1. برای روز مادر, آن را همیشه سرگرم کننده به بازدید از مرکز باغ محلی خود را برای دیدن آنچه که در شکوفه و خرید چند گیاهان جدید برای مادر – تضمین شده برای گرم قلب خود را. اندازه کامل و یا گل رز مینیاتوری همیشه یک درمان است. بنابراین رنگی هستند گل نرگس, آبی, گل نیلوفر از نیل (Agapanthus) و daylilies در یک آرایه وسیعی از رنگ. این و Euryops (زرد بابونه), مریم, گل شمعدانی و statice خوب, رنگارنگ, چندساله پرکننده در اطراف استاندارد گیاهان سبز روشن در باغ نقاط. روشن مناطق سایه دار با fuchsias یا ادریسی – و مقدار زیادی از قهوه.

2. به عنوان bottlebrush بوته پایان گل تر و تمیز کردن, پیر خوشه های گل فقط در زیر هر یک از صرف خوشه اما نه هر دورتر پایین ساقه. این تکنیک اجازه چند جوانه های جدید به ظهور از باقی مانده های بنیادی و بوش تولید خواهد شد دوم خیط و پیت کردن از گل بعد از این تابستان یا در پاییز. آن را نیز نگه داشتن خود بوش کامل و جمع و جور و شسته و رفته و خوش بر و رو.

3. اولین شیری میوه ها شروع به رسیدن در حال حاضر – هلو و ابدار و زردآلو. تاخیر نکنید چیدن زمانی که این میوه ها رسیدن. ما زمان زود داغ-حملات ناخوشی به سرعت می تواند چروک و ضایعات میوه ها. Boysenberries نیز شروع به نشان دادن رنگ. برای بهینه شیرینی, اجازه دهید آنها را تبدیل به تقریبا سیاه و سفید قبل از برداشت. محافظت در برابر میوه-پرندگان گرسنه توسط پوشش درختان و گیاهان با استفاده از تور و اگر نیاز بود.

4. گیاه گوجه فرنگی اگر شما در حال حاضر نیست آن را انجام داده. آنها شروع به تولید در دو تا سه ماه مگر اینکه شما خرید گیاهان بزرگتر که در حال حاضر گوجه فرنگی های سبز بر روی آنها. نا مشخص نوع مانند گوشت ران گاو بهتر است پسر اولیه دختر و گیلاس و گوجه فرنگی و خرس را از طریق پاییز و زمستان در حالی که معین انواع اساسا تولید تمام میوه خود را در حدود همان زمان و پس از آن گیاهان می میرند. افزایش بازده با اضافه کردن یک لایه مالچ ارگانیک تحت گیاهان. همه رقم آیا بهتر با پشتیبانی از بیش از حد.

5. گیاه نیمه گرمسیری میوه ها مانند موز cherimoyas, guavas انبه پاپایا میوه شور انگور و خرمالو این ماه است. از آنجایی که آنها نیاز به درجه حرارت در زمستان است که بالاتر از نقطه انجماد گیاه آنها را نزدیک به دیوار و به یاد داشته باشید به آنها را پوشش میدهد که درجه حرارت قطره. همچنین بیمار می شود چرا که آنها ممکن است چندین سال به میوه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de