شرکت مادر Knott را بری مزرعه می گوید برخی یا همه آن پارک در ایالات متحده و کانادا ممکن است بسته باقی می ماند در طول سال 2020 با توجه به COVID-19 گیر با توجه به آخرین گزارش سه ماهه.

“با توجه به COVID-19 گیر ما تخمین زده است که تمام یا بعضی از پارک های ما ممکن است بسته باقی می ماند در طول سال 2020” با توجه به سرو عادلانه اولین گزارش سه ماهه. “همه یا تعدادی از پارک های ما ممکن است بسته باقی می ماند در طول سال 2020 با توجه به اعمال خارجی عامل محدودیت و یا با توجه به این زمان ممکن است برای پیاده سازی اضافی پروتکل های بهداشت و آماده سازی پارک های ما برای عملیات.”

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه رکورد حضور و غیاب و درآمد به نوبه خود به ضرر و زیان بزرگ با کروناویروس بسته شدن

این COVID-19 همه گیر مجبور به بسته شدن Knott را بری مزرعه و سرو در نمایشگاه Schlitterbahn پارک آب و به تعویق افتاد باز از کالیفرنیا بزرگ امریکا Carowinds and Kings Dominion.

Knott را تنها در طول سال پارک در نمایشگاه سرو زنجیره که شامل سرو نقطه و پادشاهان جزیره در اوهایو, Kings Dominion در ویرجینیا و کانادا سرزمین عجایب در خارج از تورنتو است.

سرو عادلانه 11 پارک را به خود جلب کرد ترکیب 25.9 میلیون بازدید کننده در سال 2018 با توجه به مضمون سرگرمی Association annual report. اکثریت سرو در نمایشگاه 2018 حضور و غیاب کشیده شد توسط زنجیره ای چهار بزرگترین پارک: Knott را (4.1 میلیون بازدید کنندگان) کانادا سرزمین عجایب (3.8 میلیون), Cedar Point (3.7 میلیون دلار) و پادشاهان جزیره (3.5 میلیون دلار) با توجه به چای گزارش.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه coronavirus بسته شدن می تواند هزینه 33 میلیون دلار در درآمد از دست رفته

حتی پس از سرو نمایشگاه پارک بازگشایی وجود دارد می تواند در دراز مدت پس از COVID-19 اثرات به کسب و کار شرکت با توجه به تغییرات در رفتار مصرف کننده کاهش علاقه خود پارک و افزایش هزینه های جدید مایع پروتکل با توجه به گزارش.

“از طریق اوایل ماه مارس 2020 فصل بود و شکل دادن به بهترین سال در تاریخ شرکت” سرو عادلانه مدیر عامل ریچارد زیمرمن گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. “آنچه به دنبال در طول چند هفته آینده مربوط به COVID-19 همه گیر به طور چشمگیری تغییر کسب و کار ما برای سال 2020 و شاید فراتر از آن.”

همچنین نگاه کنید به: Knott را به ارمغان می آورد بازگشت خرس-y قصه سوار تاریکی در سال 2020 با جدید 4-D تعاملی جاذبه

سرو نمایشگاه برنامه ای برای بازگشایی آن پارک در محل-توسط-اساس محل پس از coronavirus محدودیت ها برداشته در هر منطقه زیمرمن گفت.

“با توجه به فصلی طبیعت از عملیات ما با Knott را بری مزرعه را به عنوان تنها پارک با طول عملیات بمبی مهم است که ما قادر به راه اندازی مجدد پارک با تعداد معقول عامل روز های باقی مانده در سال” زیمرمن گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “ما به طور جدی با مقامات در هر یک از بازارهای ما در عمل خود را برای نظارت بر باز کردن جدول زمانی و آدرس الزامات خاص خود را. هر یک پارک متفاوت است اما هنگامی که ما یک خط خوب از دید باز تاریخ در هر بازار خاص آن را به ما حداقل دو تا سه هفته به باز کردن.”

همچنین نگاه کنید به: Knott را متوقف سالانه passholder پرداخت در طول coronavirus بسته شدن گسترش می گذرد از طریق 2021

سرو در نمایشگاه پارک های آماده برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” با توجه به سرو عادلانه CFO برایان Witherow.

“ما پارک نگهداری می شوند در یک حالت نسبی آمادگی برای بازگشایی,” Witherow گفت: در تماس است. “ما با اعتماد به نفس باقی می ماند وضعیت که در آن ما خودمان را پیدا کنید در این است که تنها به طور موقت.”

چه مدت آن طول می کشد قبل از سرو نمایشگاه پارک می تواند بازگشایی باقی مانده است دیده می شود زیمرمن گفت: در تماس است.

“هنگامی که ما در پارک ها انجام و در نهایت بازگشایی, ما باید در مورد فرصتی به دست آوردن مجدد برخی از ما از دست رفته حرکت با ضربه زدن به مقید کردن تقاضا برای یک تجربه است که می تواند چند پیشنهاد است و هیچ کس بهتر از ما انجام می دهیم,” زیمرمن گفت: در تماس است. “بر خلاف بسیاری از کسب و کار ما پارک ارائه چه دوستان و خانواده های ما شده اند گم شده و بیشتر در حالی که در خانه گیر کرده: این فرصت را به در نهایت به برخی از هیجان را به زندگی خود را دوباره.”

همچنین نگاه کنید به: #LightItBlue عکس ها نشان می دهد به طرز مرموزی خالی Knott را شهر ارواح در طول coronavirus بسته شدن

به عنوان یک نتیجه از coronavirus تعطیلی سرو عادلانه است به حالت تعلیق $75 میلیون به 100 میلیون دلار غیر ضروری هزینه های سرمایه ای برای سال 2020 و 2021. سرو نمایشگاه هنوز پیش بینی هزینه 85 میلیون دلار به 100 میلیون دلار در بهبود سرمایه در سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de