مشروب نه یک واکسن برای COVID-19: شیو سنا

بمبئی: شیو سنا روز پنج شنبه در زمان نمایش کم نور جمعیت زیادی در خارج از مشروب مغازه در بمبئی در اوایل این هفته گفت: مردم باید درک کنند که مشروب است “نه یک واکسن” برای COVID-19.

آن است که “ارزش خرید 65,000 COVID-19 عفونت موارد” برای کسب درآمد از 65 تومان کرور روپیه از طریق مشروب فروش یک سرمقاله در شیو سنا سخنگوی ‘Saamana’ گفت و اشاره کرد که مردم را به مبارزه طلبیده فیزیکی فاصله هنجارها در حالی که جمع آوری و در مغازه های شراب.

پس از ماهاراشترا دولت روز یکشنبه اعلام کرد به باز کردن مستقل مغازه ها از جمله مشروب در COVID-19 غیر مهار مناطق صف های طولانی دیده می شد در خارج از مغازه ها در روز دوشنبه و سه شنبه.

بمبئی مدنی کمیسر صدور یک فرمان در سه شنبه شب کارگردانی بسته شدن تمام خدمات غیر ضروری از جمله مشروب مغازه ها در شهرستان.

“آنها (مردم) شادی مشروب مغازه ها باز بود. دولت تا به حال به منظور بسته شدن مغازه های شراب. در بمبئی به تنهایی درآمد به دست آمده از طریق مشروب فروش در دو روز شد Rs 65 کرور. اما روز سه شنبه این شهر را دیدم تنها بعد سنبله از 635 جدید COVID-19 موارد و نزدیک به 30 مرگ و میر” به سنا گفت.

این “اثر جانبی” باز کردن مغازه مشروب دیده می شد در 24 ساعت آن را گفت.

“برای یک درآمد 65 تومان کرور روپیه ما نمی توانیم به خرید (باید) 65,000 coronavirus عفونت موارد…مردم باید درک کنند که مشروب vaccinefor COVID-19,” مراتی انتشار گفت.

دولت و پلیس مجبور به تحمل فشار اضافی با توجه به افتتاح مشروب مغازه ها که در آن, فیزیکی, فاصله, قوانین نمی شد و به دنبال آن اشاره کرد.

این Sena توجیه تصمیم دولت برای بستن مشروب مغازه ها و اجازه می دهد تنها مواد غذایی و پزشکی مغازه ها را باز باقی می ماند.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر