دهلی نو حمله پلیس در Zafarul اسلام خانه لحظات قبل از افطار

دهلی نو: بیش از سه ده از مقامات پلیس دهلی اینترنتی همراه روز چهارشنبه انجام حملات در Zafarul-اسلام خان رئیس دهلی اقلیت کمیسیون در ارتباط با یک مورد ثبت شده علیه او را بیش از خود را متهم به فتنه سخنان در رسانه های اجتماعی.

“این تیم بود که به دنبال گوشی های تلفن همراه مورد استفاده توسط او برای ارسال پست در رسانه های اجتماعی سیستم عامل” منابع در آژانس گفت.

صحبت به سرپرستان از طریق تلفن, اسلام, است, مشاور Vrinda Grover تایید این حملات در مشتری خود را. “حملات به این نتیجه رسیده اند و پلیس تیم در حال حاضر در سمت چپ. ما خواسته اند اجرای آژانس به کار مطابق با قانون است.”

در بیانیه ای استیفن گفت: “شما مطلع هستند که دکتر Zafarul-اسلام خان یک شهروند ارشد از 72 سال سن و او رنج می برد از سن مربوط به بیماری های جسمی که او را بسیار آسیب پذیر به COVID-19 coronavirus.”

Grover بیشتر اضافه شده است که قانون به عنوان در هر قسمت 160 از CrPC, حکم که پلیس نمی تواند وادار حضور یک فرد بالای 65 سال سن در هر جایی غیر از محل اقامت خود به منظور بررسی و بازجویی.

“شما لازم طبق قانون به سوال/بازجویی از دکتر Zafarul-اسلام خان تنها در محل اقامت خود را و شما نمی توانید او را وادار به رفتن به هر ایستگاه پلیس. به عنوان دکتر خان وکیل من بدین وسیله قرار دادن در تاریخ ثبت شده است که طبق قانون شما نمی توانید او را وادار به رفتن به ایستگاه پلیس. که نقض CrPC و به مقدار غیر قانونی اقدام پلیس در برابر حقوق موکل من” او در بیانیه ای گفت.

خان تا به حال در مارس 28 ارسال شده بحث نظرات خود را در Facebook صفحه. “ذهن شما متعصبی هندی مسلمانان تصمیم گرفتند تا در حال حاضر به شکایت به عرب و جهان اسلام مورد نفرت مبارزات و lynchings و شورش. روز آنها را تحت فشار قرار دادند برای انجام این کار متعصبی را بهمن” خان نوشته بود در Facebook.

پلیس دهلی ویژه تلفن ثبت نام شاه در شکایت از یک Vasant Kunj ساکن ، با توجه به صنوبر یک کپی از است که با سرپرستان خان رزرو شده است در زیر چندین بخش از قانون مجازات اسلامی — 124 A (فتنه) و 153 (و ترویج دشمنی میان گروه های مختلف بر اساس دین و نژاد و محل تولد, محل اقامت, زبان, و غیره).

در ضمن منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده است در دادگاه عالی دهلی نو به دنبال حذف او از پست خود اتهام فتنه سخنان.

به درخواست ثبت شده توسط Subhash Chandra از طریق دیوان عالی کشور مدافع Alakh Alok Srivastava ادعا که با وجود برگزاری یک مسئول پست از رئیس دهلی اقلیت کمیسیون خان با توجه به یک تهدید مستقیم از تحریک خارجی در حمله به هند است.

“…یک لخت از مطالعه فوق الذکر بیانیه عمومی ساخته شده توسط مخاطب شماره 4 قاطعانه نشان می دهد که مخاطب شماره 4 آورده نفرت و تحقیر و هیجان زده نارضایتی نسبت به حاکمیت هند با تحریک کشورهای خارجی به جنگ علیه هند گفت:” درخواست است که به احتمال زیاد شنیده on May 11.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de