دهلی: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, روز پنج شنبه اعلام کرد یک سابق gratia تومان 1 کرور روپیه به خانواده پلیس دهلی پاسبان که در اثر عفونت کروناویروس. دهلی نو ستوان فرماندار آنیل Baijal و Kejriwal همچنین اسبق مرگ پلیس دهلی پاسبان.

“عمیقا غمگین اخبار از مرگ پلیس دهلی Ct. Amit. قربانی خود را در مبارزه با COVID-19 همیشه یاد می شود. او یک جنگجوی بزرگ است که شکوه و عظمت را به خط مقدم پرسنل پلیس مبارزه با بیماری همه گیر. عمیق ترین تسلیت من به خانواده داغدیده,” LG توییتی.

Kejriwal در یک صدای جیر جیر در Hindi گفت: خانواده از پاسبان خواهد شد ارائه شده با یک سابق gratia تومان 1 کرور.

“او در مورد مراقبت از زندگی خود را نگه داشته و در خدمت مردم دهلی. او مبتلا به کرونا و در گذشت. من ادای احترام به قربانی خود را به نمایندگی از تمام مردم دهلی. سابق gratia تومان 1 کرور داده خواهد شد و به خانواده اش” Kejriwal گفت.

این پاسبان که مورد ستایش قرار داد از سونیپات شد ارسال شده در بهارات نگر ایستگاه پلیس در شمال غربی دهلی نو و گذشت در روز سه شنبه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de