حیدرآباد: چهل و پنج روز از مستند داده شده است کمی آرامش در سه شنبه توسط وزیر K. چاندراسکار رائو.

طبق جدید مستند دستورالعمل توسط دولت تولید کالاهای ضروری افتتاح مغازه های سخت افزار, باز, مشروب و مغازه های تجارت الکترونیکی فعالیت تنها مجاز برای کالاهای ضروری در حالی که تنها 50 درصد مستقل مواد غذایی و ضروری مغازه ها شده بود مجاز به باز باقی می ماند تا 6 بعد از ظهر. این است که با دنبال شب مقررات منع رفت و آمد تا صبح.

این شهر در آن مرحله سوم از مستند به نظر می رسد شاهد افزایش ترافیک از شنبه.

آقای آنیل کومار اضافی کمیسر پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: siasat.com “وجود دارد یک افزایش اندک وسایل نقلیه در جاده ها از دو روز گذشته. این است که متوجه شده است که کارگران مهاجر در حال رفتن به ایستگاه های پلیس برای e-عبور برای سفر به مکان های مادری خود. دلیل دیگر این است که باز از مشروب مغازه ها. بیشتر مردم در حال بیرون آمدن به خرید نوشیدنی از انتخاب خود را که آنها ماموریت. دیگر مهم دلیل است که کارگران ساختمانی را آغاز کرده اند به سر کار. است که چرا شما ببینید بسیاری از وسایل نقلیه مواد و مردان در حال حرکت در اطراف.”

از سوی دیگر بسیاری از سبزیجات و میوه فروشندگان شروع به قرار دادن افزار خود را بر روی پیاده رو, خطوط و خطوط. مشتریان در تعداد زیادی عمدتا به دلیل ماه رمضان دیده می شود thronging موقت این مغازه ها.

Siasat.com متوجه است که در حالی که فروش حلیم یک از غذا های مورد علاقه در ماه رمضان متوقف شده است با توجه به مستند آن کلبه صنعت آمده است در جاده ها بی سر و صدا. در چندین ترافیک اتصالات و خطوط بسیاری از مردان خال خال شد فروش حلیم. آنها همچنین فروش سایر موارد dahibada و خرما یا بر روی دوچرخه خود را و یا با قرار دادن کوچک تاشو فروش شمارنده.

“زندگی در حال آمدن است به شهر آرام است. اگر دولت اجازه می دهد تا تجار به فروش لباس و رستوران بازگشایی گیج کننده فعالیت است که در ارتباط با ماه مبارک رمضان خواهد بازگشت به شهر”گفت: M کریشنا یک آموزش ریاضیات زندگی می کند که در Vijayanagar مستعمره گفت.

توسط نهاد Amani

دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de