ملکه مری است به حالت تعلیق عملیات با توجه به این ایالت اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus کشتی اپراتور اعلام کرد روز شنبه, مارس 7.

این کشتی استفاده شده است که به عنوان یک هتل و فضای رویداد باقی مانده است باز حتی به عنوان آن رستوران ها و کافه ها را توقیف و آن گردهمایی لغو شده است مطابق با محلی و ایالتی سلامت سفارشات.

شهری عوام این شرکت است که در عمل این شهر متعلق به کشتی در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن ملکه مری باز این شرکت گفت: در پنج شنبه, بیانیه, اما در نهایت نتوانست در این ماموریت است.

“برای اولین بار پس ما با همکاری این شهرستان در سال 2015 ما باید تعلیق عملیات در کوئین مری” تیلور جنگل اصلی در شهری عوام در بیانیه ای گفت. “ما این تصمیم را به آرامی اما با روشن بازه زمانی برای اقامت در خانه منظور پایان دادن به, ما تا به حال به تجزیه و تحلیل بهترین تصمیم برای ما خواص و ملکه مری باید به طور موقت به حالت تعلیق در آورد عملیات.”

برخی از راه های این شرکت کاوش با توجه به بیانیه شامل مسکن, نیروی دریایی, تفنگداران دریایی و اولین پاسخ دهندگان به حفظ عملیات در کشتی.

اما به عنوان عفونت نرخ COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس باقی مانده است نسبتا پایین در ساحل طولانی که مسکن تبدیل شده است و نه لازم ،

“ما امیدواریم که برای استفاده از این زمان برای ادامه حفظ تاریخی, پروژه های روی عرشه کشتی کوئین مری” جنگل گفت. “به عنوان کشتی بسته خواهد شد به ما یک فرصت منحصر به فرد برای هر دو بازرسی و بازگرداندن ملکه مری بدون نیاز به در نظر گرفتن ساعات است.”

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de