یک مادر تنها افزایش سه فرزند اشلی مهر احساس بیش از سال گذشته است که او و خانواده اش بودند که در نهایت در جای پای محکم پس از سال ها از یک عشایری وجود تندرست بین خانواده و دوستان است.

مهر 30, اتمام کاردانی هنر رشته مدیریت بازرگانی در سال گذشته در حالی که باردار با او جوانترین فرزند در حال حاضر 9 ماه.

در ماه اوت او حل و فصل به یارانه آپارتمان در هانتینگتون بیچ با کودک و دیگر او دو فرزند 14 و 10. در ماه اکتبر او فرود یک کار به عنوان معاون اداری با اورنج کانتی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جامعه داد, یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر رفاه آسیایی و جزایر اقیانوس آرام در اورنج کانتی.

سپس دو ماه پیش در آمد sucker punch.

این بیماری همه گیر کوروناویروس زدم مهر از کار به عنوان ایالت stay-at-home سفارشات قرار داده و اقتصاد کشور را به حالت اغما رفت. Furloughed از کار او و در ابتدا رد بیکاری کمک های مهر درهم برای خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره و آب و برق و نگه داشتن نوزاد خود را در پوشک — مانند هزاران نفر دیگر از ساکنین اورنج کانتی.

اما پس از آن او یک $500 کارت اعتباری بدهی از اورنج کانتی ایالات راه است. او با استفاده از پول به پایان می رسد دیدار تا زمانی که بیکاری چک از طریق آمد.

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد اما مهر گفت که 500 دلار نگه داشته و خانواده او در آپارتمان خود را.

“من نمی دانم آنچه من انجام داده اند و بدون آن,” او گفت:.

“راستش من نمی به اندازه کافی پول برای پوشک و مواد غذایی است.”

شمارش آرا در جامعه

راه متحده امیدوار است به ارائه همان تزریق پول نقد برای به عنوان بسیاری از 2,000 اورنج کانتی خانواده. تا کنون سازمان OC خانواده به خانواده مبارزات انتخاباتی داده است $500 کارت بانکی به 1,029 خانواده ها از تک بزرگسالان به خانواده مانند مهر ، کارت بودجه توسط کمک های مالی از جامعه است.

راه متحده دارای یک هدف بالا بردن $1 میلیون برای کارت اعتباری برنامه حک کردن از چند میلیون دلار Pandemic صندوق امداد که اورنج کانتی راه متحده ایجاد شده در مارس 14, چند روز قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

همه گیر امداد صندوق در حال حاضر نزدیک به 3 میلیون دلار از آن 4 میلیون دلار هدف در نظر گرفته شده است برای کمک به اورنج کانتی افراد کم درآمد و یا خانواده های در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان.

“وجود دارد بسیاری از خانواده ها تلاش برای دیدار به پایان می رسد در حال حاضر با توجه به از دست دادن شغل و یا اخراج موقت” گفت: شکایت پارک های اجرایی اورنج کانتی ایالات راه است.

“ما سپاسگزار برای حمایت از جامعه و بدانید که ما قادر خواهید بود برای کمک به بسیاری از مردم است.”

راه اندازی به عنوان یک GoFundMe حساب OC خانواده به خانواده مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود در مورد $165,000 توسط چهار شنبه, مه 6. اما آن می تواند یک افزایش عمده از تطبیق دلار تعهد شده توسط لیون-اسمیت بنیاد خانواده. شوهر و همسر بنیاد بنیانگذاران لارنس اسمیت و Nancy A. لیون مطابقت خواهد کرد تا 500.000 دلار برای هر دلار اهدا برای خانواده به خانواده است.

بیش از 30 سازمان ها — گروه های است که کمک به مردم مبارزه با مسکن و دیگر نیازهای اساسی — باید مراجعه مشتریان به سازمان ملل متحد راه همه گیر کمک برنامه.

بر خلاف تاخیر او با تجربه در گرفتن بیکاری کمک های مهر را 500 $در بدهی کارت از طریق به سرعت هنگامی که او گفت: در مورد خانواده به خانواده توسط یک مشاور با خانواده آمریکایی مسکن سازمان کمک کرد که او خانواده خود را به آپارتمان.

او تا به حال حدود 100 دلار در صرفه جویی در زمان و نزدیکترین خویشاوندان زنده در اوشن ساید. پس او را شکست و تقریبا در خود — و یا پس او فکر می کردم.

“این واقعا سریع” مهر گفت:. “من خدا را شکر به خاطر آن به من کمک کرد تا با مواد غذایی است.”

مهر استفاده می شود حدود نیمی از این پول برای کمک به ایجاد بخشی از آوریل اجاره پرداخت. او گفت: او مالک شده است درک. او همچنین نگردند تا در پوشک و دستمال توالت در Costco.

“بهترین چیز در مورد آن است که ضرورت” او گفت: ایالات راه کمک. “هنگامی که شما نیاز به مواد غذایی شما نمی توانید صبر کنید برای هفته ها و یا برای پوشک.

“آنها در حال کمک به مردم به سرعت روی پای خود بایستند.”

دیگر کمک می رسد

که موضوع را با بیکاری ؟

مهر گفت که او واصل در مارس 24 و به زودی دریافت مدارک گفتن او شده بود تایید شده است. سپس چند روز بعد بیشتر کارهای اداری از توسعه اشتغال Dept. گفت: او تا به حال مشغول به کار به اندازه کافی بلند به بودجه در رزرو.

مانند میلیون ها نفر از دیگر کالیفرنیا, مهر به نام و به نام طول نیم روز تلفن پنجره آمادگی أد در حال بهره برداری است. قادر به رسیدن به هر کسی او نشسته در خود نگه دارد. یک بار تلفن همراه خود درنگ پاسخ داده نشده در حالت بلندگو به مدت سه ساعت. پس از آن مهر داد.

“من گفتم:” من انجام می شود.'”

سپس در اواخر ماه مارس او در اخبار شنیده ام در مورد درخواست مجدد. او انجام داد و این بار تصویب شد.

او گرفتن 850 دلار در هفته در حال حاضر که شامل اضافی $600 booster از دولت فدرال COVID-19 امداد مالی پاسخ.

در حالی که چند اخراج در محل کار مهر گفت: او گفته شده است کار خود را در Orange County آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جامعه داد که هنوز هم وجود دارد زمانی که او کردند دوره به پایان می رسد. تا آن زمان او را نگه می دارد گفتن خودش COVID-19 بحران موقتی است.

اما مهر گفت: این تجربه است آموزش او چیزی که او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن با دیگران که در حال مبارزه در حال حاضر.

“شما تنها نیستید” او گفت:. “این خوب نیست باشه و برای درخواست کمک.”

بیشتر بدانید

برای پیدا کردن در مورد OC خانواده به خانواده کمپین رفتن به UnitedWayOC.org/Family.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de