مسکو News Agency ایسنا

یک نمایش هوایی نشان می دهد ساخت و ساز از کلیسای جامع از نیروهای مسلح روسیه در خارج از مسکو در آوریل 28.

مسکو — آن را باید به نظر می رسید مانند یک ایده است که لذت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه: تصویر خود را در قلب یک موزاییک در قریب به اتفاق جدید در کلیسای جامع از نیروهای مسلح روسیه با توجه به افتتاح این هفته است.

اما شخصیت فرقه می تواند بی ثبات همه چیز.

روز قبل از افتتاح کلیسای درهم به حذف و موزاییک و پس از پوتین آن را به نام زودرس.

وسط یک بیماری همه گیر و سقوط اقتصادی است نه یک ایده آل لحظه برای چنین ستایش. روسیه covid-19 نفر در حال بالا رفتن بیش از 10000 نفر در روز و در عین حال رئیس جمهور این است که به طرز عجیبی وجود ندارد. او را پناه در کشور خود عقب نشینی شرکت در غم انگیز ویدئو کنفرانس تلفنی که در آن افزایش تعداد تاکید مقیاس بحران و بوروکرات جستجوی بیهوده برای خوش بینانه داشته باشید.

پوتین واگذار مبارزه به زیردستان تلاش برای جلوگیری از هر گونه مستقیم خرید اینترنتی از منفور انزوا اقدامات است. رهبران منطقه ای اما چپ پا به حالت صاف زمانی که او وظیفه آنها رسیدگی به آنچه که ممکن است روسیه بزرگترین بحران پس از 1990s هرج و مرج پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی.

در گذشته پوتین تا به حال برخی از قابل توجه ترین لحظات زمانی که ریسک بالا در حال گسترش روسیه نفوذ ژئوپولیتیک و یا رو به پایین جهان خشم و انزجار بیش از الحاق کریمه به روسیه از اوکراین در سال 2014.

اما coronavirus بحران چپ پوتین به دنبال به طرز عجیبی کاهش یافته و در معرض یکی از کلید نقاط ضعف: رسیدگی به کسل کننده nitty-ریگ دار از بهبود روسها زندگی مانند افزایش زهوار در رفته نظام سلامت در مناطق پرت و دور افتاده.

[بولشوی در آشپزخانه: روسیه باله نیز کار از خانه در طول مستند]

برای پوتین, زمان نمی تواند بدتر از او به عنوان طرح ملی رای بر تغییر قانون اساسی طراحی شده برای نگه داشتن او در قدرت به طور بالقوه تا 2036.

آلکسی Druzhinin

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در دیدار با ویکتور Zolotov رئیس گارد ملی در Novo-Ogaryovo دولت محل اقامت در خارج از مسکو در مارس 6.

با توجه به کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov پوتین لبخند زد وقتی که او یاد گرفته در مورد برنامه ریزی برای نصب تصویر او در کلیسای جامع و گفت که نسل های آینده خواهد بود تا ابد سپاسگزار برای دستاوردهای خود را, اما آن است که خیلی زود برای موزاییک.

شاید دلیلش این است که این اعداد خام هستند راه خود را رفتن نیست در حال حاضر.

پوتین رتبه محبوبیت در حال سقوط است و هیچ بازیابی آسان از گذشته اوج همراه بودند با رشد و رونق قیمت نفت و یا خود را برای الحاق کریمه. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که روسیه تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن با 5.5 درصد در سال 2020 و بیکاری می تواند به رشد از 2.5 میلیون به 8 میلیون با توجه به الکسی Kudrin رئیس جمهوری روسیه حساب های مجلسی فدرال بودجه دیده بان.

پوتین شده است و قادر به انجام پروژه و حس رهبری وقتی که می آید به این بیماری همه گیر.

تحلیلگر استیون Pifer از موسسه بروکینگز در مقایسه با او به رئیس جمهور تهمت کم اهمیت جلوه دادن ابعاد این بحران و دیر تغییر ، مانند تهمت پوتین به نظر می رسد مشتاق برای فرار از محدوده انزوا و ویدئو کنفرانس برای راحت مرحله موفق در حوادث به خصوص کسانی که با عطر و طعم.

[روسیه دارای یک صندوق بزرگ برای زمان بحران. اما پوتین با تأمل در جارو طرح نجات.]

به نظر می رسد که پوتین ایستاده بر روی عرشه رزمناو موشک Marshal Ustinov در ماه مارس با پوشیدن یک کلاه نظامی و خز کمرنگ کت و رعایت روسیه موشک های فلش بیش از دریای سیاه. در اواخر دسامبر او سوار در کنار قطار مهندس برای راه اندازی یک بحث راه آهن پیوند در سراسر روسیه کریمه پل.

“این چیزی است که واقعا خارج از پوتین و او را از داشتن یک زمان سخت بدانند چگونه به مقابله با آن” Pifer گفت. “او بهتر است در خارجی صحنه از او در داخل کشور است.”

الکسی Nikolsky

AP

پوتین سوار یک قطار در سراسر پل ارتباط روسیه و شبه جزیره کریمه در سال گذشته است.

دیگر اشتباه اضافه شده اند به این تصور که پوتین است. در ماه مارس او حیرت زده روسها زمانی که او گفت: Tass اخبار آژانس است که 70 درصد از جمعیت بود “طبقه متوسط” از آنجا که آنها به دست آورده $11.30 یا بیشتر در روز است.

دبیر مطبوعاتی Peskov هفته گذشته گفت که هیچ برنامه ای به طور خاص کمک به روسیه طبقه متوسط در بحران “و نه باید وجود داشته باشد.” وجود دارد اقدامات برای حمایت از کل جمعیت است.

تصمیم به مبارزه با یک روغن-قیمت جنگ با عربستان سعودی عمیقتر روسیه بحران اقتصادی. پوتین وعده سنگین کمک به بزرگ و راهبردی شرکت های, اما برای کمک به کسب و کارهای کوچک محدود بود و آمد خیلی دیر شده برای صرفه جویی در بسیاری از ورشکستگی است.

مسکو بر اساس اقتصاددان Evgeny Gontmakher گفت: روسیه گسترده و دشوار برای مدیریت کشور در بهترین زمان. در حال حاضر برخی از ضعیف منطقه ای فرمانداران از عمق خود را, اما پوتین نمی تواند جای آنها را “در یک بحران” او گفت:.

[روسی, پزشکی, کارگران می گویند coronavirus است ravaging صفوف خود را. اما بیمارستان روسای ساکت هستند.]

تاتیانا Stanovaya کارنگی مسکو مرکز استدلال کرد که منطقه ای کارفرمایان فراموش کرده اند که چگونه به تصمیم گیری در یک پوتین-کنترل سیستم وحشت زده از شکست و اخراج. اما پوتین می بیند منطقه ای اقدامات کنترلی مانند محلی قرنطينه به عنوان زیر “ریاست جمهوری در دستور کار است.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/putins-approval-rating-dips-but-support-for-extending-rule-rises/2020/05/06/2de253a4-fc52-4915-9709-a6bc4a0e87bc_video.html

“او استفاده می شود به تمرکز بر روی مسائلی است که به عنوان او آن را می بیند تعیین آینده کشور در عرصه جهانی آن موقعیت ژئوپولیتیکی” او نوشت: در یک تفسیر.

ملی رای بر تغییر قانون اساسی برای تمدید ریاست جمهوری پوتین بوده است, برنامه ریزی شده برای مارس 22. آن شده اند تقویت شده توسط فراوان آرشیوی فیلم در تلویزیون دولتی از هرج و مرج پس از فروپاشی شوروی 1990 تحت ریاست جمهوری بوریس یلتسین به معنای پروژه جانشین پوتین به عنوان ضامن ثبات و رفاه.

[تهمت به نام روسیه کمک های پزشکی ‘بسیار خوب است.’ پوتین ممکن است استفاده از آن به عنوان یک تبلیغ کودتا.]

انتظار حمایت از مردم — اجازه می دهد پوتین به ماندن در پس از مدت خود را منقضی می شود در سال 2024 و به اجرا در دو انتخابات — بود شده اند دربسته در محیط با نصرت رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از روسیه در روز پیروزی با رهبران بسیاری از نقاط جهان از جمله چین چین و فرانسه از امانوئل پاکسازی. هر دو حوادث شد و به تعویق افتاد.

ماکسیم Shipenkov

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

روسی هواپیما پرواز بیش مسکو در مارس 4 در طول یک تمرین برای پیروزی جشن روز. 9 مه رژه به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

پوتین کاهش محبوبیت رتبه بندی منعکس disenchantment بسیاری از روس ها با یک کلاس سیاسی آنها را به عنوان تمرکز بر غنی شدن و ماندن در قدرت است. حتی دولتی نظر ناظر انتخابات VTsIOM تا به حال خبر بد در ماه مارس است. زمانی که روس ها خواسته شد آنها را مورد اعتماد برای حل مسائل مهم تنها 28 درصد گفت: پوتین بالاترین نتیجه در 14 سال است.

با توجه به مستقل انتخابات به آژانس Levada, پوتین را تایید رتبه 63 درصد بالا با استانداردهای غربی — با رقبای سیاسی داخلی.

به گفته تحلیلگر ماکسیم Trudolyubov نوشتن در ویلسون مرکز روسیه, وبلاگ پوتین پایگاه کارکنان دولت, که حساب برای 40 درصد از نیروی کار به طوری که او احساس می کند هیچ فشاری به قید وثیقه از کسب و کارهای کوچک. اما که می تواند باعث تظاهرات از کسانی که صدمه دیده بیشتر با فشارهای اقتصادی.

“این واقعا خطرناک است چرا که اگر شما هیچ پول برای خرید نان برای خانواده این فرد می تواند بسیار خطرناک است” گفت: اقتصاد Gontmakher. “او آغاز خواهد شد به آشکارا آزمون دولت و پوتین. من فکر می کنم آن را بسیار خطرناک و بسیار خطرناک وضعیت برای مقامات ما.”

ادامه مطلب

جهان گرد هم آمدند تا برای مجازی واکسن نشست. آمریکا آشکارا وجود ندارد.

خطر از کشورهای ثروتمند غفلت فقیر آنهایی که در طول همه گیر

Coronavirus به سرعت در حال گسترش در بلاروس اما رهبر آن هنوز هم انکار می کند یک مشکل وجود دارد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net