لندن: انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) در روز پنج شنبه راه اندازی شد “وام اضطراری طرح” به صورت وابسته به مسابقات کریکت که در حال مبارزه برای به دست آوردن با توجه به زمان توقف در کریکت تقویم.

بانک مرکزی اروپا اعلام کرد در آن وب سایت است که این صندوق با هدف حمایت از وابسته کریکت لیگ (باز سن و سوم لیگ) در طول COVID-19 بحران از طریق ارائه وام های بدون بهره.

لیگ که به طور مستقیم وابسته به بانک مرکزی اروپا و یا باید از یک “قرارداد مشارکت خود را از طریق شهرستان Cricket Board (CCB) و یا ملی Asian Cricket Council (iceberg quest tours) ملی کریکت کنفرانس (NCC) و یا آفریقایی کارائیب انجمن کریکت (ACCA) در سال 2019 یا 2020” اعمال می شود.

“ما خوشحال می شود قادر به ارائه یک لیگ جدید وام اضطراری طرح به کمک وابسته کریکت لیگ در طول زمان خاموش شدن ورزش” بانک مرکزی اروپا مدیر مشارکت و رشد نیک Pryde گفت.

“آن بوده است برای دیدن باشگاه دریافت حمایت مالی از طریق ملی و دولت محلی طرح و همچنین از طریق بانک مرکزی اروپا حمایت اضطراری بودجه که راه اندازی در ماه گذشته و در حال حاضر ما در یک موقعیت برای کمک به لیگ های سراسر انگلستان و ولز با هزینه های آنها را متحمل خواهد شد در سال 2020 صرف نظر از اینکه کریکت است قادر به بازگشت در تابستان امسال است.”

لیگ قادر خواهید بود به درخواست برای یک وام تا 50,000 پوند برای پوشش تعدادی از unrecoverable هزینه های متحمل شده برای سال 2020 فصل و همچنین کمک در جهت هزینه کردن توپ کریکت خریداری شده برای سال.

“هر کس در سراسر این ورزش است امیدوار ما را ببینید تفریحی کریکت بازی در سراسر انگلستان و ولز در تابستان امسال و در بانک مرکزی ما در حال همکاری نزدیک با دولت برای ایجاد هنگامی که و چگونه آن را امن خواهد بود برای از سرگیری بازی گفت:” Pryde.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de