قاضی دستور O. C. شرکت برای جلوگیری از فروش تایید نشده ضد عفونی کننده دست محصولات هشدار FDA رقیب

یک قاضی دستور داد یک, دریاچه, جنگل, ضد عفونی کننده دست شرکت برای متوقف کردن این ادعا محصولات خود را می تواند به محافظت در برابر بیماری های خاص بدون فدرال پس از تصویب صاحبان Purell شکایت, اما او همچنین ناودان چند برند ملی برای رفتار مشابه در طول محاکمه به پایان رسید که دوشنبه, مه 4.

نوآورانه BioDefense Inc. (IBD) شرکت مدیر عامل کولت Cozean و توزیع کننده هوتن Barough باید توقف فروش این شرکت را “Zylast” خط از محصولات تا زمانی که آنها حذف اظهارات از بسته بندی است که آنها می تواند به جلوگیری از عفونت توسط برخی از عوامل بیماری زا. آنها به بازار عرضه شده به عنوان موثر در برابر آنفولانزا, ابولا, نورو ویروس و یک میزبان از دیگر contagions اما آن بیانیه بود نه تایید شده توسط سازمان غذا و دارو از مقامات وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در انتشار اخبار.

“ما خوشحال مطابق با قاضی کارتر سفارش” وکیل برای IBD کربی Behre گفت: از تصمیم صادره توسط ایالات متحده در منطقه قاضی دیوید کارتر از منطقه مرکزی کالیفرنیا . “و ما قدر مراقبت و توجه او به نگرانی های ما.”

این Zylast خط محصول شامل Zylast گسترده طیف ضد میکروبی و ضدعفونی کننده Zylast XP (تمدید حفاظت) لوسیون ضد عفونی کننده و Zylast XP ضد عفونی کننده کف صابون وکلای دولت گفت. کسانی که فروخته شد به طور مستقیم به مشتریان از طریق اینترنت. Zylast و رقابت برندها به بازار عرضه شد به عنوان ضد عفونی کننده متشکل از حداقل 70 درصد الکل است.

نمایندگان برای Purrell ساز Gojo شکایت علیه IBD وی از سوی مامورین که اورنج کانتی شرکت را نقض مواد غذایی دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل با توجه به اسناد دادگاه. سازندگان Zylast شد و پس از آن شکایت توسط وزارت دادگستری در سال 2018 از طرف FDA.

“مصرف کنندگان آمریکایی تکیه بر FDA به اطمینان حاصل شود که داروهای خود را در حال امن و موثر” استیسی امین مشاور رئیس FDA در بیانیه ای گفت. “محصولات با ادعای جعلی برای جلوگیری و یا درمان جدی یا بیماری تهدید کننده زندگی قرار می دهد و سلامت مصرف کنندگان در معرض خطر است.”

وکلای مدافع برای دولت گفت: در طول استدلال خود را بسته در 2 مارس که IBD را “وعده های دروغین حفاظت می تواند صدمه زدن به کسی.” کارتر موافقت کرد. او رفت تا اذعان کرد که تبلیغات و بسته بندی برای Gojo محصولات ساخته شده عملا یکسان ادعا و نیز نه مورد تایید شده توسط FDA.

“شما رو 800 پوند گوریل به نام “Purell’ است که یک رقیب کوچک تو رفتگی در دیوار” کارتر گفت: در طول محاکمه. “و Purell باعث می شود این اتهامات. نمی خواهد ما به نوعی نگرانی در مورد انحصار در اینجا؟”

کارتر همچنین پیشنهاد کرد که بزرگتر شرکت Gojo به حال این ظرفیت برای توزیع تبلیغات کاذب به مراتب بیشتر مردم از بیماری التهابی روده و در نتیجه باعث آسیب بسیار گسترده تر از مقیاس کمتر شناخته شده اورنج کانتی ضد عفونی کننده ساز. او در ادامه گفت که FDA “اختلاف در اجرای ایجاد یک درک از طرفداری” در حالی که حکم به نفع دولت مورد و سفارش یک دستور در مقابل تولید کنندگان و توزیع کنندگان از Zylast.

“او در معرض Purell را سوء رفتار در تلاش برای قرار دادن یک کسب و کار کوچک از کسب و کار” Behre گفت: از کارتر تصمیم گیری است. “در حال حاضر هر کس و بزرگ و کوچک را می خواهند.”

FDA هشدار نامه به Gojo آموزش این شرکت برای حذف بیماری خاص ادعا می کند از آن تبلیغات در Jan.17. این شرکت به طور داوطلبانه کار به پیروی وکلای آمریکا گفت: در طول محاکمه در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر