آفریقای جنوبی کریکت, انفرادی Nqweni قرارداد COVID-19

ژوهانسبورگ: آفریقای جنوبی کریکت, انفرادی Nqweni پنج تست مثبت برای coronavirus بیماری آورده است که جهان به وقفه.

همه طفیلی شده است مبارزه با Guillan-Barre syndrome پس از ژوئیه گذشته. او سوم کریکت شناخته شده اند که قرارداد این بیماری پس از پاکستان ظفر Sarfraz و اسکاتلند مجید الحق.

با توجه به توییتر Nqweni نشان داد اخبار “بنابراین در سال گذشته من GBS شده اند و مبارزه با این بیماری طی 10 ماه و من تنها نیمی از راه را از طریق ریکاوری. من سل کبد من شکست خورده و کلیه شکست خورده است. حالا امروز من تست مثبت برای کوروناویروس. من نمی فهمم چرا همه این اتفاق می افتد به من.”

در ماه جولای سال 2019 در حالی که بازی در باشگاه کریکت در اسکاتلند Nqweni شد مبتلا به گيلن باره نادر اما جدی اختلال ایمنی خودرو به موجب آن سیستم ایمنی بدن حمله به سیستم عصبی.

در فوریه آفریقای جنوبی اطفال اهدا کرد 50,000 برامدگی لبه طبقات سنگ به کمک توانبخشی از Nqweni.

Nqweni بازی های برگزار شده است 36 کلاس اول مسابقات شرق استان از سال 2012. او با بازی هشت زیر 19 روز بازی برای آفریقای جنوبی و سه نفر از آنها در سال 2012 زیر 19 جام جهانی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*