استیو اسمیت سهام راهنمایی در مورد ‘رانندگی توپ و پا حرکت

سیدنی: پرکار استرالیا رودخانه استیو اسمیت است که در حال حاضر در خانه با خانواده اش در طول دوره انزوا در میان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس در روز پنج شنبه با “برخی از راهنمایی در پنبه حلاجی شده” برای جوانه زدن اطفال.

در سه دقیقه فیلم بلند خود را Instagram صفحه اسمیت صحبت در مورد “دو معتبر نوسانات است که هر بازیکن است”.

“راهنمایی پنبه حلاجی شده من تا به حال تعداد زیادی از مردم درخواست من برای به اشتراک گذاشتن برخی از نکات و راهنمایی در پنبه حلاجی شده. این تصویری است که در آنچه من می خواهم به تماس اول معتبر نوسان است. من سهم دوم معتبر نوسان در چند روز زمان است. اجازه دهید من چه چیز دیگری شما می خواهم برای دیدن” او نوشت: همراه با ویدئو.

30-year-old توصیف دو معتبر نوسانات به عنوان یکی است که شامل بالا دست و کمک می کند تا در رانندگی توپ راست پایین روی زمین و یکی دیگر که شامل پایین دست را قادر می سازد رودخانه برای “smack توپ”.

در این ویدئو سابق استرالیا کاپیتان صحبت در مورد اهمیت با اشاره به جلوی پا و در مسیر که در آن رودخانه می خواهد به ضربه زدن به توپ آن را به عنوان رویای فردا خم از جلو زانو و سر روی توپ و بازی در خط راست است.

او همچنین گفت که چگونه بچه های جوان و حتی برخی از بازیکنان حرفه ای “غفلت خود را با پا به اطراف که خط مستقیم برای فعال کردن خفاش از طریق آمده است”.

به سمت او همچنین پیشنهاد کرد چند تمرین برای بهبود پای جنبش و بهبود مهارت در حالی که پنبه حلاجی شده.

پس از توضیح در نوع اول از نوسان شماره یک آزمون رودخانه وعده داده شده به آمده تا با یک ویدئو در توضیح نوع دوم از نوسان در آینده نزدیک در “چند روز زمان”.

تحت شرایط عادی اسمیت می شده اند در حال حاضر بازی برای راجستان Royals در 13th edition of the Indian Premier League (IPL) که در حال حاضر می ایستد “معلق” به دلیل COVID-19.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر