Banda/لکنو: بیش از 3400 مهاجر کارگران وارد در اوتار پرادش از نقاط مختلف کشور توسط Shramik قطار ویژه روز پنج شنبه مقامات گفت:

به عنوان بسیاری از 1,220 مهاجران وارد Banda منطقه از سورات در گجرات 1,192 وارد در لکهنو از بنگلور و 1,079 وارد در بربنکی از حیدرآباد.

با توجه به اضافه منطقه دادرس (ADM), Banda, Santosh بهادر سینگ “از Shramik قطار ویژه از سورت وارد Banda در 6.40 هستم.

تمام 1,220 کارگران پس از تحت حرارتی اسکن در حال ارسال توسط جاده اتوبوس,” او گفت:.

این مهاجر labourers 1,070 از Banda و بقیه از فتح پور, Chitrakoot, مہوبا و همیرپور های ADM گفت:, و اضافه کرد که آنها را نگه داشته و در 14 روز از قرنطینه قبل از فرستاده شدن به خانه خود را.

در لکنو اوتار پرادش شرکت حمل و نقل جاده (UPSRTC) مدیر عامل Rajshekhar گفت که یک اتوبوس از Jalandhar وارد در لکنو در روز چهارشنبه در ساعت 11.45 با کارگران مهاجر.

برای آنها 38 اتوبوس اعزام شدند و 1,164 مسافران فرستاده شد به بہرائچ, او گفت:.

قطار دیگری از بنگالور وارد در لکنو در 6.40 صبح روز پنج شنبه با 1,192 مسافران که فرستاده شد در 43 اتوبوس به Sonbhadra, غازیپو, داری, بلرمپور, Pratapgarh, جیوتیبا پھولے نگر ضلع, Ambedkar ناگار مرادآباد, گوراکپور, Khushinagar و جلالی مدیر گفت.

قطار دیگری از حیدرآباد رسیده بربنکی در روز پنج شنبه در 6.30 صبح با 1,079 مسافران است. آنها فرستاده شده بودند در 40 اتوبوس به مقصد خود از جمله بربنکی, هردوی لاکنو سیتپور و لخیمپور, او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de