شانگهای: باب Chapek مدیر عامل شرکت والت دیزنی گفت که این شرکت را می بیند “نشانه های دلگرم کننده” در بازگشت به حالت عادی در چین در میان جهانی در حال انجام COVID-19 شیوع و آن را برنامه ای برای بازگشایی دیزنی لند شانگهای در آوریل 11.

او شفافی که سخت دورى اقدامات اجرا خواهد شد از جمله ماسک برای مهمانان و کارمندان متوسط چک, تماس, ردیابی و تشخیص زود هنگام سیستم.

با توجه به تنوع دیزنی بسته شده است خود پارک در ایالات متحده آمریکا — دیزنی لند و والت دیزنی جهان — تا اطلاع ثانوی. همه از پارک آن در سراسر جهان از پاریس به هنگ کنگ و توکیو در حال حاضر بسته شده هر چند شانگهای دیزنی توچال از مارس 9 تا حدی از سر گرفت خرید ناهار خوری و سایر تفریحی عملیات. هنگ کنگ رفت و آمد مکرر نیز هتل های که باز هستند.

دیزنی لند شانگهای را در ابتدا بازگشایی در حدود 20 درصد از ظرفیت هر یک منبع آشنا با این موضوع و سپس تنظیم عملیات با ورودی از مقامات بهداشت.

Disney Parks’ افسر ارشد پزشکی دکتر پاملا Hymel به اشتراک گذاشته شده در یک پست وبلاگ-سه شنبه که دیزنی است که به دنبال در همه مکان ها و “چگونه بهترین برای شروع بازگشایی روند از جمله تدریجی بازگشایی و/یا بخشی از بازگشایی از مکان های خاص.” یعنی ممکن است برخی از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها قبل از باز کردن پارک خود را شبیه به این روند در شانگهای.

Chapek گفت: “ما می دانیم چقدر مهمان ما شده اند به دنبال به جلو به بازگشت به دیزنی لند شانگهای و بازیگران ما هیجان زده برای شروع استقبال آنها را به عقب. به عنوان پارک بازگشایی با افزایش قابل توجهی ایمنی و بهداشت اقدامات مهمانان ما را پیدا خواهد کرد دیزنی لند شانگهای به عنوان جادویی و به یاد ماندنی بوده است.” وجود دارد “دید محدود” به پتانسیل بازگشایی خرما برای دیگر پارک های تفریحی و دیزنی کروز خط.
با توجه به دیزنی آن اقدامات و روش عبارتند از:

  • محدود و پالس حضور و غیاب با پیشرفته رزرو و ورود به سیستم. بازدید کننده خواهد شد تنها قادر به خرید بلیط پذیرش برای انتخاب تاریخ و سالانه دارندگان پاس را به رزرو در پیشبرد.
  • کنترل مهمان تراکم. خطوط خواهد بود فاصله و سوار وسایل نقلیه لود خواهد شد برای دیدار با اجتماعی فاصله دستورالعمل.
  • اجرای مورد نیاز دولت بهداشت و پیشگیری روش. دیزنی روی صفحه نمایش خواهد شد بازدید کنندگان درجه حرارت و پیاده سازی استفاده از دولت صادر شانگهای سلامت QR کد است که یک تماس با ردیابی و تشخیص زود هنگام سیستم مورد استفاده در چین.
  • افزایش مایع و ضد عفونی اقدامات است. پارک را ضد عفونی کننده دست در دسترس در شروع هر ورود و خروج به سواری و جاذبه های. دیزنی گفت: “بالا-مکان های لمسی مانند سوار وسایل نقلیه, فرمان, صف نرده و گردان را باید افزایش مایع.”
  • آموزش برای اعضای بازیگران. دیزنی لند کارگران دریافت آموزش در “تماس با ما مهمان تعامل تمیز کردن و اجتماعی فاصله و اضافی دریافت تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک.”

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de