برو ناکامورا خبرگزاری بلومبرگ

مردم ایستاده در صف برای ورود به ایالات متحده در یک گذرگاه مرزی در ماتاموروس مکزیک در روز چهارشنبه.

غیر مجاز عبور در امتداد مرز جنوبی ایالات متحده کاهش یافته و به 50 درصد در ماه آوریل با توجه به فدرال آمار اجرای پنجشنبه منتشر شد به عنوان برگ برنده دولت در ادامه به استفاده از آن اضطراری بهداشت عمومی اقتدار به دور زدن عادی مهاجرت رسیدگی و شتابزده اخراج مهاجران.

مقامات مرزی بازداشت 16,789 مهاجران در ماه گذشته, آخرین اطلاعات نشان می دهد از 34,064 در اسفند ماه هنگامی که ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی شروع به انجام “اخراجی ها” تحت 1940s-دوران ارائه قانون ایالات متحده عنوان 42.

CBP ساخته شده 14,416 اخراج در ماه آوریل در امتداد مرز جنوبی ایالات متحده با ایالات متحده عوامل به سرعت بازداشت پردازش و بازگشت مهاجران به کشور مکزیک در یک ماده از ساعت. به عنوان یک نتیجه, آژانس قادر بوده است به حداقل رساندن تعدادی از بازداشت شدگان برگزار شد در مرز ایالات متحده ایستگاه. از جمله دستگیری ها کاهش یافته است از بیش از 3000 در هر روز به حدود 100, CBP, مقامات گفت.

[ایالات متحده است اخراج آلوده مهاجران به کشورهای آسیب پذیر]

رئیس جمهور تهمت بارها به دنبال منحرف کردن انتقاد خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس با برجسته دولت خود بی سابقه مهاجرت و مرز محدودیت ها از جمله سیاست های اعلام شده در ماه گذشته است که سخت تر گرین کارت واجد شرایط.

علامت گذاری مورگان اقدام CBP کمیسر اصرار داشت یک بار دیگر در طی تماس با خبرنگاران گفت که اخراجی ها در مرز باید به عنوان بهداشت عمومی اقدامات نه یک شکل از سیاست های مهاجرتی است.

“چه شده است که نمی توان متوجه شد در انجمن عمومی است و خطر سلامت مرتبط با مهاجرت غیر قانونی” مورگان گفت: با استناد به تنگ چهارم و شرایط بد بهداشتی که بسیاری از مهاجران در معرض در حالی که در مسیر به مرز ایالات متحده. “رئیس جمهور فعال و تهاجمی مهار و کاهش شبکه از حس مشترک سیاست ها و طرح ها با توجه به covid-19 بوده است تاریخی و موثر به سرعت گسترش این بیماری است.”

[تهمت را به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده به مدت 60 روز با استناد به کروناویروس بحران و کمبود شغل]

مورگان گفت: اقدامات اضطراری به احتمال زیاد در محل باقی می ماند حتی به کاخ سفید را تشویق می کند متحده و کسب و کار برای بازگشایی این استدلال که این ویروس هنوز در حال گسترش در مکزیک و مرکزی امریکا است.

“تهدید ما از خارج از مرزهای ما از این جهانی بیماری های عفونی برجسته نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از برای امنیت مرزی,” او گفت:.

برو ناکامورا

خبرگزاری بلومبرگ

مردم منتظر ورود به ایالات متحده در یک پل در ماتاموروس, مکزیک.

هر چند تهمت مقامات دولت تلاش کرده اند به تاکید خارجی تهدید ویروس, ایالات متحده همچنان به بدترین شیوع در جهان با بیش از 1.2 میلیون مورد تأیید و بیش از 75 ، 000 مرگ و میر. ایالات متحده در موارد حدود 33 درصد از در سراسر جهان در مجموع و مرگ و میر هستند و 28 درصد از تمام ویروس های مربوط به مرگ و میر در سراسر جهان است. انگلستان است که دومین کشور اعدام مجموع تنها با کمتر از 31,000, مرگ و میر, و ایتالیا سوم, تنها با کمتر از 30,000.

در میان کشورهایی که بزرگترین منبع مهاجران به ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی مکزیک گزارش شده 27,634 موارد و 2,704 مرگ و میر; هندوراس گزارش کرده است 1,461 موارد و 99 و میر; گواتمالا گزارش شده 798 موارد و 21 مرگ و میر; و ال سالوادور گزارش شده 695 مورد و 15 مرگ و میر.

[تهمت سفارش به رنگ مرز دیوار سیاه و سفید می تواند درایو هزینه 500 میلیون دلار یا بیشتر ]

مقامات مکزیکی به توافق را قبول اخراج اتباع خارجی از گواتمالا و السالوادور و هندوراس به عنوان به خوبی به عنوان شهروندان خود و چهار کشور حساب برای حدود 95 درصد از تمام گذرگاه های غیر قانونی با توجه به CBP ارقام ذکر شده توسط مورگان.

تنها مرجع از مکزیک اختصاص 68 درصد از مرز بازداشت مورگان گفت. حدود 25 درصد از کسانی که اخراج تحت اقدامات اضطراری هستند rearrested.

CBP مواجه می شوند آن مرز crosser با کروناویروس در آوریل 23, هندی ملی ایران در کالیفرنیا ال سنترو بخش با توجه به مورگان. فرد تحویل داده شد به ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای اخراج, او گفت:. مرز عوامل قادر بودند برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به کارکنان و دیگر مهاجران به دلیل آنها بسیار یدکی ظرفیت در برگزاری سلول از مرز ایستگاه به عنوان یک نتیجه از اخراج اقدامات مورگان گفت.

“کمتر CBP کارکنان بی ارزش در معرض این ویروس کشنده” او گفت:. “کمتر شهروندان آمریکایی است. کمتر متحده مراقبت های بهداشتی کارگران و کمتر مهاجران خود را دارند.”

USCIS اجرای آمار برای ماه آوریل شد دوم-کمترین ماهانه شمارش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار به مقدار 85 درصد کاهش از آوریل 2019 زمانی که مقامات مرزی بازداشت 109,415 میان شکستن رکورد هجوم آمریکای مرکزی خانواده ها و کودکان به دنبال پناهندگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سوار بر یک سرکوب گسترده در امتداد مرز در تابستان گذشته است که در حال حاضر پیشتر دسترسی به آمریکا مهاجرت سیستم برای پناهجویان اما اورژانس دستورات بهداشتی را یک گام جلوتر رفته اند. تعلیق ضد قاچاق قوانین نیز مجاز CBP به اخراج مهاجران زیر سن قانونی که در حال تبدیل شده به مقامات در مکزیک و مرکزی امریکا است.

مورگان همچنین گفت: آژانس در حال سرعت گرفتن ساخت و ساز رئیس جمهور در مرز دیوار با 179 خطی مایل در حال حاضر کامل و خدمه در مسیر به پایان 450 کیلومتر تا پایان سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de