شکایت خود و تصمیم به تمدید قرارداد خود با وجود آنچه او به عنوان توضیح داده شده قبلی کار مثبت عملکرد بررسی و پس از گفت در یک نقطه او را جایگزین Margaritis به عنوان سر مربی.

Margaritis سپتامبر استعفا داد. 13 دو روز قبل از یک داستان جزئیات سابق بازیکنان اتهامات سوء استفاده جسمی و روحی بود و به نظر می رسد در مطبوعات سازمانی. این تحقیقات منجر به این داستان شامل مصاحبه با یک دوجین سابق بازیکنان و همچنین Mendiola که اوت مصاحبه با من شامل بسیاری از نقاط در نهایت گنجانده شده در طرح دعوی در دادگاه.

روایت از Mendiola به طرح دعوی شامل آنچه که او به عنوان یک هشدار از جونز در ماه ژوئیه گذشته و پس از عدم تمدید است که اگر او صحبت علنی در مورد Margaritis رفتار “او آینده چشم انداز شغلی در معرض خطر بود.”

مدرسه پاسخ رسمی به Mendiola کت و شلوار ماه گذشته: “ما آگاه هستند از طرح دعوی در دادگاه است که ثبت شده است. با این حال ما هنوز در انتظار دادخواهی نظر.”

Mendiola یک ستاره در دانشگاه واشنگتن که با بازی در هفت حرفه ای فصل به فصل در سطح بین المللی و در WNBA شد استخدام به عنوان یک UCR دستیار در سال 2012. با توجه به دادگاه و تشکیل پرونده قرارداد خود را تمدید شد هر یک از شش بار قبلی آن تمام شده بود.

با توجه به Mendiola را شکایت Margaritis به او گفته بود در سال 2016 که او می خواست او را به نهایت موفقیت او به عنوان سر مربی در عین حال او نمی خواهد به ترویج به “دانشیار سر مربی” عنوان کرد و گفت او را باور نمی کند در آن. یک سال بعد با Mendiola در مرخصی زایمان با توجه به هر دو شکایت و Mendiola را زودتر حساب Margaritis به نام او و منفجر کردن او چرا که او مادر آلما رسیده بود به او در مورد آن خالی سر کار مربیگری. سپس او را به نام بازگشت به بگویید Mendiola او داده بودم دستیار سر مربی به عنوان Seyram بل که شد موقت سر مربی که Margaritis پایین پا در ماه سپتامبر.

اعلام کرد قصد ساخت Mendiola جانشین او در تضاد با آنچه که شکایت به عنوان یک الگوی “رفتار توهین آمیز بر اساس جنسیت خود …آقای MARGARITIS’ بدرفتاری از خانم MENDIOLA بود که اغلب مربوط به تلاش برای دخالت در آقای MARGARITIS’ بدرفتاری با زنان در بسکتبال تیم است.”

“از طریق سال های بسیاری از بازیکنان شکایت کرده اند در مورد او” Mendiola گفت: در این مصاحبه در ماه اوت گذشته. “من نمی صحبت بد در مورد مربی Marg با آنها. من سعی کردم به نگه داشتن آن حرفه ای است. اما آنچه من می خواهم به آنها بگویید که ” شما نگران در مورد بسکتبال, شما نگرانی در مورد مدرسه خود را, اجازه دهید من آن را اداره کند به من اجازه رسیدگی به این وضعیت است.’

“… من احساس مسئولیت برای محافظت از آنها را در آن حس زیرا من می دانستم که چگونه سخت او را می توان, چگونه شخصی او می شود. بنابراین اگر این بدان معنی است که او قصد حمله به من بیشتر از آن باشد. اما من فکر می کنم او نیاز به می دانم که اگر او در اشتباه بود و من که به او گفتم.”

تشکیل پرونده و Mendiola حساب جونز گفت: تا به حال در ابتدا به او گفت که در وسط 2018-19 فصل است که Margaritis خواهد بود رفته و Mendiola را تبدیل به سر مربی تیم.

“Tamica به من قول داده موقعیت در ماه دسامبر” Mendiola گفت: ما در ماه اوت ، “در پایان ماه مه به او وعده داده شده برای این تیم است که او قرار بود او را به آتش کشیدند. او گفت: به این تیم او را برای رفتن به آتش و او را ترویج و من به عنوان سر مربی. همه آنها در حمایت از آن است.”

در این مصاحبه Mendiola گفت: یک بررسی رسمی به Margaritis’ انجام شد باز در آوریل 2019 و او در جواب سوال آیا به عنوان بازیکن و دیگر کارکنان. هنوز Mendiola گفت: به عنوان 2018-19 سال تحصیلی ادامه داد: جونز خواهد به او بگویید که “او نمی خواهید به شنیدن هر بیشتر. او به من گفت در یک زن و شوهر از موارد آنها تا به حال بیش از اندازه کافی او را به آتش کشیدند که این بود که لازم نیست برای من به استادانه درست شده است که من فکر می کردم جالب بود.

“… هنگامی که شما را سریع به جلو و پیدا کنم من تازه فکر می کنم او باید مورد استفاده من برای حفظ کشتی شناور در تمام این مدت ، چرا که او می دانست که من یک مربی بود که آوازی یکی در اتاق قفل برای نگه داشتن بازیکنان در سر و در راست نگه داشتن آنها را متمرکز در بسکتبال به طوری که کشتی نمی نزول است. چرا که در ماه دسامبر مردم فکر کردن در مورد ترک و نه بازی کردن برای او را ندارد.”

Mendiola مطلع شد از عدم تجدید آن او گفت که او به عنوان یک “شلیک” در جولای 22, با توجه به پر کردن دادگاه. در ماه اوت مصاحبه او گفت که در یک جلسه بعدی با منابع انسانی نماینده حاضر جونز اساسا به او هشدار داد به صحبت علنی در مورد Margaritis اقدامات و گفت: “چگونه شما در مورد این انتقال به قرار ملاقات بعدی خود را در حال رفتن به بحرانی … don’t run مردم از طریق گل.”

Mendiola ثبت تبعیض ادعا می کنند با این بخش از نمایشگاه اشتغال و مسکن در Oct. 2 و یک تبعیض ادعا می کنند با کمیسیون فرصت های برابر شغلی در اکتبر. 7 با توجه به شکایت. هر دو سازمان صادر شده و او حق شکایت نامه.

Mendiola گفت: در اوایل ماه نوامبر او نزدیک شده است در اطراف اواسط ماه اکتبر در مورد بازگشت به عنوان دستیار مربی اما کاهش یافته است.

“من اولویت من سلامت روان بیش از جمع آوری چک” او پیامک من در زمان. “در مورد پول نیست برای من اما در مورد اصل. من هنوز هم احساس می کنم آنها باید پاسخگو برای محیط زیست آنها ایجاد شده و مجاز وجود دارد. هیچ کس نباید مجبور به کار گيرد.”

این به احتمال زیاد خواهد شد مسیه مگر اینکه هیئت رجنت به دنبال حل و فصل بزرگ به اندازه کافی به آن را به دور. و می تواند وجود داشته باشد بیشتر است. بازیکن سابق Inara Nyingifa گفت: در این هفته شده است وجود دارد بحث از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از جمله برنامه alumnae.

“من به حمایت از مربی Giu کاملا” گفت: Nyingifa در حال حاضر یک معلم مدرسه در کالیفرنیا. “من نمی خواهم بگویم که مدرسه می شود آنچه سزاوار آن, اما آنها به قرار دادن تعداد زیادی از ورزشکاران از طریق بسیاری از تلخه. به معنای واقعی کلمه آنها را نابود برخی از دانشجویان دانشگاهی را تجربه کنند.”

این ساده ترین وضعیت به گام به برای مربی جدید نیکول پاول, استخدام, مارس 30 پس از سه فصل در گراند کانیون. اما او نشان دهنده یک شروع تازه – و بر خلاف رئیس خود او را بهره مند بودن از خط آتش.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de