برگشت در سبزی خواهد بود برای گلف بازان هفته آینده شروع چهار شنبه, مارس 11 روستا, مدیریت خدمات مدیر عامل جف پارکر اعلام کرد در طول یک جلسه به طور منظم از باران طلایی مدیره بنیاد در سهشنبه, مه 5.

“است که البته برای رفتن به با محدودیت و کنترل عملیاتی,” پارکر گفت. “(این است که) اطمینان اجتماعی فاصله و به اطمینان حاصل شود که ما به عنوان چند لمس نقاط که ممکن است با توجه به ساختار در چرخ دستی گلف پرچم فنجان — ما نمی تقریبا به عنوان بسیاری از نقاط لمسی به عنوان ما را در یک حالت عادی گلف فعالیت است.”

در حرکت به سمت مرحله اولیه از فاز دو از چهار مرحله طرح رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است greenlighted بازگشایی “کاهش ریسک کسب و کار” و فضاهای عمومی به عنوان اورنج کانتی شمارش بیش از 3000 موارد و 65 و میر ناشی از COVID-19.

پارکر اشاره کرد که دولت آخرین آموزش فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر در سطح شهرستان به عنوان فاز دو اجازه می دهد تا مقامات محلی را به مجموعه looser بازگشایی دستورات تا زمانی که شرایط و معیارهای خاص با یک برنامه آمادگی در محل.

به عنوان برنامه ریزی شده, در بیرون, تنیس را دنبال خواهد کرد و در مدت کوتاهی پس از گلف با برنامه های بازگشایی اواسط هفته به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 13 اگر همه به خوبی می رود, پارکر گفت. او و تیم خود را در حال انتظار برای شنیدن بیشتر در مورد دیگر فعالیت های در فضای باز مانند pickleball و دست و پا زدن تنیس یک بار فاز دو دستورالعمل های منتشر شده توسط این شهرستان است.

بازنشسته کلاس

در علاوه بر این به خود COVID-19 روز رسانی پارکر اعلام کرد که Saddleback College بازنشسته موسسه تصمیم به میزبان آن ترم پاییز کلاس های منحصرا آنلاین نهایی است.

“آنها نمی تواند تغییر ذهن خود” پارکر گفت.

این برنامه محبوب را امیدوار به بازگشت به طور منظم در کلاس عملیات توسط بهار ترم.

تعطیلات محل باشگاه وانجمن ساعت

در تلاش برای کاهش هزینه های هیئت مدیره به تصویب یک قطعنامه که کاهش clubhouse عملیاتی ساعت — غیر از محل باشگاه وانجمن یک و هفت — در انتخاب تعطیلات در مجموع در حدود $13,000 در صرفه جویی سالانه.

هیئت مدیره اصلاح اصلی با وضوح برای روشن شدن خروج از محل باشگاه وانجمن هفت پل و به یک استثنا برای Clubhouse یک عملیات نگه داشتن درهای خود را باز از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در محدود-ساعت برنامه.

“من فکر می کنم که بسته شدن پایین (محل باشگاه وانجمن یک) در 4 بعد از ظهر است و نه واقع بینانه” مدیر Pat فارسی گفت: با توجه به نشست قبلی پیشنهاد به گسترش آن از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر او اشاره کرد که او همیشه در حمایت از صرفه جویی در پول اما در نظر نمی تغییر ساعت عملی که وجود دارد این است که هیچ وقت برای تمیز کردن.

مدیر جو Fitzekam که نشسته در جامعه فعالیت های کمیته گفت که او باور ندارد اضافی دو ساعت تمدید خواهد در صورت اعتراض توسط کمیته بر اساس آن بحث گذشته.

به عنوان پیشنهاد همه clubhouses — به استثنای محل باشگاه وانجمن یک و هفت را به کار گیرند و محدود از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر برای بعد تعطیلات: رئيس جمهور در روز, روز یادبود, روز استقلال, روز کارگر, روز جانبازان و جمعه بعد از روز شکرگزاری است.

محل باشگاه وانجمن یکی را به کار گیرند تا 6 p.m در فوق تعطیلات. تاثیر مالی از محل باشگاه وانجمن یک عملیاتی دقیقه فرمت است که منعکس شده در این گزارش کارکنان.

همه clubhouses بسته خواهد شد در سال جدید روز, پس از رزرو در طول تاریخ شده است وجود ندارد با توجه به گزارش کارکنان.

بدون تغییر خواهد بود ساخته شده برای clubhouses در روز شکرگزاری در شب کریسمس و روز کریسمس که در عمل به طور منظم از ساعت 8 صبح تا 10 شب

اقدامات جدیدی را کاهش تعطیلات پرداخت 1.5 برابر پایه, پرداخت — از 84 ساعت به حدود 30 ساعت است.

VMS تفریح و رویدادهای ویژه مدیر برایان Gruner تایید کرد که سالانه چهارم جولای رویداد خارج از محل باشگاه وانجمن دو را نمی توان با وضوح.

GRF تصویب این قطعنامه به عنوان اصلاح شده با رای اکثریت. تغییرات به تعطیلات ساعت های عامل آغاز خواهد شد در ماه ژانویه است.

مسکن ویژه سیاست

GRF تصویب یک قطعنامه که چشم پوشیدن یا مهمان کاهش هزینه برای برخی متقابل و یا رویدادهای خیریه به میزبانی مردان 18 سوراخ گلف باشگاه.

با توجه به کارکنان گزارش ویژه اقامت خواهد در نتیجه $18,448 از دست دادن درآمد.

اعضای هیئت مدیره اشاره کرد که این هزینه چشم پوشی خواهد بود جبران این باشگاه کمک های سالانه به بنیاد لاگونا وودز ایجاد کرد که به طور معمول مقادیر بیش از $30,000.

تنها سه نفر از شش پیشنهاد رویدادهای تصویب شد برای مسکن ویژه.

مسابقات waiving مهمانان هزینه ها را شامل یادبود مسابقات گلف مردانه نقره ارشد گلف مسابقات تیم و لاگونا وودز مردان باشگاه های عضو/مهمان مسابقات کارکنان گزارش اعلام کرد.

GRF تصویب این قطعنامه با رای اکثریت. این قطعنامه در حال حاضر باید برآورده 28-بعد اطلاع رسانی مورد نیاز است.

مرکز سوارکاری سیاست های قیمت گذاری

GRF رای به نفع قطعنامه ای که اصلاح سوارکاری مرکز سیاست های قیمت گذاری, افزایش مشترک جامعه هزینه 5 درصد و کاهش هزینه های عملیاتی توسط $25,000.

اسب هزینه های شبانه روزی را کاهش می دهد از $319 به 249 $در هر ماه به عنوان جامعه مشترک هزینه افزایش می یابد توسط $8, VMS CFO بتی پارکر گفت: در طول ماه گذشته نشست.

هیئت مدیره تصویب این قطعنامه با رای اکثریت. همه فاکتور مقدار تغییر خواهد کرد در تاریخ 1 ژوئن باقی مانده از سال کارکنان گزارش اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de