دهلی نو: یک روز پس از اجازه انتشار حدود 4000 Tablighi Jamaat اعضای که تکمیل شده خود را به علت دوره قرنطینه و یا درمان شده است از COVID-19 دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین در روز پنج شنبه گفت که آنها می تواند بازگشت به خانه متحده است.

صحبت با رسانه ها اینجا Jain گفت: کسانی که با حضور در جماعت مذهبی در Nizamuddin مرکز در ماه مارس و در مواجهه با هر گونه اقدام پلیس را مجاز به سفر همراه با مهاجران.

“برای مردم Tablighi Jamaat هر کس را بازیافت و صرف زمان تعیین شده در قرنطینه می توانید به مربوطه متحده به دنبال دستورالعمل. اگر هر گونه تحقیقات پلیس در جریان است در برابر هر کسی پس از آن پلیس خواهد شد مراقبت از این مسائل” جین گفت.

روز چهارشنبه دولت دهلی نو به صدور یک فرمان به انتشار حدود 4000 Tablighi Jamaat که با حضور اعضای جماعت مذهبی در این مرکز در ماه مارس و تکمیل شده خود را به علت دوره قرنطینه و یا درمان شده است از COVID-19 عفونت است. حدود 1,100 نفر مربوط به مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19 در دهلی نو.

به عنوان در تاریخ ملی پایتخت گزارش 5,532 مثبت COVID-19 موارد جین گفت.

“دیروز 428 موارد گزارش شده از دهلی نو. در دهلی وضعیت تحت کنترل است و دو برابر شدن نرخ coronavirus موارد در این شهرستان است که در حال حاضر در 11 روز” او گفت:.

وزیر بهداشت همچنین گفت: ممکن است مردم باید بسیار مراقب باشید که آنها ممکن است مجبور به زندگی با coronavirus برای یک دوره خاص.

“آن (عفونت) ممکن است باقی بماند برای یک دوره طولانی تر از زمان. ما باید به دنبال تمام قوانین استفاده از ماسک و حفظ اجتماعی فاصله در تمام زمانها. دولت دهلی نو است که نظارت بر وضعیت 24×7 تا اطمینان حاصل شود که این ویروس نه بیشتر,” او گفت:.

در مقایسه با کشورهای غربی Jain افزود: این وضعیت در هند خیلی بهتر است.

“در دهلی نو در حال حاضر ما 3,925 فعال موارد و تنها 84 بيمار در بخش مراقبت ويژه. ما نباید نگاه به این موارد از نظر تعداد مطلق اما ما باید محاسبه نرخ رشد با توجه به ارزش پایه. نرخ رشد COVID-19 موارد در دهلی بود که حدود 8 درصد در روز چهارشنبه پیش از این نرخ در حدود 20 درصد است.”

تا مارس 3, جین اضافه شده بود وجود دارد یک مستند و هیچ جنبش مردم اجازه داده شد.

“اما در حال حاضر این مرکز مجاز به ارسال رشته مردم است. ما در تماس مداوم با تمام متحده در مورد ارسال مهاجر کارگران و مردم رشته مربوطه می باشند متحده و برخی از کشورهای خاص دارند و در تعدادی از مراحل را خود کارگران. ما به اشتراک گذاشته اند لیستی از افراد با کشورهای مربوطه و امروز یک قطار با رشته مردم را برای, Madhya Pradesh.”

جین نیز گفت: مشروب مغازه ها باز شده اند طبق قوانین و وضعیت را تحت کنترل در 2 تا 3 روز است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de