دهلی نو: Lt فرماندار آنیل Baijal در روز پنج شنبه اسبق مرگ پلیس دهلی پاسبان Amit گفت: “قربانی کردن” در مبارزه با COVID-19 همیشه یاد می شود.

Baijal نامیده پاسبان یک جنگجوی بزرگ است که شکوه و عظمت را به خط مقدم پرسنل پلیس مبارزه با این بیماری همه گیر.

“عمیقا غمگین اخبار از مرگ پلیس دهلی Ct. Amit. قربانی خود را در مبارزه با COVID-19 همیشه یاد می شود. او یک جنگجوی بزرگ است که شکوه و عظمت را به خط مقدم پرسنل پلیس مبارزه با بیماری همه گیر. عمیق ترین تسلیت من به خانواده داغدیده او گفت:” او در صدای جیر جیر.

31-در سال پاسبان درگذشت او پس از سقوط بیمار در شب سه شنبه. نمونه خود را فرستاده بودند برای COVID-19 تست و گزارش او را در بر داشت به مثبت یک از افسران ارشد پلیس گفت:.

روز یکشنبه هنگامی که پاسبان گزارش شده بود که او احساس ناراحت کننده او بلافاصله به رم منهر Lohia بیمارستان که در آن او اعلام کرد به ارمغان آورد, مرده گفت: افسر.

گزارش از RML بیمارستان مورد coronavirus است که انتظار این نتیجه از مرکز آزمون در Ashok Vihar تایید او مثبت بود, او گفت:.

Amit بود ساکن سونیپات در هاریانا و ارسال شده در بهارات نگر ایستگاه پلیس در شمال غربی دهلی نو است.

این پاسبان است جان سالم به در برد و 3-سال-او اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de