برای اولین بار در یک مدت طولانی در حالی که جرقه شروع اردوگاه آموزشی با هم … از هم جدا.

در اوایل ماه آوریل این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور WNBA برای به تعویق انداختن برنامه ریزی شده در مارس 15 شروع سال 2020 فصل و به تاخیر افتتاح اردوگاه آموزشی بود که میله میله به شروع لیگ مارس 26.

این یک حرکت در خط با لیگ های دیگر در سراسر جهان که همه یا لغو و یا به تعویق افتاد بازی به عنوان COVID-19 گسترش ارسال صفحه اصلی بازیکنان زود از تعهدات بین المللی است که در بسیاری از موارد می توانست مانع آنها از پیوستن به خود را WNBA تیم تا بعد از اردوگاه باز شد.

که بدان معنی است که مارس 27 اختیاری تیم جلسه برگزار طریق زوم ویدئو کنفرانس برنامه هر عضو جرقه بود برای محاسبه آماده به انجام هر کاری که ممکن است برای آماده شدن برای آینده WNBA فصل هر زمان که آن اتفاق می افتد.

البته با هیچ درک روشنی از زمانی که و یا چه لیگ ممکن است رزومه عمل اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل جرقه’ مربی درک فیشر و دستیار مدیر کل مایکل فیشر در حال پیدا کردن راه های تازه را امتحان کنید برای ساخت در فصل گذشته زمانی که در فیشر اولین سال مربیگری تیم – جرقه به پایان رسید 22-12 و به WNBA نیمه نهایی, زمانی که آنها جاروب شده توسط کانکتیکات خورشید.

“سال گذشته ما در حال انجام آن در پرواز است و ما می خواهم به فکر می کنم ما هنوز هم یک لعنت کار خوب داشتن فرصت را در WNBA نیمه نهایی گفت:” فیشر از طریق تلفن سه شنبه. “اما در این سال ما قصد مورد مصرف است که یک گام بیشتر است.”

اما چگونه ؟ جرقه’ بازیکنان و مربیان در حال قرنطینه در محل در سراسر کشور و فراتر از آن (ماریا Vadeeva در است روسیه و ماری Gülich در آلمان). و وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از چهره های جدید برای جذب به این گروه است.

آنها در حال انجام آن همان راه بسیاری دیگر در حال رفتن در مورد کسب و کار خود را با کار از خانه.

تیم آموزش کارکنان – سر مربی ورزشی کورتنی واتسون قدرت و تهویه مربی کلی Dormandy و بازیکن مربی تیم توسعه جمال “داش” Lovell – تحویل روزانه آموزش تصویری به صورت هدفمند تمرینات.

در یک فیلم مشترک با تیم Lovell نمایشگاه تغییر سرعت توپ دست زدن به مته خارج در پیاده رو. در یکی دیگر از Dormandy نمایش راه درست برای انجام یک چمدان هزارهء سمت بحران و flutters در یک تشک یوگا در سیمان حیاط.

جرقه بازیکنان تمام دریافت “هدیه کیف” واتسون به عنوان آنها نامیده می شود که شامل مواردی از قبیل بسکتبال گروههای مقاومت و جرقه دنده – “ابزار آنها می توانید استفاده کنید” برای قطار خود را نه بر خلاف بوکسورهای واتسون کار کرده است با انجام این کار قبل از دعوا بزرگ, او گفت:.

واتسون – که در تماس روزانه با جرقه گارد سیدنی Wiese بعد از او شروع به تجربه علائم و پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس — گفت: او را انجام telemedic درمان فیزیکی با اعضای تیم. اگر چه واتسون ترجیح می دهند به دست در با او کار کردم سال از عمل درمان بیماران که در حال بازی بسکتبال در قاره های دیگر.

“در آن طول می کشد یک برنامه عمل هنگامی که شما یک آسیب یا بیماری برای یک ورزشکار است که در شهرستان خود گفت:” واتسون که پیام به بازیکنان در طول همه گیر شده است و روشن است: “تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید کنترل و در حال حاضر آن را ایمنی بدن ما سالم و به عنوان قوی در داخل به ما می شود.”

No. 1 در Watson لیست – به هر عضو از جرقه را به شما بگویم صرف نظر از تصدی او – هیدرات!

این تیم در حال حاضر درگیر یک هیدراتاسیون چالش نظارت بر مصرف آب خود را هر روز. واتسون نیز منجر به یک طناب پرش چالش است که برخی از طرفداران را بدست در در.

و پس از آن بوده است وجود دارد کسانی که زوم جلسات که فیشر گفت که او انتظار می رود برای ادامه به اتفاق چند بار در هر هفته است. در آن مجازی دریافت-togethers این تیم تا به حال بحث در مورد مشترک خود را تجربه تماشای “آخرین رقص” ESPN مداوم docuseries متمرکز مایکل جردن و 1997-98 شیکاگو بولز و در مورد اهداف خود برای فصل و فرهنگ این گروه می خواهد کشت.

“به این سطح از ارتباطات است که گاهی اوقات شما پرش زمانی که شما در حال گرفتن مستقیم به یادگیری جرم و دفاع و بسکتبال اصول” فیشر گفت. “شما همیشه نمی توانید به صرف این نوع از زمان انجام آن است.”

“شما می شنوید که مردم چگونه آنها در برقراری ارتباط چگونه آنها در حال صحبت کردن در گفت:” چلسی خاکستری جرقه’ All-Star گارد نقطه. “چگونه ما در حال ایجاد شیمی در حال حاضر نیست ‘OK زمانی که من به این راه میخوای برش.’ در حال حاضر آن را مانند, ” وقتی که من میگویم این است که آنچه منظور من است.’ من فکر می کنم آن می تواند مفید باشد برای ما.”

هر زمان که در بازی می شود دوباره رفتن.

“ما معتقدم که ما باید یک تیم که در رقابت با کسی و ما می خواهیم این فرصت را به زندگی می کنند که در دادگاه” فیشر گفت. “اما ما همچنین در وضعیت COVID-19 – یک عضو تیم ما با تجربه با این ویروس و ما در حال از دست دادن سایت از آنچه واقعا مهم است: سلامت عزیزان ما و ما به صورت جداگانه.”

“من گم شده رقابت که در ورزشگاه شنیدن گزاف گویی توپ, تیراندازی در یک به طور منظم سبد در یک سالن و با هم تیمی های من گفت:” خاکستری که تنها یک مینی حلقه در تگزاس اما کسانی که قادر به قرض گرفتن یکی دیگر از حلقه به ساقه در. “اما من نیز خوشحال به خانه … بیدار شدن از خواب در تخت خود را من قادر به دیدن عزیزان گرفتن چیزهای دیگر انجام می شود برای آینده.

“من نمی دانم که چگونه به احتمال زیاد آن می تواند به یک فصل; آن را فقط در هوا” او گفت:. “اما من آماده برای هر چیزی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de