دهلی نو: رئیس جمهور هند مسلمان Majlis e Mushawarat و جنوب آسیا در شورای برای اقلیت Navaid حمید ناودان پلیس دهلی برای حمله Dr Zafarul اسلام خان را درست قبل از افطار در روز چهارشنبه.

آقای حمید ادعا کرد که پلیس دهلی در معرض آن تعصب یک بار دیگر. او را متهم آن را از hounding مسلمانان و گفته است که می ترسم به اقدامات علیه مجرمان واقعی دهلی ضد مسلمانان شورش.

با توجه به توییتر برای محکوم پلیس دهلی حرکت آقای حمید نوشت: “محکوم حمله پلیس دکتر Zafarul اسلام خان را درست قبل از افطار در جعل sediation مورد. DelhiPolice در معرض آن تعصب یک بار دیگر. آن است که ترس را به اقدامات agnst مجرمان واقعی دهلی ضد مسلمانان شورش اما hounding مسلمانان است.”

بیش از سه ده از مقامات پلیس دهلی اینترنتی همراه روز چهارشنبه انجام حملات در Zafarul-اسلام خان رئیس دهلی اقلیت کمیسیون در ارتباط با یک مورد ثبت شده علیه او را بیش از خود را متهم به فتنه سخنان در رسانه های اجتماعی.

خان در آوریل 28 نوشته شده بود نظرات خود را در Facebook صفحه گفت: “ذهن شما متعصبی هندی مسلمانان تصمیم گرفتند تا در حال حاضر به شکایت به عرب و جهان اسلام مورد نفرت مبارزات و lynchings و شورش. روز آنها را تحت فشار قرار دادند برای انجام این کار متعصبی را بهمن” که منجر به یک مورد در برابر او.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de