یک surfers یک موج در نمک نهر جمعه, مه 1 سال 2020 با وجود فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom است که تمام سواحل در اورنج کانتی بسته شود.(عکس از مایکل فرناندز عکاس)

جنوب لاگونا بیچ, Salt Creek, رشته های ساحل و Capistrano ساحل – آخرین امتداد ساحل که باقی مانده بسته این هفته کردم nod پنج شنبه, مه 7 از دولت برای بازگشایی خود را در سواحل است.

تصویب کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان می آید با همان مجموعه ای از محدودیت های است که در حال حاضر در بر داشت در تمام 42 مایل در اورنج کانتی خط ساحلی: ندارد قرار دادن حوله و یا چتر برای حلق آویز در اطراف. سواحل باز “فعال استفاده کنید.”

“من بسیار خوشحال هستم با این جایگزین به تعطیلی کامل و thecollaborative تلاش های شهرستان ایالتی و مقامات محلی را به این طرح به ثمر” استاد راهنما لیزا بارتلت گفت. “این رویکرد مرحله به مرحله اجازه می دهد تا ما را به بازگشایی ما در سواحل محتاطانه مسئول شیوه ای که اولویت بهداشت عمومی و ایمنی در حالی که با توجه به اهمیت تفریح در فضای باز. ما می خواهیم اورنج کانتی ساکنان برای بازگشت به fullyenjoying خود را در سواحل به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

شهرستان-اداره سواحل اجرا شده توسط OC نجات غریق شدند آخرین قطعه از پازل ساحلی که در حال حاضر اجازه می دهد تا تمام سواحل به باز کردن به صورت تفریحی استفاده می کند مانند گشت و گذار, شنا, پیاده روی و آهسته دویدن. پارکینگ و دستشویی بسته باقی خواهد ماند.

“من می خواهم برای تشکر از اورنج کانتی برای توسعه این طرح به فعال کردن دسترسی به ساحل امن است که محافظت در برابر گسترش COVID-19,” کالیفرنیا وزیر منابع طبیعی در اب راه رفتن Crowfoot گفت: در اعلام.

همه اورنج کانتی سواحل تعطیل توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته در پاسخ به جمعیت نشان داد که برای انتخاب مناطق از خط ساحلی در میان اخیر heatwave و بازگشایی شد به عنوان برنامه های ارائه شده توسط شهرهای مختلف مورد تایید قرار گرفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de