شما ممکن است بخواهید به ترک کولر چتر و پتو در خانه – تنها راه برای لذت بردن از ساحل در حال حاضر – اگر یک ساحل باز است – این است که به نگه داشتن در حال حرکت است.

این یک وظیفه دلهره آور در تلاش برای نگه دارید تا با آخرین قوانین و مقررات در سواحل مختلف در سراسر جنوب کالیفرنیا با یک پینگ پنگ از تعطیلی چند هفته گذشته به عنوان مقامات سعی کنید برای دریافت یک دسته در ساحلی جمعیت در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس کوبیده خواهد شد پایین.

این یک تعادل ظریف از تلاش برای اجازه اقیانوس و شنی فضای باز باقی می ماند برای مردم به پریشانی و ورزش, در حالی که همچنین تلاش برای نگه داشتن جمعیت در خلیج به خصوص در طول روز گرمتر.

کسانی که باز یعنی در اورنج کانتی و سان دیگو را به تصویب موضوع مشترک “فعال با استفاده از” یک اصطلاح است که اساسا بدان معنی است که اگر شما می خواهید برای لذت بردن از ساحل آن برای تفریح و سرگرمی و ورزش و lounging اطراف. گشت و گذار, شنا, paddleboarding, راه رفتن, دویدن و یا tidepool کاوش مجاز هستند اما تخمگذار از یک حوله به خواندن یک کتاب و یا چرت زدن نیست.

همه لس آنجلس سواحل هنوز بسته چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

و هشدار داده می شود: ساحل حمام و سرویس بهداشتی و پارکینگ در بسیاری از مناطق بسته باقی می ماند.

در اینجا یک لیست از دهانه بسته شدن قوانین و مقررات در سراسر منطقه به عنوان از آوریل 7:

لس آنجلس: تمام سواحل مسیرهای trailheads, اسکله, ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری و ساحل نقاط دسترسی بسته شده, از جمله در سراسر جنوب خلیج. لس آنجلس سواحل که شده تعطیل برای بیش از یک ماه به احتمال زیاد بسته شود تا شهرستان “امن تر در خانه” سفارش منقضی می شود ممکن است 15.

ردندو بیچ شهردار بیل با نام تجاری گفت: جنوب خلیج رهبران شده اند جلسه به طور منظم و به یاد ساکنان به بیمار.

“بهداشت عمومی در طول این جهانی و همه گیر است که ما اولویت شماره 1,” او نوشت: در رسانه های اجتماعی. “لطفا صبور باشید در حالی که ما با خیال راحت نسبت به بازگشایی ما سواحل با استفاده از یک رویکرد مرحله به مرحله. در این روز مناسب است در اطراف گوشه. به زودی به اندازه کافی برای هر یک از ما, اما از آن است که به زودی.”

یک طرح شده است که بررسی و تایید شده توسط وزارت بهداشت شامل یک رویکرد مرحله به مرحله با اولیه دهانه محدود در تعدادی از راه های از جمله تنها اجازه می دهد فعالیت هایی مانند شنا, گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن.

مالیبو و سانتا مونیکا سواحل: پارک ها و مسیرهای بسته باقی می ماند به عنوان پارک دولت مناطق مانند لئو Carrillo دولت ساحل. بسیاری از مناطق از بزرگراه ساحل اقیانوس آرام باید محدودیت های پارکینگ.

لانگ بیچ: سواحل و بلمونت اسکله بسته باقی می ماند. ساحل دوچرخه و مسیرهای پیاده روی نیز خواهد شد در آوریل 11.

دولت پارک: پارک ایالتی در سراسر اورنج کانتی باز هستند برای فعالیت در فضای باز از جمله هانتینگتون و Bolsa Chica کریستال یارو و سن کلمنت دولت سواحل است. مانند بسیاری از دیگر مناطق ساحلی, ساحل, پارکینگ بسته شده است. سن انفر دولت که شامل گشت و گذار محبوب ساحل و پایین Trestles باقی می ماند بسته شده است.

مهر و موم ساحل: این شهرستان دارای چهار مرحله به مرحله بازگشایی طرح آن آغاز خواهد شد شنبه, مارس 11. تا آن زمان, ساحل بسته شده است. سواحل تنها بود باز در طول ساعات روز دوشنبه از طریق پنج شنبه ها را تعطیل جمعه ها از طریق روزهای یکشنبه.

شهرستان هانتینگتون بیچ: سواحل و ساحل دوچرخه مسیر باز برای اوقات فراغت تنها به دنبال فاصله مورد نیاز – از 5 صبح تا 10 شب هانتینگتون اسکله ساحل زمین و مناطق پوشیده از چمن در نزدیکی مسیر دوچرخه سواری بسته شده است. ماهیگیری مجاز است از ساحل و اقیانوس دسترسی به مکان های که در آن ماهیگیری است که به طور معمول اجازه داده تا فاصله مورد نیاز به دنبال دارد.

ساحل را برانگیخت را به شن و ماسه با وجود فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به منظور نزدیک سواحل در اورنج کانتی در کالیفرنیا در روز جمعه, مه 1 سال 2020 است. . (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هانتینگتون بندر: سواحل در بندر بسته هستند اما در هانتینگتون بندر و همه متصل کانال های فعال اقیانوس تفریحی مانند قایقرانی, قایقرانی و دست و پا زدن شبانه روزی مجاز است.

نیوپورت بیچ: نیوپورت بیچ باز است برای محدود فعال استفاده کنید. ساحل پارکینگ و boardwalks بسته باقی می ماند. منطقه ساحل در گوه بسته است برای تضعیف جمعیت است که نشان می دهد در طول بزرگ و متورم است.

لاگونا بیچ: سواحل شهرستان باز هستند در روزهای هفته از ساعت 6 صبح تا 10 صبح به صورت فعال تفریحی تنها. جنوب لاگونا سواحل اداره شهرستان خواهد شد در آینه آن ساعت است.

دانا پوینت: Dana یارو ساحل باز است و tidepools باز هستند برای فعال تفریحی تنها. شهرستان-اجرای سواحل Salt Creek رشته و Capistrano ساحل باز هستند. ساعت 5 صبح تا نیمه شب.

سن کلمنت: سواحل و ساحلی دنباله باز هستند برای استفاده فعال تنها است که به شرح زیر فاصله مورد نیاز است. تمام ساحل دستشویی و پارکینگ ساحل بسته شده است. اسکله باز است برای راه رفتن اما هیچ ماهیگیری یا توقف.

منبع: کالیفرنیا ساحلی کمیسیون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de