اگر آن را به من بود من می خواهم با خوشحالی نگاهی به هر یک از مربی باب Baffert شکست نخورده بزرگ سه شارلاتان, نادال یا معتبر.

منظورم این است که ما در حال صحبت کردن مازراتی, پورشه, فراری, شما نام آن را. این سه نفر از سریعترین 3 ساله در اطراف و در حال حاضر بحث در مورد کدام یک بهترین است.

شارلاتان و نادال به نمایش گذاشته شدند و آخر هفته گذشته برای تمام طرفداران مسابقه به ببینید با هر دو برنده خود را در بخش آرکانزاس در دربی فوق العاده چشمگیر مد.

اول اجازه دهید به بررسی شارلاتان بود که برای اولین بار برای نشان دادن استعدادهای خود را. او رفت و دروازه به سیم کنده کاری کردن سریع فراکسیون 22.88, 46.08 و 1:09.68 مسیر نهایی مشکلات ناسازگار بودن 1:48.49 برای 1 1/8 مایل است.

چه طوری بود قابل توجه در مورد شارلاتان تلاش بود که چگونه او کشیده دور در فینال هشتم از یک مایل به برنده شش طول در حالی که در حال اجرا رکورد خود را به 3-0.

او یک مازراتی.

بعد تا دو مسابقه بعد شد نادال که نشسته درست کردن pacesetter چاه بایو تا کشش زمانی که او پس از آن در زمان فرمان و به سرعت از روشن برای سه ظهر پیروزی برای بهبود به 4-0.

نام تنیس standout رافائل نادال چه ایستاده بود در مورد پسر سرزنش پیروزی بود و در واقع او نشان داد برای اولین بار است که او می تواند رای کردن سرعت است که یک صفت خوب را کنتاکی دربی در روز در سپتامبر. 5.

او اجرا می شود مانند پورشه.

معتبر 3-0 شده است با توجه به مکی توسط Baffert و او ممکن است اندکی در rescheduled سانتا آنیتا دربی, آزمایشی برای 6 ژوئن.

بنابراین دور از آنچه که ما دیده ایم از معتبر او به نظر می رسد مانند یک فراری در مسیر.

پس چه کسی بهتر است ؟

ما خواسته یکی همزمان handicapper که ارائه این نظر: “من دوست دارم نادال به دلیل تجربه خود را. من فکر می کنم شارلاتان ممکن است بیشتر مستعد اما او برخی از زمین به را تشکیل می دهند.”

آن را ممکن است یک درهم و برهم سال برای Kentucky Derby اما وجود دارد هیچ کمبود استعداد 3 ساله.

در اینجا از آخرین دربی سوپر شش:

1. شارلاتان

پسر Speightstown supplants نادال به عنوان انتخاب اول ما پس از عملکرد خود را در چشمه های آب گرم ارک.

در اینجا چیزی است که من توییتی شنبه پس از کسی سوال اگر او می خواهد برای رفتن دورتر از 1 1/8 مایل: “کسانی که جامد انشعابات او مجموعه امروز و او نگه داشته در حال رفتن, در واقع گسترش در فینال هشتم. او می تواند رای اگر نیاز بود ؟ او ممکن است مجبور به.”

2. نادال

پس از gutty پیروزی در شورشی سهام در مارس 14, Baffert تدریس نادال نحوه رای دادن در صبح ها که فقط باعث می شود او بیشتر از همه کاره اسب مسابقه.

او در حال حاضر نشان داده شده است او می تواند برنده شدن در Oaklawn پارک. در حال حاضر او می تواند قدم زنی با تبختر مسائل خود را بیش از Churchill Downs اصلی آهنگ در تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

3. Tiz قانون

هر سال این پسر از قانون اساسی خواهد بود No. 1 در اکثر کارشناسان’ لیست اما این عادی خود نیست و فقط به دلیل COVID-19. هنگامی که آخرین باری که یک مربی تا به حال سه شکست نخورده Kentucky Derby رقبای ؟

Tiz قانون است و برنده چهار پنج عمر و نگاه فوق العاده در حالی که پیروزی در فلوریدا دربی در مارس 28. او خواهید بود یک تعداد انگشت شماری هر روز آنها را اجرا دربی.

4. معتبر

پیروزی در درجه دوم San Felipe مخاطرات و درجه سوم شم سهام در سانتا آنیتا با دقت اشاره کردن این به فساد کلت به عنوان یک بالا پرواز دربی مدعی.

ما می دانیم اگر او اجرا می شود در سانتا آنیتا دربی. در هر کجا و هر زمان که او نژادها دوباره او دشوار عمل به دنبال پس از خود stablemates مجموعه نوار آسمان بالا.

5. افتخار A. P.

این است که به احتمال زیاد مایک اسمیت بالا امیدوارم برای دربی پیروزی. جان Shirreffs-آموزش کلت دوم به پایان رسید پشت معتبر در سن فلیپ و ارقام به بهبود است که تلاش شد که در اولین مسابقه خود از اکتبر.

افتخار A. P., یک, پسر, افتخار, کد برنامه ریزی شده است برای دریافت یک شات در معتبر در سانتا آنیتا دربی.

6. Maxfield

در اینجا یک کلت که تا حد زیادی از مزایای به تعویق افتادن دربی. او نمی خواهد که اجرا اگر مسابقه رفته بود روز شنبه گذشته اما در حال حاضر او می تواند آماده برای رفتن مربی برندن والش.

پسر از خیابان حس است که به برنامه ریزی خود را از سال 2020 اولین در مت وین سهام در Churchill Downs در مارس 23. آن می تواند او را در سمت راست برنامه برای سپتامبر. 5.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de