دهلی نو: فیلم کوتاه پلت فرم Infinite روز دوشنبه گفته است که با راه اندازی یک کمپین جدید اصرار کاربران باید بسیار مراقب باشید با محتوای آنها ایجاد و به اشتراک گذاری آنلاین به اطمینان حاصل شود که آنها را گسترش اطلاعات غلط در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Infinite – که در حدود 200 میلیون کاربر در هند – گفت: کمپین کارگردانی شده است Anurag باسو و ویژگی های شخصیت های محبوب از جمله Virat Kohli, سارا علی خان, Ayushmann, و Kriti Sanon.

“خبر جعلی مضر است و باعث می شود ما بد مطلع کارائی اعتماد و اثرات جوامع است. Infinite راه اندازی آن اعلام خدمات عمومی (PSA) با عنوان #MatKarForward برای کمک به افزایش آگاهی در میان digital جامعه اطراف ایجاد و به اشتراک گذاری اطلاعات غلط” ویدئو پلت فرم در بیانیه ای گفت.

مبارزات انتخاباتی خواهد بود زنده بر روی DD و دیگر کانال های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی دسته شنبه شروع آن اضافه شده است.

دولت خواسته بود رسانه های اجتماعی شرکت ها به جای چک های بیشتر به منظور جلوگیری از گسترش گمراه کننده محتوا است که می تواند باعث آسیب به جامعه در پی COVID-19 شیوع. آن را نیز پرسید که این سیستم عامل برای حذف rogue پیام گسترش اطلاعات غلط و تضعیف تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس.

Infinite هدف این است که به سیاست های توسعه جامعه و ابزار است که آن را به یک پلت فرم امن تر برای کاربران ،

اخیرا پلت فرم معرفی کرده بود یک “اطلاعات گمراه کننده’ دسته همراه با COVID-19 زیر دسته در در نرم افزار قابلیت گزارش به محدود کردن اطلاعات غلط در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“گسترش اطلاعات غلط است که یک صنعت گسترده نگرانی و یک مسئولیت مشترک است. به عنوان یک پیشرو کوتاه-فرمت تصویری پلت فرم که در آن کاربران لذت بردن از آزادی بیان خلاق ما همچنان به اقدامات پیشگیرانه برای اولویت بندی ایمنی و رفاه جوامع ما” Infinite هند سر Nikhil گاندی گفت.

این کمپین به ضرب گلوله کشته شد توسط بازیگران و ویرایش توسط مدیر, در خانه های مربوطه خود را پس از دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل و COVID-19 هنجارهای بیانیه ای گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de