http://www.washingtonpost.com/video/world/gas-leak-at-lg-plant-in-india-leaves-at-least-9-dead/2020/05/07/1d13061c-55e3-40ce-b63a-97803c42d38b_video.html

دهلی نو — نشت گاز در یک LG Corp. کارخانه شیمیایی در شهرستان بندر ویساکاپاتنام در جنوب هند چپ 11 نفر کشته و بیش از 340 بستری در اوایل روز شنبه با توجه به فدرال و مقامات محلی.

کارخانه تولید پلیمرهای مورد استفاده برای پلاستیک برای ال جی کره جنوبی چند ملیتی, شرکت بهترین و شناخته شده برای آن با دوام مصرف کننده محصولات.

کارخانه بسته شده بود از اواسط ماه مارس زمانی که هند اجرا سخت در سراسر کشور مستند و انتظار می رود برای راه اندازی مجدد عملیات این هفته به این کشور آغاز می شود به لغو محدودیت.

AP

آتش نشانان پیاده روی در خارج از LG گیاه در ویساکاپاتنام.

حدود 2:30 a. m. روز شنبه, مه غلیظ کفن این منطقه در نزدیکی کارخانه در حومه شهر با توجه به شاهدان می گویند که آنها از خواب بیدار شدم نفس. مقامات می گویند گاز در سراسر دو شعاع مایل.

“ما خواب بودند در آن زمان. ناگهان ما احساس خفه از ناآشنا گاز بوی” گفت: 36 سال Addala Lalitha Kumari زندگی می کند که نزدیک به کارخانه. “یکی از دختران من بود و نفس نفس زدن.”

تصاویر از رسانه های محلی نشان داد مردم سقوط در خیابان. پلیس دامن زد کسانی که دروغ ناخودآگاه در پیاده رو. پدر و مادر با عجله گریه کودکان به آمبولانس. لاشه حیوانات مرده دراز در خیابان. بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری شکایت تهوع و استفراغ و تنگی نفس.

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مرده گاو دروغ پراکنده پس از گاز سمی نشت.

دو مرده بودند و کودکان با سن کمتر از 10.

Srijana Gummalla کمیسر بیشتر ویساکاپاتنام شهرداری شرکت گفت: این گاز به بیرون درز شد استایرن مورد استفاده در تولید پلاستیک. مقامات گفت که گاز “سمی” و “مضر” به سلامت انسان اما کسانی که جان سالم به در برده بودند بعید است به صورت دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت.

“اولیه درک است که نشتی از شیر نیست و به خوبی توسط یک کارگر” Gummalla گفت.

یک سخنگوی LG Chem وابسته است که صاحب کارخانه در کره جنوبی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آژانس خبری رویترز گزارش داد این شرکت با انتشار بیانیه ای گفت این ارزیابی میزان آسیب در شهروندان در شهر و در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای محافظت از ساکنان و کارکنان با همکاری سازمانهای مرتبط.”

به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست در کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض استایرن می تواند باعث سوزش در چشم را تحت تاثیر قرار غشاهای مخاطی و دستگاه گوارش اثر است.

حدود 1500 خانواده زندگی در مجاورت این کارخانه شده اند تخلیه. ساکنان توصیه شد خود را برای پوشش بینی و دهان با ماسک مرطوب و ماندن در خانه.

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ابری از گاز افزایش می یابد از LG کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنام در جنوب هند در روز پنج شنبه.

Kumari گفت: خانواده او زد که نسبی در درب خود را. در خارج او گفت: وجود دارد ضرب وشتم.

“مردم غش کرده بود در جاده ها و تلاش شد به نفس” او گفت:. “من حتی نمی دانند که اگر آنها زنده یا مرده.”

موتورهای آتش ریختند منطقه با آب به کاهش تاثیر این گاز است. مقامات گفت که در حالی که گسترش تا به حال تا حد زیادی کنترل شده است, یک بوی قوی باقی مانده و می تواند تا هشت ساعت به فروکش.

در قسمت دوم در همان روز و هفت کارگران در یک کارخانه کاغذ سازی در بيمارستان بستری شده در مرکز ایالت چتیسگر پس از یک گزارش نشت گاز به گزارش خبرگزاری ANI.

هند, سایت بدترین فاجعه صنعتی در سال 1984 در شهر بوپال در هنگام نشت گاز در کارخانه توليد سموم گياهی چپ هزاران نفر کشته و صدها هزار نفر مجروح شدند.

AP

مردم تحت تاثیر یک ماده شیمیایی نشت گاز در حال انجام یک کامیون به یک آمبولانس.

B. Kartheek در سوریپت هند و کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

بالا فرمانده شبه نظامی کشته شده توسط نیروهای هندی در کشمیر

چگونه ایالت کرالا هند پهن آن coronavirus منحنی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de